counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

З плюсу на мінус: як використати негативну енергетику негативних подій на свою користь


Переглядів: 35


З плюсу на мінус: як використати негативну енергетику негативних подій на свою користь

Більшість із нас щодня зустрічається з відеоматеріалами та статтями на тему боротьби з негативом. Виявляється, набагато ефективніше не боротися з ним, а використати його у своїх інтересах. Експерти розповіли, як це можна зробити.

Не завжди хтось сторонній винен у цьому, що ми все погано. У чорній смузі іноді винні ми самі. Кожен з нас має дірки, через які витікає життєва енергія. Експерти сайту dailyhoro.ru рекомендують закласти їх якнайшвидше, щоб наступного разу випади недоброзичливців не викликали занадто багато негативних емоцій.

Перебувайте в русі
Людина має бути активною. Численні дослідження та простий життєвий досвід кажуть, що ліньки шкідливі. Людина, яка нічого не робить, створює негатив навколо себе і концентрує у своїй свідомості лише найгірше.

Якщо людина рухається, тобто ходить, бігає, займається спортом, плаває в басейні або просто працює фізично, її голова не забивається негативними емоціями. Негативна енергія оминає його стороною. Агресію, якщо вона з'явилася, можна виплеснути в спортзалі — ви спалите більше калорій і досягнете кращих успіхів. І тут не тільки про бойові мистецтва.

Ще одне гарне застосування цієї поради – прибирання. Якщо вам раптом стало погано, прибирання допоможе позбавитися депресивних думок. По-перше, це також навантаження. По-друге, коли ми забираємося, ми отримуємо задоволення від того, як житло змінюється. Третій момент — прибирання веде до того, що негативу в житті стає меншим у майбутньому. У чистій квартирі чи будинку набагато менше негативної енергії.

Методика «Привласнення чужої енергії»
Уявіть, що хтось сказав вам щось погане або зробив щось неприємне. Будь-яка негативна дія з боку оточуючих - це щось подібне до кулі або стріли, що летить у ваш бік. Ви можете витратити час та сили для того, щоб відбити цей удар, випад ворога, а можете зробити щось інше.

Йдеться прийняття цієї негативної енергії, лише з нейтральним чи навіть позитивним знаком. Для цього потрібно пропустити погане посилання через фільтр. Тут вам допоможе прийде дуже проста техніка візуалізації. Коли ви отримали дозу негативу від слів або дій людини, ви просто заплющує очі, а потім починаєте уявляти собі, як чужі погані слова стають частиною вас, але не заважають вам жити. Уявіть, що ви взяли частинку душі та енергії цієї людини та залишили її у себе.

По суті, агресори так і роблять — вони віддають нам свою енергію, сподіваючись, що ми будемо віддавати їм ще більше, ніж отримали. Так діють усі енергетичні вампіри. Все погане, спрямоване у вас, потрібно забирати та вбирати. Саме усвідомлення того, що людина вклалася у вашу енергію, допоможе вам абстрагуватися від суті того, що вам сказали.

Наступного разу, коли ви відчуєте приплив негативної енергії, відразу ж уявляйте, як ви забираєте її та приймаєте. Подумки можна навіть сказати людині, яка кинула неприємну фразу, «дякую».

Часом буває так, що все ж таки частинки чогось неприємного просочуються всередину нашої душі. Тут вам на допомогу прийдуть медитації на зняття стресу та тривоги. Пам'ятайте, що кожній людині необхідно періодично знаходити час для духовних практик.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів
/-0,27788996696472-/ /-pc-/
Top