counter
Всі новини...


Переглядів: 45


Що представляє вам ваш гаманець? Місце для зберігання грошей? Модний аксесуар? Чи щось інше? Існує безліч грошових прикмет, які сприяють залученню грошей. Однак у них мало що сказано про гаманець, в якому ваші гроші зберігаються більшу частину часу. Давайте розкриємо таємниці грошової магії і дізнаємося, які гаманці сприяють збагаченню, а з яких гроші чудово випаровуються.

Перше, на що слід звернути увагу, це матеріал вашого гаманця. Якщо ви прагнете фінансової стабільності, то вам слід вибирати гаманець і телячої шкіри. Навіть якщо у вас виникне напруженість у матеріальному питанні, ваш фінансовий потенціал не згасне.

Гаманці зі шкіри екзотичних тварин впливають на фінансове становище неоднозначно. У всякому разі, господар такого гаманця повинен чітко стежити за своїми доходами та витратами, мати постійне джерело отримання грошей та прагнути до підвищення рівня свого добробуту. І тут гаманець принесе удачу.

Гаманець із замші буде чудовим варіантом для тих, хто намагатиметься заробляти відразу на декількох фронтах. Він принесе удачу і тим, хто не має постійного заробітку, а тільки разовий калим.

Якщо ви прагнете великих доходів, то вам не варто зберігати гроші в гаманці з тканини. Маючи такий гаманець, ви постійно будете в боргах. Чим міцніший матеріал, тим сильніший потік грошей.

Колір гаманця може впливати на ваш добробут. Коричневий та чорний кольори сприятимуть стабільності та фінансовому зростанню. Подумайте, чому портмоне саме цих кольорів стали класичними і виробляються у величезних кількостях. Але якщо ваш основний дохід пов'язаний із творчістю та мистецтвом, то вам варто вибрати гаманець жовтого або золотистого кольору. Інші кольори гаманця принесуть матеріальне благополуччя для тих, хто вибрав не зовсім стандартний спосіб заробітку.

Від форми гаманця теж багато що залежить. Прямокутний горизонтальний гаманець сприятиме вдалим фінансовим операціям. Прямокутний вертикальний гаманець принесе стабільність та підвищення матеріального потенціалу свого господаря.

Не варто носити гроші в гаманцях овальної, квадратної або круглої форми - у них гроші швидко випаровуватимуться. Хазяїн такого гаманця постійно житиме «в борг» і відчуватиме фінансове сором.

Важливе значення має внутрішня частина гаманця. Правильне зберігання грошей це ціла наука. Купюри необхідно розподілити за їхнім номіналом. Наприклад, тисячні купюри окремо, сотенні купюри – окремо. Те саме стосується і валюти: рублі з рублями, долари з доларами. Якщо ви зберігаєте в гаманці дрібниця, то для неї має бути окрема кишеня. Монети не можна зберігати разом із великими купюрами, це може спричинити фінансову кризу. Для дисконтних карток та кредиток теж мають бути окремі відділення. Одним словом, якщо в гаманці буде лад, то лад буде і у фінансах .


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 9 грудня 2023 року
Ця субота, 9 грудня 2023 року, буде енергійною, а працездатність зашкалюватиме У цей день усі зможуть здійснит....
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ви можете зіткнутися з деякими труднощами у вирішенні завдань Будьт....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та енергія привертатимуть увагу партнера Ви готові ....
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоба на 9 грудня 2023 року
Астролог Тамара Глоба розповіла, що принесе 9 грудня всім знакам зодіаку За її словами, день обіцяє бути насич....
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) День надає можливість проявити свою енергію і рішучість Будьте відкритими до....
Любовний гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 8 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 марта - 19 апреля) Сегодня вас ждет романтическое приключение Оставьте проблемы за порогом и позв....
Гороскоп від Анжели Перл на 8 грудня 2023 року.
Гороскоп від Анжели Перл на 8 грудня 2023 року.
8 грудня обіцяє принести приємні моменти Цей день відзначений сприятливою атмосферою для внутрішніх змін, почи....
більше матеріалів
/-0,27240896224976-/ /-pc-/
Top