counter
Стрічка новин
Вибрати все
20 Червня
19 Червня
Всі новини...

Що керує фінансовими потоками: почніть залучати гроші прямо зараз


Переглядів: 27


Що керує фінансовими потоками: почніть залучати гроші прямо зараз

Залучити гроші у своє життя можна безліччю різних способів. Одним із найдієвіших є використання сили грошового тотему. Кожен з нас має свій покровитель, який керує фінансовими потоками. Тотем може позитивно проводити матеріальну складову життя. Він дано кожному з нас природою. Його силу можна і навіть потрібно використовувати для посилення свого енергетичного поля.

Для того, щоб притягнути гроші, спочатку необхідно дізнатися про свій тотем. Він визначається часом народження.

Вашим тотемом є Вітер, якщо ви народилися у наступні періоди: з 18 січня до 20 лютого, з 17 травня до 18 червня, з 20 вересня до 23 жовтня.

Вашим тотемом є Земля, якщо ваша дата народження потрапляє на періоди: з 25 грудня до 17 січня, з 16 квітня до 16 травня, з 23 серпня до 19 вересня.

Вашим тотемом є Полум'я, якщо ви народилися з 20 березня до 15 квітня, з 23 липня до 22 серпня або з 15 листопада до 20 грудня.

Вашим тотемом є Водоспад, якщо ви з'явилися на світ у періоди з 21 лютого до 19 березня, з 21 червня по 22 липня або з 24 жовтня по 14 листопада.

Тотем Вітер – це постійний рух грошей. Якщо це ваш тотем, то гроші у вашому житті можуть швидко приходити і також швидко йти. Вам важливо зловити подих вітру, утихомирити свій тотем, вловити момент, коли потрібно вчасно щось почати, і коли слід зупинитися. Для того, щоб керувати своїм тотемом, необхідно придбати флюгером. Цей талісман буде вказувати потрібний шлях і спрямовувати дії та думки у потрібне русло. Флюгер необхідно завжди тримати на вітрі. Він зможе не тільки утихомирити ваш грошовий тотем, а й знаходити вірні шляхи вирішення. Запитайте в нього, як вам вчинити в тій чи іншій ситуації, і він відповість вам подихом вітру.

Тотем Земля – це стабільність, матеріальний фундамент, який постійно зміцнюватиметься. Цей тотем приваблює гроші, отримані чесною працею. Бідність з таким покровителем не загрожує, проте для сильнішого ефекту необхідно навчитися легко розлучатися з грошима. Щоб привести в дію тотем Землі, потрібно покласти в горщик зі своєю улюбленою рослиною невеликий камінь. Він даватиме силу квітці, та зростатиме, а разом з нею зростатимуть і доходи.

Тотем Полум'я – це розвиток життя. Полум'я може розгорітися, а може й загаснути. Якщо його силу постійно підживлювати дровами, воно горітиме довго і рівно. Якщо це ваш тотем, то полум'ям у вашому випадку буде робота, праця, дії, напрям, у якому ви йдете. А дрова – це ваші ідеї. Не буде ідей, не буде й фінансового зростання. Для активізації цього тотема зазвичай не вистачає інтуїції, широти мислення та натхнення. Розвинути все це допоможе полум'я свічки. Власникам цього тотему корисно щовечора медитувати зі свічкою. Її полум'я направить у потрібне русло та сприятиме появі нових ідей.

Тотем Вода – це неприборкана сила, непередбачувана течія фінансів. Якщо це ваш тотем, то для того, щоб залучити гроші, необхідно направити свій тотем у потрібне русло, тоді він приведе до багатства. Головне для вас – знайти ту саму «золоту жилку». Якщо ви її знайдете, приплив фінансів не забариться. Для активізації сили тотема можна поставити в будинку невеликий фонтанчик. Вода в ньому постійно повинна перебувати у русі. Ще можна носити із собою кришталевий камінь. Він надає сили, захищає від необдуманих рішень і веде до успіху.

Знаючи свій тотем і способи управління його силою, можна залучити гроші та досягти стабільності. Звернувшись до сил природи, ви зможете за розумні терміни налагодити матеріальне становище і стати ближчими до мрії.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 20 червня 2024 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл радить використати ранок 20 червня для творчих занять, оскільки саме в цей час вони будут....
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 18 на 19 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
19 червня о 19:04 розпочнеться чотирнадцятий місячний день Місяць у фазі зростання
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба наголошує на важливості 19 червня 2024 року для продуктивної діяльності Це день, коли зосередження....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Анжели Перл
Знаки стихії Вогню Овен (21 березня — 19 квітня) Сьогодні сприятливий день для нових починань та реалізації д....
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 19 червня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба у гороскопі на 19 червня 2024 року передбачила несподівані зміни для деяких знаків зодіаку У проф....
більше матеріалів
/-0,26506686210632-/ /-pc-/
Top