counter
Стрічка новин
Вибрати все
19 Серпня
18 Серпня
Всі новини...

Астрологічне значення комет: чи варто їх побоюватися


Переглядів: 10


Астрологічне значення комет: чи варто їх побоюватися

Комети — одні з найтаємничіших астрономічних об'єктів, овіяні таємницями. Вченим ще тільки належить розгадати багато хто з них. Астрологи ж знають, про що говорить наближення комет до Землі.

Про комети людство знає вже тисячі років. В наступний раз, коли на небі з'явиться хвостата комета, користуйтесь талісманами на удачу, щоб зменшити ймовірність виникнення проблем.

Що таке комети і що ми про їх знаємо

Деякі з комет дуже добре видно на нічному небі. Здається, що вони величезні, але насправді вони крихітні за мірками космосу. У більшості комет тверде ядро ​​має лише пару-трійку кілометрів в діаметрі, що робить їх менше багатьох астероїдів.

У комет є «кома» — величезна туманна область з води або метану навколо ядра, яка при наближенні до Сонця перетворюється на хвіст через впливають на вітрів. Цей хвіст може бути справді величезним і нараховувати багато мільйонів кілометрів за довжину.

Таємничими комети є через те, що їх орбіти дуже сильно витягнуті, що веде до незвичайності їх появи. До&21 століття не було науково підтверджених гіпотез про те, звідки можуть прилітати комети. Зараз вчені вважають, що комети з довгим періодом звернення з'являються вкрай віддаленого куточка Сонячної Системи, званого хмарою Оорта. Ця хмара являє собою область з великим вмістом ядер комет, які з якихось причин, поки невідомих, періодично його покидають.

Короткоперіодичні комети прилітають до нас з так званого пояса Койпера, який значно ближче до нас і знаходиться в 55 раз далі, ніж Земля від Сонця. Такі комети зближуються з Землею разів у 50-200 років. У довгоперіодичних комет, що прилітають з гіпотетичної хмари Оорта, яка значно далі від нас, період звернення може бути значно більше 2000 років.

Астрологія про комети

На даний момент відомо кілька тисяч комет, але далеко не всі вони впливають на наше життя з астрологічної точки зору. Найсильнішими з них є тільки ті, які видимі при наближенні до Землі. Відмінний приклад — 1997 рік. Того року на небі сяяла комета Хейла-Боппа, яка наближається до Землі разів у 2500 років. Наступне її зближення з нашою планетою передбачається тільки в 45 столітті. У 1997 році вона сяяла на нічному небі близько 18 місяців, причому яскравість її була феноменально високою. Це була настільки велика подія, що багато людей по всьому світу чекали пришестя інопланетян і кінця світу.

1997 виявився періодом величезної кількості військово-політичних подій — воєн, конфліктів, проблем. Це був дуже важкий рік, який вніс смуту в стосунки між державами. Це в черговий раз підтвердило припущення астрологів про те, що комети є вісниками проблем і глобальних змін.

Найвідомішою кометою з усіх є, безумовно, комета Галлея, відкрита в 1758 році. Вона пролітає повз нас раз в 75 років, що є дуже коротким часом обігу для даних космічних об'єктів. Комета Галлея добре видно неозброєним оком. Останній раз вона відвідувала нашу планету в 1986 році. Той рік видався дуже складним для багатьох країн, включаючи СРСР, який вступив у війну в Афганістані. Комета Галлея, як і інші короткоперіодичні комети, є відносно невинною. Вона діє передбачувано, тому не так небезпечна, як та комета Хейла-Боппа. У будь-якому випадку, варто пам'ятати: якщо ви почуєте, що на небі скоро почне спостерігатися комета, чекайте змін у світі.

Астрологічна обстановка змінюється щотижня і навіть кожен день, тому намагайтеся стежити за нашими гороскопами та місячним календарем. Пам'ятайте також про те, що більшість змін у нашому житті відбувається завдяки нашим думкам, словам і намірам.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Ньютон і його передбачення про кінець світу. На чому вони засновані
Ньютон і його передбачення про кінець світу. На чому вони засновані
Кінець світу прогнозували сотні разів, а в наш час деякі ентузіасти навіть складають розклад цих доленосних по....
Чорна душа: яка схильність до криміналу у різних знаків Зодіаку
Чорна душа: яка схильність до криміналу у різних знаків Зодіаку
Погодьтеся, у всіх нас є низка негативних рис особистості, звичайно ж, поряд із позитивними Наприклад, упертіс....
7 сучасних прикмет, які збуваються, хоч нам це і не завжди подобається
7 сучасних прикмет, які збуваються, хоч нам це і не завжди подобається
Прикмети на щастя - найпоширеніші в світі Це досить очевидно, адже кожен шукає в знаках долі частинку добра і ....
Сперечаються задля суперечки: 4 найскандальніших і упертих знаки Зодіаку
Сперечаються задля суперечки: 4 найскандальніших і упертих знаки Зодіаку
Всяк час, коли ви вступаєте у відносини з кимось, для вас обох природно іноді сперечатися Ми всі дуже унікальн....
Доступные альтернативы AirPods: топ лучших устройств
Доступные альтернативы AirPods: топ лучших устройств
Бездротові навушники AirPods від Apple – багатофункціональні пристрої, які забезпечують користувачам високий р....
більше матеріалів
/-0,24729514122009-/ /-pc-/
Top