counter
Стрічка новин
Вибрати все
29 Листопада
Всі новини...

Знаки Зодіаку, які ніколи не вибачають образи


Переглядів: 134


Знаки Зодіаку, які ніколи не вибачають образи

Всі ми помиляємось, проте спокутувати помилки вдається не кожному. Астрологи виділяють п'ять знаків зодіаку, яким небезпечно переходити дорогу: вони не прощають, мстять і постійно поповнюють свій чорний список.

Є люди, які забудуть будь-яку образу. Вони вільно йдуть на контакт, прощають і продовжують стосунки, не згадуючи про минулі конфлікти та негаразди. А є люди, які не «ковтають» образи. Наймстивіші Зодіакові знаки можуть бути дуже добрими зі своїми кривдниками, але всередині ненавидіти їх. Зрозуміти, яка людина перед вами, неймовірно складно, проте за Знаком Зодіаку можна багато дізнатися про його характер, мстивість і злопам'ятність.

1 місце - Скорпіон
Переходити дорогу Скорпіону — найгірша ідея, яка може спасти на думку. Це найнебезпечніший ворог, врятуватися від якого навіть не втече. Скорпіон не знає жалості, прощення та поблажливості. А ось помста – його життєве кредо. І битиме він по больових точках і слабких місцях. Плани помсти виношуються роками, при цьому всіх кривдників тримає Скорпіон у полі зору, щоб не прогаяти вдалий момент для реваншу. Причому навмисно образити Скорпіона неможливо. Цей Знак, що обожнює драми та інтриги, спеціально створює ситуації, виставляючи себе жертвою та отримуючи право на помсту.

2 місце - Рак
Рак — не шанувальник відкритої війни, він вважає за краще ображатись і помститися таємно. Щоб зачепити Рака, не треба намагатися. Він може образитися навіть на те, що в принципі неможливо. В усьому виною чуйність, емоційність і глибокий внутрішній світ. Цей Знак болісно та гостро реагує на будь-які слова та вчинки оточуючих. З образою справляється погано: нанесені рани гояться довго, а пам'ять про завданий біль постійно переслідує його.

3 місце - Козеріг
Козерога не можна назвати чуйним Знаком, але це зовсім не означає, що він байдужий. Представник цього сузір'я — дуже мудра людина, яка ніби від самого народження пізнала всі таємниці буття. Дурні образи – не його коник. Козеріг ображається на справді важливі та серйозні речі. Якщо по відношенню до нього було щось непробачне, то повага цього Знака буде втрачена назавжди. Він знайде тисячу способів розірвати всі зв'язки та прихильності, і тут його холоднокровність не знає меж.

4 місце - Телець
Телець не стільки уразливий, скільки впертий і безпринципний. Якщо він щось уперся, то зрушити його з місця неможливо. Отже, якщо він назвав когось ворогом, то це на все життя. Саме через свою впертість та гордість Тельцю важко пробачити людину, відпустити образи та жити щасливим життям.

5 місце - Водолій
Водолій – найсправедливіший представник зодіакального кола. Він бореться за справедливість і намагається жити за сумлінням. Звичайно, він не мститиме кривднику або вважати його поганою людиною, але його ставлення зміниться до невпізнання. Для того, хто розчарував Водолія, його байдужість може стати справжнім випробуванням. Водолій дуже рідко повертає свою довіру людям, які одного разу зрадили її.

Щоб не потрапити в неприємну ситуацію і ненароком не образити людину, експерти сайту пропонують дізнатися, чого не прощають Знаки Зодіаку. А от якщо ви вже зачепили людину, то помиритися з нею буде простіше, якщо щиро визнати помилку. Щирість завжди рятувала, рятує і рятуватиме будь-які стосунки. Будьте добрішими до людей


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Як блокувати негатив людей, які вас не люблять
Як блокувати негатив людей, які вас не люблять
Подобатися всім неможливо Щоб не втрачати удачу та життєву легкість, важливо вміти блокувати негатив, що виход....
8 принципів дзен, які змінять ваше життя
8 принципів дзен, які змінять ваше життя
Принципи дзен — це найпростіші життєві правила, які допоможуть вам набути гармонії з собою та стати успішнішим....
Змови на удачу на кожен день
Змови на удачу на кожен день
Залучити удачу можна різними способами, у тому числі за допомогою дієвих змов Повторюйте їх щодня, щоб примхли....
Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року
Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року
Настав час попрощатися з листопадом і зустріти останній місяць року Гороскоп вам допоможе в тому, щоб знайти м....
29 листопада не рахуйте гроші: заборони і прикмети на день
29 листопада не рахуйте гроші: заборони і прикмети на день
29 листопада православний світ вшановує пам'ять одного з 12 апостолів Ісуса Христа - Левія Матвія До зустрічі ....
більше матеріалів
/-0,26262712478638-/ /-pc-/
Top