counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Вересня
29 Вересня
Всі новини...

Небезпечні бажання: чому деякі мрії можуть зруйнувати життя


Переглядів: 75


Небезпечні бажання: чому деякі мрії можуть зруйнувати життя

Як багато хто з вас знає, мрії є головним двигуном прогресу, причому не лише окремої особистості, а й людства в цілому. Мрії народжуються завдяки бажанням, деякі з яких просто неприйнятні.

Думки матеріальні. Мріючи про щось світле, ви створюєте собі прекрасне майбутнє, яке по маленьких кроках стає дедалі більш відчутним, близьким. Якщо ви зароджуватимете в собі негатив за допомогою неправильних бажань, то удача просто відвернеться від вас.

Як негатив руйнує ваше життя
Коли ви в хорошому настрої, коли бажаєте всім добра і думаєте про щось прекрасне, то все добре. Варто тільки статися чомусь незапланованому, багато людей відразу вдаряються в негатив, забуваючи про те, що він надзвичайно небезпечний у будь-якому своєму прояві.

Є думки, які просто блокують енергетику, а є такі, що позбавляють вас її. Щоб життя не руйнувалося, а будувалося по цеглинках щастя, вам слід уникати найнебезпечніших бажань, а також жити за Законами Всесвіту.

Найнебезпечніші бажання
Першими у списку надзвичайно небезпечних бажань стоїть бажання смерті. Це стосується не тільки інших людей, але й себе. Коли ви бажаєте комусь болю, страждань і уявляєте це, то автоматично страждаєте від цього тільки ви. Деструктивні бажання та думки призводять до серйозних втрат енергетики та порушень зв'язку з центром достатку Всесвіту. Бажання мають бути творчими.

Друге найнебезпечніше бажання – бажання помсти. Це загальніший випадок першого небезпечного бажання. Помста може бути різною. Намагайтеся забувати образи відразу, оскільки вони погіршують настрій та роблять біополе людини менш захищеною. Навіть коли ви начебто щасливі від того, що вашому ворогові погано, ви заохочуєте зло, якому немає місця в нашому житті. Це може призвести до негативних наслідків. Відплата - це справа Всесвіту. Вона поверне все негативне тому, хто це заслужив.

Третє бажання – легка нажива. Коли ви зрадою, обманом або чимось у цьому роді намагаєтеся отримати багатства, владу, повагу, то не залишаєтеся навіть на одному місці. Ви робите крок назад, тому що не можна стати кращим, образивши когось. Егоїстичні люди часто стикаються з проблемою, коли потрібна допомога, але її нема в кого попросити. Саме тому намагайтеся якомога рідше виявляти цю надзвичайно сильну любов до легких шляхів.

Ваше життя зміниться після того, як ви навчитеся ставити себе на місце інших людей, зможете вигнати з себе небезпечні бажання. Пам'ятайте, що добро притягує добро — це закон тяжіння, який є найбільш актуальним для тих, хто мріє про світло життя.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Ти заслуговуєш кращого: Коли треба терміново кидати свого партнера
Ти заслуговуєш кращого: Коли треба терміново кидати свого партнера
Кожна дівчинка мріє зустріти принца і щоб далі все як в казці: довго і щасливо Але коли з'являється той самий ....
Скільки потрібно спати, щоб схуднути
Скільки потрібно спати, щоб схуднути
Недосипання заважає людям позбутися від зайвих кілограмів Той, хто спить менше рекомендованих восьми годин на ....
Як позбутися нічних кошмарів уві сні?
Як позбутися нічних кошмарів уві сні?
Природа людських сновидінь досі не до кінця вивчена Багато питань залишаються без остаточної відповіді, але па....
Медики підказали, на якому боці потрібно засипати
Медики підказали, на якому боці потрібно засипати
Дослідження вчених підтвердило сприятливий вплив на організм сну на лівому боці, повідомляється в матеріалі Fr....
П'ять прийме на кухні: як уберегтися від неприємностей
П'ять прийме на кухні: як уберегтися від неприємностей
Кухня — це серце вдома У цій частині вашого житла відбуваються і сімейні посиденьки, і серйозні розмови
більше матеріалів
/-0,25852012634277-/ /-pc-/
Top