counter
Стрічка новин
Вибрати все
29 Листопада
Всі новини...

Ваше волосся: прикмети та способи залучити удачу


Переглядів: 20


Ваше волосся: прикмети та способи залучити удачу

Волосся на голові з давніх-давен вважалося провідником енергії з космосу в людський організм. Жінки, які мали довгу шевелюру, носили коси та ховали своє волосся під хустками та головними уборами, щоб зберегти свою енергію. Зараз багато забуто: жінки ходять з розпущеним волоссям, фарбують його, стрижуть, тим самим послаблюючи свій енергетичний потенціал. Давайте згадаємо всі мудрі поради минулих років і дізнаємося те, як волосся може впливати на наше життя.

Обрізати волосся – значить послабити свою енергетику, скоротити термін свого життя та змінити хід солей життя. Саме так вважали у давнину.

Перукар повинен бути обов'язково такої ж статі. Ця прикмета з'явилася порівняно недавно, але все-таки вражає своєю правдивістю. Люди вірили, що якщо жінку стриже чоловік, то у її особистому житті настане чорна смуга. Тому, вирушаючи в салон краси, переконайтеся, що записалися до перукаря жіночої статі.

Якщо ви довгий час не можете вирішити будь-яку проблему, то, збираючись постригти волосся, вибирайте перукаря, який старший за вас. Чим він старший, тим краще. Вийшовши з перукарні, ви відчуєте, що вирішення вашої проблеми лежало на поверхні і виявилося дуже простим.

Якщо ви захворіли або просто перебуваєте довгий час у поганому настрої, підстрижіть кінчики волосся. Разом з ними ви позбавитеся від негативу, що накопичився в них, вам стане значно легше.

При миття та розчісуванні волосся не варто думати про проблеми. Подумайте про щось приємне. Тоді ваше волосся з часом набуде здорового вигляду, якщо, звичайно, ви постійно заряджатимете його позитивною енергією.

У давнину багато жінок не боялися фарбувати своє волосся. Для багатьох народів це було неприйнятно, тому що вважалося, що фарба на волоссі не пропускатиме позитивну енергетику. Проте все ж таки багато жінок використовували фарбу, змінювали свій колір волосся, змінюючи при цьому характер і долю. Досі існує думка, що якщо змінити свій колір волосся, то зміниться і твоє життя. Якщо вам не вистачає будь-яких якостей у своєму характері, або ви хочете повністю змінити життя та відношення до вас людей, то чи не краще пофарбувати волосся у потрібний колір?

Чорний колір волосся говорить про сильний характер, рішучість і розважливість. Якщо вам не вистачає всіх цих якостей, спробуйте стати брюнеткою. Ваш характер зміниться, і ви самі відчуєте, що все почало змінюватися.

Темно-русяве волосся характерне для людей, що володіють дуже високим інтелектом і гнучким розумом. Вони практичні, організовані та амбітні.

Русе волосся видає людину доброю і м'якою. Це колір волосся надає жінці великодушності та щедрості.

Каштанове волосся характерне для творчих натур, що володіють до того ж лідерськими якостями та чарівністю.

Біле волосся - ознака того, що характер цієї жінки двоякий: вона випромінює доброту і скромність, а то гордість і нахабство.

Червоне волосся говорить про людину з гарячим темпераментом, готовим на все заради своєї мети. Це сильні та некеровані люди.

Руде волосся здавна вважалося ознакою чаклунства. Жінок із таки кольором волосся спалювали на вогнищі і зраджували вічним мукам. Рудим кольором волосся, як правило, мають нещирі та лицемірні люди.

Для того, щоб зробити своє життя більш гармонійним, знайти необхідні якості характеру, які б зробили вас щасливішими, варто просто приділяти особливу увагу своєму волоссю. Бажаєте змінитись? Змініть колір волосся. Якщо хочете позбавити себе негативної енергії, то м'якше і дбайливіше звертайтеся з вашим волоссям.

Не дарма кажуть, що про людину можна багато сказати по її волоссю: всі ваші хвороби, настрій і проблеми відразу відбиваються на вашій шевелюрі, а негативна інформація, яку волосся передає в космос, згодом може повернутися до вас у подвійному розмірі.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Як блокувати негатив людей, які вас не люблять
Як блокувати негатив людей, які вас не люблять
Подобатися всім неможливо Щоб не втрачати удачу та життєву легкість, важливо вміти блокувати негатив, що виход....
8 принципів дзен, які змінять ваше життя
8 принципів дзен, які змінять ваше життя
Принципи дзен — це найпростіші життєві правила, які допоможуть вам набути гармонії з собою та стати успішнішим....
Змови на удачу на кожен день
Змови на удачу на кожен день
Залучити удачу можна різними способами, у тому числі за допомогою дієвих змов Повторюйте їх щодня, щоб примхли....
Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року
Гороскоп Павла Глоби на тиждень з 28 листопада по 4 грудня 2022 року
Настав час попрощатися з листопадом і зустріти останній місяць року Гороскоп вам допоможе в тому, щоб знайти м....
29 листопада не рахуйте гроші: заборони і прикмети на день
29 листопада не рахуйте гроші: заборони і прикмети на день
29 листопада православний світ вшановує пам'ять одного з 12 апостолів Ісуса Христа - Левія Матвія До зустрічі ....
більше матеріалів
/-0,24250602722168-/ /-pc-/
Top