counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
29 Листопада
Всі новини...

7 способів виробити звичку діяти


Переглядів: 38


7 способів виробити звичку діяти

1. Не чекайте ідеальних умов

У разі якщо ви будете чекати, поки умови не стануть ідеальними, ви, ймовірно, ніколи не почнете працювати. Майже завжди буде що-небудь, що буде перешкоджати вам. Або призначення часу не те, або ринок звалився, або надмірно велика конкурентна боротьба.
У цьому світі немає ідеального часу починати справу. Ви зобов'язані почати діяти і вирішувати виникаючі проблеми. Саме краще час було в минулому році. 2-ий шанс - прямо зараз.

2. Стати людиною справи

Тренуйтеся у виконанні дій, але не в роздумування про них. Намагаєтеся почати займатися спортом? Необхідно поставити на місце боса? Зробіть це зараз. Чим більше ідея залишається у вас в голові, то менше вона стає. Через два-три дні деталі починають стиратися. Через тиждень ви забудете вашу ідею. Ставши людиною справи, ви зможе робити більше і стимулювати появу нових ідей.

3. Пам'ятайте, що ідеї самі по собі не приносять успіху

Ідеї ​​важливі, хоча вони набувають значення, лише коли їх впровадили. 1 реалізована ідея стоїть дюжини найрозумніших ідей, які лише вичікують свого часу. У разі якщо у вас є ідея, в яку ви насправді вірите, робіть що-небудь. Поки ж ви не візьметеся за справу - нікуди не підете.

4. Використовуйте дію, щоб відігнати страх

Ви звертали увагу, що найважча частина виступу на людях - очікування вашої черги? У тому числі і професійні оратори і артисти відчувають хвилювання перед поданням. Як тільки вони починають говорити, хвилювання зникає. Дія - найкращий прийом відігнати страх. Найважче почати діяти в перший раз. Коли початок покладено, ви купуєте впевненість, і стає простіше і легше. Усуньте страх, почавши діяти, і будуйте успіх на впевненості.

5. Автоматично запускайте свій механізм творчості

Одне з найстрашніших помилок, що стосуються креативного процесу, - працювати виходить, коли є натхнення. У разі якщо ви будете чекати, поки натхнення не звалиться вам на голову, ви будете діяти досить нечасто і з великими перервами. Замість того щоб чекати, автоматично запускайте свій механізм творчості. Раз вам необхідно що-небудь написати, сідайте і пишіть! Беріться за ручку. Викладайте все, що зумієте. Просто виконуючи знайомі руху, ви підштовхнете роботу мозку в вірне русло.

6. Живіть в теперішньому

Зосередьтеся на тому, що можете зробити зараз. Не переймайтеся про те, щоб ви мали зробити минулого тижня або що будете робити на наступний день. Єдиний час, які ви можете змінити - справжнє. Будете багато думати про вчора і завтра - нічого не досягнете.

7. Відразу беріться за справу

Зазвичай люди вважають за краще поговорити, невеликий діалог входить навіть в практику ділових зустрічей. Це ж трапляється з тим, хто працює 1. Як часто ви перевіряєте поштову скриньку і RSS-рідер, до того як взятися за серйозну роботу? Дані відволікання коштуватимуть вам недешево, якщо ви не навчитеся ігнорувати їх і братися за справу відразу. Ставши тим, хто відразу приступає до справи, ви виявите в собі свіжі джерела продуктивності, а інші люди стануть бачити в вас лідера.

Потрібно бути дуже організованою людиною, щоб братися за справу самостійно, без команди зверху. Ймовірно тому ініціатива - це така властивість, якого так бажають домогтися від менеджерів у всіх фірмах. Не упускайте ініціативу. Коли до вас приходить непогана ідея, починайте впроваджувати її без указу зверху. Коли люди побачать, наскільки серйозно ви ставитеся до діяльності, вони помітять вас. Тим, хто сидить нагорі, ніхто не говорить, що потрібно робити. Якщо хочете до них приєднатися, починайте діяти самостійно.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів
/-0,23973798751831-/ /-pc-/
Top