counter
Стрічка новин
Вибрати все
24 Травня
23 Травня
Всі новини...

Тибетські секрети успіху: як залучити удачу


Переглядів: 7


Тибетські секрети успіху: як залучити удачу

У гонитві за успіхом іноді варто керуватися не звичними для сучасного світу методами, а духовними практиками, які пройшли перевірку часом. Звернення до мудрості ченців Тибету допоможе привернути до себе удачу і досягти бажаного у всіх сферах життя.

Тибет - одне з найзагадковіших місць на планеті, що подарувало людству дієві методи медицини та вправи, що дозволяють досягти душевної гармонії. Тибетські ченці, що віддалилися від галасливого світу в тихі обителі, шануються як довгожителі. Їм чужі проблеми, хвилювання та поспіх, характерні для мешканця цивілізації. По всьому світу славиться їхній надзвичайний спокій, мудрість, ясність і чистота думок. Духовна гармонія і здатність протистояти згубному впливу навколишнього світу, як відомо, найдієвіший шлях до успіху. Для того, щоб досягти гармонії з собою і залучити удачу, можна скористатися цінними порадами мудреців Тибету.

Починайте ранок із подяки. Дякуйте світові за те, що ви прокинулися з новими силами і можете продовжувати шлях до успіху. Вірте в те, що удача не омине вас, і світ не обдурить ваші очікування.

Якщо ви отримали благо - зробіть добру справу натомість. Наприклад, якщо вас підвищили по службі, ви знайшли любов, або просто випадково знайшли на вулиці якусь цінну річ, подайте милостиню бідному, надайте допомогу тому, хто її потребує. Всесвіт прагне рівноваги, а це означає, що якщо щось купується, щось має піти. Підтримуйте світовий баланс.

Ніколи не брешіть з приводу своїх почуттів. Успіх відвертається від тих, хто лицемірить. Якщо вам не подобається ситуація, що склалася, не треба натягувати фальшиву посмішку: говоріть про своє невдоволення м'яко, але прямо, і ви помітите, як ваше життя змінюється на краще. Особливу щирість треба виявляти в той момент, коли ви вибачаєтеся людині. Це зніме вантаж із його та вашої душі.

Будьте готові прийняти свій програш. Щиро приймаючи свою поразку, ви набуваєте більше, ніж втратили — безцінний досвід та розуміння того, як слід надійти надалі.

Якщо вам нічого сказати – мовчіть. Пустослів'я є інформаційним сміттям і відволікає вас від головних цілей, а також породжує між вами та вашим співрозмовником незручні ситуації. Відмовившись від непродуманих слів, ви відкриєте собі прямий шлях до успіху.

Подорожуйте. Намагайтеся відвідувати незнайомі вам місця у вихідні, а раз на рік вирушайте в незнайомі країни. Нові враження та новий досвід зміцнять вашу душу та інтелект, а відповідно забезпечать вам успіх у професійній галузі.

У моменти суперечок не переходьте на особи і не згадуйте минуле. Таким чином, ви ніколи не вирішите конфлікт, а лише посилите його і спровокуєте негативні емоції з боку співрозмовника. Уміння вийти з найнеприємніших ситуацій, не зачепивши особистість іншої людини і не перетворивши суперечку на всеосяжний скандал — запоруку життєвого успіху.

Щодня проводіть деякий час наодинці із собою. Це допоможе вам розслабитись, відновити гармонію в душі, проаналізувати, чого ви вже досягли, та зрозуміти, куди рухатися далі. Аналіз своїх досягнень - важливий щабель на шляху до успіху.

З розумінням ставтеся до мрій інших людей. Якими б дивними вам не здавались бажання іншої людини, їх потрібно поважати. Насмішки над прагненнями людей виставляють їм перепони шляху до успіху. Якщо ви створюєте іншим проблеми, то і до вас удача обернеться спиною.

Пам'ятайте, що єдина людина, з якою ви можете порівнювати себе, ви самі. Згадуйте, яким ви були нещодавно, а потім знову звертайтеся до цього і радійте тому, чого ви досягли. Мірилом вашого успіху є ті сили, які ви доклали для його досягнення. Тому навіть незначна перемога, на яку ви витратили багато душевних сил, перетворюється на грандіозне звершення.

Будьте в гармонії з собою, і успіх не залишить вас. Можливість досягти успіху у ваших руках.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
Глава ГУР вважає, що перелом у війні можливий лише наприкінці літа
У своєму інтерв'ю, яке керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов дав ....
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну секретну базу НАТО в палаці культури
Російські вбивці-окупанти знищили ще одну "секретну базу НАТО" в палаці культури
У соцмережах опублікували відео атаки російської армії вбивць, ґвалтівників та мародерів по невеликому містечк....
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
На росії видихнулися у наступі? Інакше нічим пояснити її бажання повернутися до переговорів із Києвом
Після того, як на росії зрозуміли, що війна в Україні не проходитиме за сценарієм бліцкригу, коли війська росі....
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають прем'єрами радянських мультиків.
На росії нестачу голлівудських фільмів перекривають "прем'єрами" радянських мультиків.
Збори російських кінотеатрів без голлівудських прем'єр у квітні впали вдвічі рік до року - з 3 млрд рублів до ....
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Розвідка Великобританії: рашистам просунутися не вдалося
Аналітики вважають, що російські окупанти видихнулися для планів болю Розвідка міністерства оборони Великобрит....
більше матеріалів
/-0,28148889541626-/ /-pc-/
Top