counter
Стрічка новин
Вибрати все
9 Грудня
8 Грудня
Всі новини...

Сила жінки: що допоможе підтримати та відновити енергетику


Переглядів: 8


Сила жінки: що допоможе підтримати та відновити енергетику

Енергетика людини часто буває дуже хиткою, що іноді навіть викликає проблеми зі здоров'ям. Підтримайте свою енергетику, скористайтеся важливими порадами.

Що підтримує енергетику жінки фізично

Прикраси

Жінки часто носять кільця, кольє та сережки, що дуже добре. Прикраси можуть бути різними, в залежності від того, що саме ви хочете захистити і на яку чакру впливати. Прикраси не просто підкреслюють жіночність і смак, а й сприятливо впливають на енергетику.

Здорове харчування

Людям з погляду енергетики і не лише рекомендується дотримуватися вегетаріанської дієти: не вживати м'ясо, рибу та яйця. Перед смертю тварини відбувається викид речовин, які в результаті пробуджують агресію: перед смертю тварина рефлекторно захищається.

Догляд за тілом

Усілякі спа-процедури та масаж не тільки вас розслаблять, а й сприятливо вплинуть на здоров'я та стан шкіри. Жінкам часто подобаються танці та йога, що чудово. Легкі фізичні вправи завжди підтримують тонус тіла та піднімають настрій.

Правильний одяг

Є багато причин, чому варто відмовитися від джинс та штанів. І справа не лише у релігійному світогляді. Одяг пов'язаний з енергетикою: чоловічий — з чоловічою, а жіноча — з жіночою. Носячи чоловічий одяг ви підкреслюєте відповідні якості, такі як грубість та неотесаність. Тому носіння одягу, властивого чоловікам, погано впливає на жіночу енергетику.

Духовне вдосконалення та жіноча енергетика

Позитивні емоції

Емоції — важливий двигун для людини Підняти собі настрій будь-яка жінка може оточити себе красою: це може бути затишний домашній інтер'єр, відвідування художньої виставки, приємна улюблена музика.

Дуже важливе умиротворення. Завдяки ньому у жінки нормалізується гормональний фон і вона стає сильнішою за свої біди і нещастя. Впевненість породжує красу, як внутрішню, а й зовнішню. Боріться зі своїми страхами та комплексами і помітите, що станете ще привабливішим.

Спілкування з однодумцями

Обов'язково спілкуйтеся з найдорожчими для вас людьми. Не варто витрачати час на тих, хто вам неприємний, тим більше якщо це завдає вам біль або призводить до розчарування. Люди бувають різні, і формувати своє коло спілкування ви здатні самі. Особливо корисні ті, хто підтримує ваші ідеї та бере у них участь. Така взаємодія приносить не лише моральне задоволення, а й реальний результат.

Допомога ближнім

Благородні пориви допомогти завжди прикрашають людину. Якщо ви здатні надати людині необхідну підтримку і людина цього потребує, не відмовляйте ні собі, ні їй. Красива людина — шляхетний чоловік. Понад те, добрі справи обов'язково повертаються. Вони очищають вашу енергетику та однозначно роблять вас приємними в очах більшості людей.

Саморозвиток

Спробуйте попрацювати таким чином. Замисліться над найважливішими та потрібними з вашого погляду якостями. Не обов'язково, щоб ви ними вже мали, але обов'язково, щоб ви хотіли їх розвинути у собі. Завжди є над чим попрацювати. Склавши такий список, у вас з'явиться наочний посібник для покращення себе.

Для наших читачок також є жіночий гороскоп, з яких ви дізнаєтеся інформацію про передбачення на найближчі дні для вашого Знаку Зодіаку. Усього хорошого


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Народные приметы на 9 декабря 2022 года: что нельзя делать в Юрьев день
Народные приметы на 9 декабря 2022 года: что нельзя делать в Юрьев день
В народе 9 декабря называли Юрьевым днем Он играл большую роль в жизни общества: в этот день крестьяне имели п....
Гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ 10 грудня Овни можуть опинитися перед непростим вибором Зробити його допоможе близька людина, кажуть зір....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ У цей день вам доведеться поступитися коханій людині - заради ваших стосунків Домовтеся зі своїм его про....
9 грудня – Єгорія Холодного. І як це пов'язано з Юрієм та Георгієм
9 грудня – Єгорія Холодного. І як це пов'язано з Юрієм та Георгієм
"Він Гога, він же Гоша, він же Юрій, він же Гора, він же Жора" - стара цитата з одного раніше популярного філь....
Народні прикмети на 8 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Народні прикмети на 8 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Православные в этот день вспоминают папу Римского Климента I В народе 8 декабря называли Климом Холодным и вер....
більше матеріалів
/-0,24748682975769-/ /-pc-/
Top