counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Травня
27 Травня
Всі новини...

Астрологи про Меркурію: планета, яка керує фінансами


Переглядів: 52


Астрологи про Меркурію: планета, яка керує фінансами

Усі планети нашої Сонячної Системи несуть певну енергетику. В астрології Меркурій з давніх-давен вважався покровителем цифр, грошей і фінансів, але крім цього у нього є й інші сфери впливу.

Якщо у вашому фінансовому житті настала чорна смуга, то звинувачувати у всьому лише Меркурій буде неправильно. На відміну від великих планет Меркурій дає людям право вибору. Він дуже динамічний і часто змінює свій настрій. Знаючи гороскоп і положення Меркурія, можна уникнути багатьох фінансових проблем і втрат.

Особливості Меркурія як планети
Астрономічно Меркурій унікальний тим, що він найближче перебуває до Сонця. Це планета контрастів: його сонячна сторона розігрівається до плюс 400 градусів за Цельсієм, а вночі температура падає до мінус 170 градусів. Це повною відсутністю атмосфери планети. Як і Місяць, він являє собою величезний млявий і сірий камінь.

Меркурій дуже маленький. Він зовсім трохи більше Місяця. У нього немає супутників, тому він самотній. Динаміка, про яку говорять астрологи, пов'язана з періодом обігу планети навколо Сонця — майже 90 днів планеті потрібно для того, щоб зробити одне коло, рівне році.

Астрологічні особливості Меркурія
Свою назву планета отримала на честь бога торгівлі Меркурія. Енергетично, ця планета є прямою протилежністю Юпітеру - важкому і повільному.

Розпочати розповідь про Меркурію варто з його точки впливу на людей. Він розповідає інтелектом та індивідуальністю. Коли ця планета активна і сильна, прагнення людей пізнання чогось нового різко посилюється. Будь-які види навчання відбуваються швидше і ефективно, чи це навчання водінню в автошколі або підготовка до складання іспитів в університеті. Цей «малюк» має чималі амбіції та силу. Коли його енергетика сильна, у людей підвищується допитливість, потяг до знань. Це опосередковано, але впливає підвищення доходів, працювати.

Меркурій робить будь-які ділові поїздки та відрядження вдалішими. Зміна обстановки в період підвищеного впливу цієї планети відбувається максимально сприятливо та безболісно. Він може зробити будь-які продажі або покупки продуктивними та вигідними. Багато хто помилково думає, що Меркурій допомагає накопичувати гроші і зберігати їх, але це не так. Він допомагає їх витрачати та отримувати вигоду з цього. Єдиний очевидний мінус сильного Меркурія — це його бажання зробити всі події стрімкішими та некерованими. Він ніби біжить попереду нас і постійно підганяє нас. Тим, хто може наздогнати цю планету, Всесвіт дарує удачу.

Інтелектуальні Знаки Зодіаку залежать від Меркурія у сенсі цього терміну. Йдеться про Діву та Близнюків. Цим людям Меркурій доводиться головним наставником та помічником. Коли він сильний, то він покращує пам'ять цих людей, навченість та інтелектуальну гнучкість. Близнюкам і Дівам набагато простіше знайомитися з новими людьми в періоди могутнього Меркурія, тому що представники цих Знаків Зодіаку під дією свого сильного покровителя стають більш вдумливими, промовистими і привабливими і харизматичними для протилежної статі. На успіхах у бізнесі все це теж позначається найпрямішим способом.

Антагоністом Меркурій є для Стрільців та Риб. Якщо для Стрільців може стати хоча б непрямим другом, то на Риб він впливає строго негативно. Само собою, що коли він слабкий і безсилий, цим людям можна спокійно розслаблятися і робити все, що завгодно у фінансовій сфері, а, точніше, не робити нічого. Слабкий Меркурій дозволяє Рибам відпочивати та займатися справами творчими, позбавленими фінансової основи. Сильний Меркурій робить Риб і Стрільців балакучими, забудькими, замкнутими.

Варто кілька слів сказати і про ретроградність Меркурія. У такі періоди варто максимально збільшувати свою продуктивність, більше уваги приділяти роботі. Великі покупки в періоди зворотного руху Меркурій краще не робити - особливо це стосується нерухомості. Отримані раніше знання астрологи рекомендують відпрацьовувати практично. Ще в моменти ретроградності планети краще не приймати важливих рішень і не вступати до ділових переговорів. Фінансовий успіх залишається лише в кишені у тих, хто тотально змінює свою тактику з наступальною на обережну.

Меркурій - це та сама планета, за якою необхідно стежити максимально уважно, щоб швидко виконувати свої мрії у сфері фінансів. Пам'ятайте, що в моменти зворотного руху планети потрібно продумувати кожен свій крок. Іноді Меркурій не дозволяє цього робити ефективно, але не варто падати духом, адже він може позбавити вас можливостей, але не може позбавити вас віри в себе.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,20560193061829-/ /-pc-/
Top