counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Знаки Зодіаку, які ніколи не вибачають образи


Переглядів: 130


Знаки Зодіаку, які ніколи не вибачають образи

Всі ми помиляємось, проте спокутувати помилки вдається не кожному. Астрологи виділяють п'ять знаків зодіаку, яким небезпечно переходити дорогу: вони не прощають, мстять і постійно поповнюють свій чорний список.

Є люди, які забудуть будь-яку образу. Вони вільно йдуть на контакт, прощають і продовжують стосунки, не згадуючи про минулі конфлікти та негаразди. А є люди, які не «ковтають» образи. Наймстивіші Зодіакові знаки можуть бути дуже добрими зі своїми кривдниками, але всередині ненавидіти їх. Зрозуміти, яка людина перед вами, неймовірно складно, проте за Знаком Зодіаку можна багато дізнатися про його характер, мстивість і злопам'ятність.

1 місце - Скорпіон
Переходити дорогу Скорпіону — найгірша ідея, яка може спасти на думку. Це найнебезпечніший ворог, врятуватися від якого навіть не втече. Скорпіон не знає жалості, прощення та поблажливості. А ось помста – його життєве кредо. І битиме він по больових точках і слабких місцях. Плани помсти виношуються роками, при цьому всіх кривдників тримає Скорпіон у полі зору, щоб не прогаяти вдалий момент для реваншу. Причому навмисно образити Скорпіона неможливо. Цей Знак, що обожнює драми та інтриги, спеціально створює ситуації, виставляючи себе жертвою та отримуючи право на помсту.

2 місце - Рак
Рак — не шанувальник відкритої війни, він вважає за краще ображатись і помститися таємно. Щоб зачепити Рака, не треба намагатися. Він може образитися навіть на те, що в принципі неможливо. В усьому виною чуйність, емоційність і глибокий внутрішній світ. Цей Знак болісно та гостро реагує на будь-які слова та вчинки оточуючих. З образою справляється погано: нанесені рани гояться довго, а пам'ять про завданий біль постійно переслідує його.

3 місце - Козеріг
Козерога не можна назвати чуйним Знаком, але це зовсім не означає, що він байдужий. Представник цього сузір'я — дуже мудра людина, яка ніби від самого народження пізнала всі таємниці буття. Дурні образи – не його коник. Козеріг ображається на справді важливі та серйозні речі. Якщо по відношенню до нього було щось непробачне, то повага цього Знака буде втрачена назавжди. Він знайде тисячу способів розірвати всі зв'язки та прихильності, і тут його холоднокровність не знає меж.

4 місце - Телець
Телець не стільки уразливий, скільки впертий і безпринципний. Якщо він щось уперся, то зрушити його з місця неможливо. Отже, якщо він назвав когось ворогом, то це на все життя. Саме через свою впертість та гордість Тельцю важко пробачити людину, відпустити образи та жити щасливим життям.

5 місце - Водолій
Водолій – найсправедливіший представник зодіакального кола. Він бореться за справедливість і намагається жити за сумлінням. Звичайно, він не мститиме кривднику або вважати його поганою людиною, але його ставлення зміниться до невпізнання. Для того, хто розчарував Водолія, його байдужість може стати справжнім випробуванням. Водолій дуже рідко повертає свою довіру людям, які одного разу зрадили її.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і ненароком не образити людину, експерти сайту пропонують дізнатися, чого не прощають Знаки Зодіаку. А от якщо ви вже зачепили людину, то помиритися з нею буде простіше, якщо щиро визнати помилку. Щирість завжди рятувала, рятує і рятуватиме будь-які стосунки. Будьте добрішими до людей


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,25531983375549-/ /-pc-/
Top