counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Вересня
25 Вересня
Всі новини...

Як інформація з Інтернету впливає на наше життя


Переглядів: 20


Як інформація з Інтернету впливає на наше життя

Інформація в 21 столітті стала потужним потоком, який ми не в силах сприймати правильно і ефективно. Найбільше інформації зараз можна черпати в інтернеті. Її надлишок може бути небезпечний для нашого біополя і життя в цілому.

Інтернет — це не тільки тролінг, спам та шахраї. Навіть просто вбираючи інформацію з мережі, ми можемо нашкодити собі. Інтернет - палиця про два кінці. Він може бути корисним, але може зіпсувати настрій, привести до проблем з енергетикою.

Раніше було краще

Це той самий випадок, коли раніше дійсно було краще, адже люди отримували інформацію суворо дозовано, адже вона поширювалася повільно: через листи, від інших людей.

Потім з'явився телевізор, радіо, а за ними прийшов в наше життя і інтернет. Він перевернув все з ног на голову. У нього є безліч плюсів, але є і мінуси, про які важливо пам'ятати всім і кожному.

Головні небезпеки інформації з Інтернету

Перше, на що варто звернути увагу, — не якість інформації, а її кількість. Інтернет повний реклами, непотрібних новин. Він по праву може вважатися альтернативною реальністю, адже людина в інтернеті може працювати, відпочивати, розважатися, наживати друзів і ворогів. Інформаційні потоки настільки потужні, що ми часом просто не можемо їх усвідомити. Ми перестали цінувати щось хороше або лякатися від чогось поганого. Все перемішалося. Це призвело до того, що люди стали більш черствими.

Проблеми з пам'яттю. Швидкий доступ до будь-якого виду інформації привів до того, що багато хто з нас перестав вчитися, запам'ятовувати, записувати щось. Все можна дізнатися по клацанню миші. Люди стали менш продуктивними в плані навчання. Колишнього потужного стимулу для того, щоб думати і розмірковувати, більше немає.

Інформація — це і спілкування. Якщо в реальному житті ми можемо просто не спілкуватися з кимось, то в інтернеті постійно вискакують повідомлення про відповідь на наші коментарі. Це бувають токсичні та гнівні фрази. Якщо ви бажаєте, щоб спілкування в інтернеті було приємним, вам потрібно спілкуватися там тільки з темами, з ким ви часто спілкуєтеся в реальному житті. В іншому випадку ви постійно натикатиметеся на токсичних людей.

Надлишок інформації призводить до прокрастинації. Згадайте себе на роботі. Варто тільки на секунду відволіктися на соціальні мережі, як тут же пролітає непомітно хвилин десять. Нескінченна стрічка новин поглинає час і увагу. Це призводить до втрати концентрації в роботі, зниження продуктивності. Саме тому намагайтеся фільтрувати свої підписки, відписуючись від тих груп і спільнот, які нам просто не потрібні.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
Домовик у квартирі: як з ним подружитися
З мешканців тонкого світу ми найчастіше стикаємося саме з домовиком Зазвичай домовик допомагає< /a> тим,....
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Джерела енергії та позитивних емоцій для Знаків Зодіаку
Енергія та позитивні емоції — основа життєвого щастя Притягнути їх можна за допомогою особливостей кожного зна....
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Токсичні налаштування: як ми програмуємо себе на поразку та що з цим робити
Наші поразки в більшості випадків трапляються не через поганий вплив ззовні або змови недоброзичливців, а чере....
Знаки Долі, які слід помічати
Знаки Долі, які слід помічати
Підказки Долі зустрічаються в найнесподіваніших місцях Часом для того, щоб отримати відповідь на хвилююче запи....
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп на тиждень з 25 вересня до 1 жовтня 2023 року
Східний гороскоп допоможе вам зрозуміти, як провести цей тиждень і отримати максимум успіху Експерти в цій гал....
більше матеріалів
/-0,59771490097046-/ /-pc-/
Top