counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
Всі новини...

Енергетичні вампіри: ознаки та способи захисту


Переглядів: 240


Енергетичні вампіри: ознаки та способи захисту

Енергетичні вампіри – це люди, які насильно викачують енергію та сили в іншої людини. Вони серед нас і з часом їх стає дедалі більше. Енергетичним вампіром може бути ваш сусід, колега по роботі, чоловік, дружина і навіть дитина. Як дізнатися, чи є людина вампіром, і як захиститися від її негативного впливу? Перш ніж відповісти на ці запитання, слід дізнатися, звідки взагалі беруться подібні люди, і як стають енергетичними вампірами?

Звідки беруться енергетичні вампіри?
Езотерики запевняють, що людина стає енергетичним вампіром ще у дитинстві. Відбувається це через брак любові та уваги. Якщо батьки не виявляють до дитини почуттів, часто грубять і не прислухаються до його слів, така дитина може в майбутньому стати енергетичним вампіром. Логіка зрозуміла і ясна: людина, яка не отримала енергетичного підживлення в дитинстві, намагається усвідомлено або несвідомо заповнити запаси енергії за рахунок інших людей.

Як розпізнати енергетичний вампір?
Не лякайтеся, але ви стикаєтеся з енергетичними вампірами майже щодня. Як дізнатися енергетичного вампіра? Вампір, як правило, проявляє себе при прямому контакті за допомогою спілкування. Чи відчували ви, що після розмови з якоюсь людиною ваш настрій ні з того ні з цього погіршувався, чи ви починали відчувати втому, дратівливість, агресію, апатію? Якщо так, то ви контактували з енергетичним вампіром. Існує кілька характерних ознак енергетичного вампіра.

Енергетичні вампіри завжди намагаються викликати в людини негативні емоції: роздратування, жалість, обурення, тугу та інше. Роблять вони це за допомогою спеціальних провокацій. Ваша сусідка постійно скаржиться на своє здоров'я, і ​​ви вже не знаєте, як уникнути зустрічі з нею? Вона – енергетичний вампір! Друг часто намагається вколоти вас чи чимось принизити на очах оточуючих? Він – енергетичний вампір! Прикладів можна наводити безліч. Пам'ятайте: якщо хтось намагається грати на ваших почуттях та спеціально виводить на емоції, то ви маєте справу з енергетичним вампіром.

Найчастіше вампіри справжнісішні егоїсти. Вони ніколи не слухають співрозмовника та постійно намагаються перевести розмову на себе. Такі особистості люблять поговорити про несправедливість життя, лаяти державу і нарікати на те, як складно жити. Від таких людей треба тікати! Інакше вони постійно викачуватимуть у вас енергію, що негативно позначиться на вашому особистому житті, роботі та спілкуванні з людьми. Але що робити, якщо хтось із родичів чи друзів є енергетичним вампіром? І чи можна взагалі захиститись від негативного впливу такої людини?

Як захиститися від енергетичного вампіра
Перше, що потрібно усвідомити, що вампір харчується нашими емоціями. Значить, не треба їх давати. Якщо назріває конфлікт, не варто на провокації. Краще уникнути сварки або виявити несподівану реакцію на неприємні слова, наприклад, усміхнуться. Людина буде просто збентежена такою поведінкою і навряд чи буде згодом спілкуватися з вами.

Якщо є можливість, краще взагалі уникати контакту з енергетичним вампіром. Звичайно, якщо це не стосується тих людей, з ким із якихось причин доводиться щодня контактувати.

Боротися із енергетичним вампіром можна шляхом певної пози. Під час розмови потрібно схрестити руки на грудях чи ногах. Ще можна скласти дулю в кишені. Це захистить ваше біополе та не дасть енергетичному вампіру впливати на вас.

Крім того, можна захиститись оберегами від енергетичних вампірів. Підійде будь-який амулет, який заповнюватиме вашу енергію і захищатиме від чужого впливу.

Енергетичні вампіри всюди, і з цим треба змиритись. Проте не варто панікувати. Головне - це навчитися давати відсіч і правильно захищатися від їхнього негативного впливу.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Багато віків люди билися над загадками людської душі Езотерики пояснюють звички та бажання людини потойбічними....
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Усім відомо: якщо встигнеш загадати бажання під час падаючої зірки, воно обов'язково здійсниться Але й у цієї ....
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Внутрішній голос — це ключ до пізнання себе, навколишнього світу та здатності взаємодіяти з цим світом Є багат....
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Кризи в житті, важкі втрати, розлучення, проблеми — все це може збити з правильного шляху Повернення до себе б....
більше матеріалів
/-0,24058508872986-/ /-pc-/
Top