counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Духовні практики, які допоможуть змінити життя на краще


Переглядів: 20


Духовні практики, які допоможуть змінити життя на краще

Внутрішній розвиток – перший крок на шляху до щасливого життя. Звертаючись до духовних практик, людина зміцнює своє біополе, заповнює енергетичні ресурси та знаходить своє справжнє призначення.

Слідувати шляхом духовного вдосконалення простіше, якщо дотримуватися кількох духовних практик, які перетворюють людину. Вони допоможуть вам досягти освіти, стати ближчими до Бога, пізнати себе і дізнатися рівень розвитку своєї душі. Ви можете щодня застосовувати деякі духовні практики, які не вимагають багато часу, але принесуть сприятливий ефект.

Найбільш популярні духовні практики
У світі є величезна кількість духовних практик, які допомагають людині знайти особисте щастя, достаток, духовне і матеріальне процвітання. Через творення ми стаємо невід'ємною частиною Всесвіту, який починає діяти згідно з нашими бажаннями та уподобаннями. Очистити душу і тіло, зарядитись позитивною енергією та розкрити в собі прихований потенціал вам допоможуть духовні практики.

Медитація
Медитація має різні форми та види. Мета даної практики полягає в тому, щоб досягти внутрішньої гармонії, привівши тіло у повне фізичне розслаблення. Такі вправи дозволяють виходити з постійного розумового процесу та сконцентрувати всю свою свідомість на одному конкретному об'єкті.

Медитація допомагає відокремити розум від інтелекту з усіма його стереотипами, зразками поведінки та комплексами, дозволяє повністю зануритися у себе. Вона є найефективнішою з усіх духовних практик. Це з тим, що медитація дає можливість управляти розумом, під впливом якого перебуває наша свідомість.

Молитви, мантри, афірмації
Молитви поряд з мантрами та афірмаціями впливають на енергетичні центри, що відповідають за емоційну, інтелектуальну та комунікативну функцію людини.

Афірмації є короткими ствердними реченнями, що безперервно повторюються в думках або вголос, чимось нагадують мантри. Стійкі висловлювання допомагають керувати емоціями і відходити від стереотипів і переконань.

Мантра, на відміну афірмації, зазвичай, несе у собі ніякого сенсу. Вона сприяє зниженню вібрацій ментального поля, дає енергію, наводить розум у стан спокою та часто використовується для медитацій.

Молитва є найпопулярнішою духовною практикою. Вона виявляється у помисловому чи усному зверненні до Вищих Сил. Люди звертаються з проханням про допомогу, підтримку, зі словами покаяння чи подяки. Завдяки молитвам наші емоції та енергетика очищаються, з'являється більше енергії та натхнення, відновлюється психічний баланс та з'являється почуття полегшення.

Аскеза, помірність і піст
Під аскезою мається на увазі відмова від чогось за власним бажанням. У слов'янських народах вона виявляється у вигляді посту. Ця практика застосовується у кожної релігії. Вона також може виражатися в голодуванні, у сексуальному та словесному помірності, пустельництві. Сенс аскези полягає в тому, що увага та життєва енергія тілесних та емоційних областей перенаправляється у духовну сферу. Аскеза допомагає контролювати емоції та інстинкти, виробляти силу волі, накопичувати енергію, зміцнювати здоров'я та позбавлятися стресу. Однак надмірні обмеження здатні завдати шкоди, тому в цій практиці не слід заходити дуже далеко.

Існує безліч різних духовних практик і всі вони сприяють розвитку нашого внутрішнього світу. Вищезгадані практики мають найбільшу популярність у всьому світі, застосовуються у різних релігіях та народах. При правильному та регулярному їх використанні ви зможете досягти позитивних змін у вашому житті та знайти справжнє призначення. Будьте щасливі, відмінного настрою,


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,23326992988586-/ /-pc-/
Top