counter
Стрічка новин
Вибрати все
3 Березня
2 Березня
1 Березня
Всі новини...

Знаки Зодіаку та їх шкідливі звички


Переглядів: 55


Знаки Зодіаку та їх шкідливі звички

Астрологія дозволяє виявити схильність людини до тієї чи іншої шкідливої ​​звички, а також вказати на можливі способи, як позбутися їх. Давайте розглянемо згубні уподобання кожної астрологічної Стихії та дізнаємося, яким способом можна подолати залежність.

Знаки Зодіаку, що належать Стихії Води (Скорпіони, Раки та Риби) найчастіше страждають від своїх алкогольних уподобань. Щоб кинути цю звичку, їм слід подумати про майбутнє і усвідомити, які муки та незручності вони завдають собі та оточуючим людям. Такий спосіб має спрацювати, адже знаки водної стихії схильні до жертовності. Ще однією головною проблемою для цих знаків Зодіаку є ненажерливість. Їм необхідно ретельно стежити за своїм харчуванням, інакше зайва тарілка супу може спричинити серйозне захворювання. До тютюнопаління представники цих знаків Зодіаку не так схильні, але все ж таки їм не варто зловживати нікотином.

Представники Стихії Вогню – затяті курці та любителі спиртного. Багато хто з них пристрастився до цих звичок ще в юному віці, щоб показати своє дорослішання та певний статус. У зрілому віці людям Стихії Вогню вже важко відмовитися від алкоголю та цигарок. Рятує їх те, що вони люблять хоча б елітні напої, а не заливають сурогат. Куріння дорогих сигар та дегустація гарного вина приносить їм більше естетичне задоволення. Якщо ж представники Стихії Вогню раптом вирішать кинути свої погані звички, зробити це в них вийде миттєво! Поступова відмова від алкоголю та куріння для них не підійде. Крім цього, представники Стихії Вогню нерідко страждають від ігрової залежності. Натури вони дуже азартні, тому перший їхній великий виграш може стати приводом для розвитку ігроманії. Позбутися цієї звички їх змусить лише розуміння того, що вони можуть залишитися ні з чим. А життя без засобів для існування для них – це мука.

Люди Стихії Землі, до якої належать Козероги, Тельці та Діви, насамперед зловживають солодким. Їм слід дотримуватися астрологічної дієти, інакше вони швидко наберуть вагу. Козерогам, Тельцям та Дівам досить складно подолати свої бажання. Їм потрібно багато часу для того, щоб назавжди покінчити зі своєю згубною залежністю. Менше, ніж всі інші знаки Зодіаку, вони схильні до зловживання алкоголем і куріння. Навіть якщо вони пристрастяться до цих звичок, то їм досить легко їх позбутися. Як правило, п'ють та палять ці знаки Зодіаку для заспокоєння своїх нервів. Вони рідко переступають межу між культурним розпиванням спиртного та алкоголізмом. Також представники цієї стихії схильні до таких невинних звичок як хитання на стільці і мотання ногою. Або не таким вже невинним: деякі гризуть нігті або смикають волосся. Відбувається це через часті стреси, до яких Тельці, Діви і Козероги схильні більшою мірою, ніж інші знаки. Їм варто частіше розслаблятися, відпочивати та проводити час із близькими людьми, це допоможе нейтралізувати шкідливу звичку.

Стихія Повітря (Терези, Водолії та Близнюки) обтяжені пристрастю до алкоголю та тютюнопаління. Як правило, вони починають пити та курити за компанію, щоб підтримати розмову. Іноді починають зловживати під чиїмось впливом. Їм дуже нелегко позбавитися того, що було нав'язано їм з боку. Єдиний вихід для них – самодисципліна. Наприклад, можна вигадати собі систему штрафів і заохочень. За кожен випитий келих позбавляти себе чогось важливого, а за стійкість перед звичками дозволити собі щось приємне. Також люди Стихії Повітря є затятими шопоголіками. Прагнення щось купити не зупиняє навіть думка, що вони не протягнуть до наступної зарплати. Позбутися шопоманії їм допоможе лише самодисципліна та самоконтроль.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Любовний гороскоп на 3 березня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 3 березня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде блискучою, привертаючи увагу партнера Не соромтес....
Гороскоп на 3 березня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 3 березня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) День буде насичений подіями, які вимагають вашого ентузіазму та енергії Пост....
Медитация «Лабиринт» — для всех, кто ищет решение или попал в тупик
Медитация «Лабиринт» — для всех, кто ищет решение или попал в тупик
Не завжди у нашому житті все відбувається гладко та за розкладом Найчастіше, щоб знайти рішення, необхідно под....
Гороскоп на 3 березня 2024 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 березня 2024 року від Павла Глоби
3 березня 2024 року обіцяє бути ключовим періодом для багатьох представників знаків зодіаку за умови правильно....
Медитація-налаштування на зміну життя на краще
Медитація-налаштування на зміну життя на краще
Практики медитацій набирають все більшої популярності, і їхній ефект дійсно допомагає боротися з невдачами та ....
більше матеріалів
/-0,26091408729553-/ /-pc-/
Top