counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Травня
27 Травня
Всі новини...

Ваша ідеальна пара за Знаком Зодіаку


Переглядів: 18


Ваша ідеальна пара за Знаком Зодіаку

Всі знають, що у кожного з нас є найкраща людина в цьому світі. Таких людей може бути багато серед населення, бо всі вони будуть пов'язані з особливостями свого Знака Зодіаку.

Ідеальна пара для кожного Знака є різною. Секрет у особливостях людського характеру, що визначається зірками. Коли ви стежите за знаками долі та любовними прикметами, то не варто забувати, що є поправка на астрологію. Навіть якщо доля вказує на якусь людину, варто перевірити з нею любовну сумісність, бо доля долею, а зірки не обдурити ніяк.

Овен
Овнам потрібна терпляча та спокійна друга половинка. Ідеальна пара для Овнів може бути прямо протилежною, наприклад, такою ж динамічною і трохи божевільною. Взагалі, пара Овен+Овен — це найсильніший союз, який підживлює сам себе. Це ніби вічний двигун, але не позбавлений своїх вад. Овни лаються часто один з одним і вчинять вчинки, які потім залишають шрами на стосунках, але хіба вони не зміцнюють їх? Ще ідеальною парою для вас може стати Козеріг або Діва, адже вони спокійні та розважливі, але з Дівою також іноді можна почути.

Телець
Тельці - це якийсь егоїстичний варіант Діви, якщо можна грубо. Тільцям необхідна така ж яскрава людина, як вони самі, але при цьому їй не можна віддавати пальму першості у стосунках. Телець – це спокійний Лев, тому ідеальна пара для Тельця – Терези. Цей Знак вміє підлаштовуватись під партнера у всьому. Найчастіше Тельці дружать з Дівами, тому і кохання і з ними теж буде яскравим, але не дуже довговічним. Найкраща сумісність у Тельців, мабуть, із цими двома Знаками Зодіаку, бо з іншими можуть бути часті відкриті конфлікти.

Близнюки
Ідеальною парою для харизматичних Близнюків завжди буде Водолій. Ці люди один одного люблять з першої хвилини спілкування. Між ними може спочатку початися незрозуміла ворожнеча або навіть ненависть, але варто залишитися наодинці і поговорити про щось абстрактне, як з'являються спільні теми, симпатія і навіть кохання. Важливо пам'ятати, що Близнюки - це люди, які, хоч і ліниві, але не можуть ніколи пропустити зустріч із друзями. Їм необхідне спілкування, так що найкраща пара для них — це балакуча і цікава людина, яка може розповісти щось неймовірне, зробити щось чудове.

Рак
Раки сконцентровані на сім'ї і не бачать світ в інших фарбах. Ракам підійде інший Рак на роль ідеальної пари, а також цілеспрямований Водолій. Єдина проблема останнього – егоїзм. Водолії часто концентрують багато уваги на своїх особистих проблемах, та й, взагалі, їх виходять не дуже хороші батьки і матері, тому що вони інфантильні в багатьох ситуаціях. Раки люблять, коли людина відповідальна, коли вона розумна і готова жертвувати всім заради сім'ї.

Лев
Левам найкраще на роль ідеальної пари підходять Діви, які готові терпіти всі їхні «дірки» у характері. При цьому краще. Щоб Лев був жіночої статі, а Діва чоловічої. Якщо все буде навпаки, така пара протримається значно менше. З іншого боку, якщо Лев – чоловік, то ідеальною парою йому буде самостійна та сильна дівчина-Скорпіон. Вони в міру честолюбні і в міру егоїстичні, але їхній головний плюс — це сильні почуття, які вони відчувають або ні. Скорпіони не вдають у цьому плані.

Діва
Дівам-чоловікам чудово підходять Левиці. Ці жінки завжди перебувають у захваті від розуму чоловіків-Дев, від їх тонкого гумору та прекрасної життєвої організації. Вони ніби доповнюють і заповнюють всі недоліки Левиць. У жінок-Дів з вибором другої половинки справи трохи складніше. Тому що вони категоричні у виборі партнера. Ідеальна пара для них — це сміливий, самостійний чоловік, який готовий заради них на все і не менше. Такі чоловіки - Водолії, іноді Тельці та Раки. Головне, щоб Діва відчувала їхню силу, їх характер, самостійність.

Терези
Терезам завжди потрібен той, хто їх підтримуватиме і не засуджуватиме за промахи. Це, наприклад, Риби, Стрілець. Риби такі ж заплутані в собі особистості, тому такий шлюб чи стосунки будуть надмірно інфантильними, але це не погано. Це будуть дуже міцні стосунки. Зі Стрільцем ж Терезам краще не грати в чоловіка і дружину раніше часу, тому що Стрілець просто втече. Дайте йому або їй свободу та насолоджуйтесь приємними стосунками. Зрад у такому шлюбі не буває. Це міцний союз, що ґрунтується на довірі.

Скорпіон
Якщо ви народилися під Знаком Скорпіона, то ідеальною парою для вас буде Козеріг. Ваші стихії поєднуються не найкращим чином, зате риси характеру підходять практично ідеально. У таких відносинах чи шлюбі не буде односторонніх моментів, які псують усю ідилію. Це буде чудова спілка, яка зможе прожити дуже довгий час. Трохи меншою сумісністю має союз Скорпіон-Терези і Скорпіон-Риби.

Стрелец
Стрельцам необходима свобода. Дать им эту свободу и одновременно отличную дружбу. Любовь, поддержку смогут лишь Раки. Еще в группу идеальных партнеров для создания любовных уз входят Водолеи. Свободы, конечно, будет гораздо меньше, чем с Раками, но зато будет бесчисленное множество тем для разговора. Стрельцы и Водолеи — отличные бизнес-партнеры. Между вами возможна и дружба и любовь.

Козерог
Для Козерогов идеальной парой будет тот человек, который сможет противостоять их неуверенности. Козерогам необходима подпитка извне для того, чтобы делать решительные шаги в жизни. В этом они похожи на Дев, поэтому и необходимы Козерогам люди типа Овнов, Львов, Стрельцов или Близнецов с Водолеями. Лучший любовный партнер для Козерогов — Рыбы, сочетающие в себе всё необходимое. Остальные перечисленные Знаки подойдут лишь для дружбы или для длительного делового сотрудничества.

Водолей
Идеальная пара для Водолеев — это Стрельцы. Если вы хотите, чтобы такой союз продержался как можно дольше, постарайтесь не владеть человеком, не быть собственниками. Стрельцы этого не выносят. В остальном же вы подходите друг другу просто наилучшим образом. Если вы хотите найти кого-то, кто позволит вам расслабиться и не переживать на измену, то обратите внимание на Дев, Рыб и Скорпионов. Некоторые астрологи уверяют, что лучший человек для создания семьи у Водолеев — это Близнецы, но они слишком ветрены.

Рыбы
Рыбам могут прекрасно подойти на роль второй половинки другие Рыбы, Телец, Стрелец. Другие Рыбы подойдут, потому что у вас всегда будет о чем поговорить и чем заняться вместе. Тельцы смогут вас вдохновлять и снабжать мотивацией. С ними вы расцветете в плане деловом, станете более ответственными и внимательными к себе. Стрельцы же станут для вас кем угодно — друзьями, второй половинкой, партнерами. Вы можете выбирать человека, исходя из личных потребностей.

Каждый из нас хочет найти того, кто понял бы наши цели и разделил бы взгляд на мир. Идеальную пару найти не так уж и сложно — достаточно просто этого захотеть, ведь все в этом мире строится на основе наших мыслей. Материализация мечты произойдет в любом случае — это лишь вопрос времени.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,20885300636292-/ /-pc-/
Top