counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Квітня
14 Квітня
13 Квітня
Всі новини...

Як побачити пророчий сон?


Переглядів: 87


Як побачити пророчий сон?

Одну третину свого життя людина проводить уві сні. Багато хто вважає, що це дуже багато, адже наше життя і так коротке, а витрачає його на марне проведення часу - немислиме блюзнірство!

Як би там не було, але сон це невід'ємна частина людського життя. По-перше, люди не можуть прожити без сну. По-друге, сновидіння можуть допомогти нам знайти правильне рішення, відкрити таємницю майбутнього і натякнути нам на майбутні зміни.

На жаль, не всім сняться сни. А вже віщі сновидіння – велика рідкість. Як же настроїти свій організм на те, щоб бачити пророчі сни?

Спочатку слід дати раду самому розумінні явища «сон». Вчені досі не розгадали загадки людських сновидінь. Одні стверджують, що сон не несе в собі жодного смислового навантаження. Інші кажуть, що сновидіння – це ключ до нашого внутрішнього світу, наших бажань, майбутніх і минулих подій.

У різні часи вчені та ясновидці по-різному трактували природу сну. Наприклад, у соннику Фрейда говориться, що наші нічні бачення ґрунтуються на сексуальному бажанні та незадоволеності. В даний час існує безліч сонників, які здатні витлумачити сон та розгадати його значення.

Щоб побачити віщий сон, необхідно підготуватися до цього процесу. Як правило, пророчі сни приходять до нас під ранок, в період від 5 до 8 години ранку. Тому необхідно докласти всіх зусиль, щоб сон був міцним і вас ніхто не турбував.

Кімната, в якій ви спите, має бути добре провітрена. Ліжко має бути затишним і м'яким. Можна перед сном запалити свічку чи аромалампу. Ніщо не повинно вас відволікати та завдавати дискомфорту.

Лягаючи в ліжко, згадайте всі події, що викликали у вас сильні емоції. Це мають бути як добрі, так і погані спогади. Після цього необхідно подумки поставити питання, яке вас цікавить, продумати всі шляхи вирішення проблеми і визначити, якого роду вам потрібна підказка для вирішення вашої проблеми.

Після пробудження настає найважливіший і найвідповідальніший момент. Необхідно швидко, бажано у найдрібніших подробицях, записати все побачене уві сні, а також відчуття та думки, що відвідали вас. Значення має будь-яка дрібниця. Пізніше ви зможете провести паралель зі своїми нічними мріями та реальністю.

Астрологи вирахували вдалі дні, коли віщі сни відвідують нас найчастіше. Ці дні безпосередньо залежить від фаз Місяця. Не варто надавати великого значення сну в період молодика. У повні нам зазвичай знятися найяскравіші і найдивовижніші сновидіння. Однак і в цей період не варто приділяти особливої ​​уваги снам. На спадному місяці нам сняться сни, пов'язані з нашим минулим. А ось на зростаючому місяці цілком реально побачити віщий сон. Він буде віщувати майбутні події і підкаже вам потрібне вирішення проблеми.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Біоенергетика та успіх: чому плани потрібно тримати в секреті
Біоенергетика та успіх: чому плани потрібно тримати в секреті
Коли ми надихні наші грандіозні плани на майбутнє, то часто хочемо ними поділитися з кожним Це природне бажанн....
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може з'явитися певна невизначеність у вашому житті, але не панікуйт....
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 14 на 15 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
15 квітня закінчується сьомий і починається восьмий місячний день (о 9:05) Фаза Місяця - зростаюча
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 15 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть і жвавість стануть неперевершеними Ви випромінювати....
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 15 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Астролог Анжела Перл підготувала прогнози для всіх знаків зодіаку на 15 квітня 2024 року Рекомендується провес....
більше матеріалів
/-0,27669095993042-/ /-pc-/
Top