counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Як вибрати стрижку чоловікові в 2020м щоб не опинитися старпер


Переглядів: 47


Як вибрати стрижку чоловікові в 2020м щоб не опинитися старпер

Якщо стежити за світом моди, стане ясно до нас тренди приходять із запізненням. Теж стосується і індустрії краси. Багато топ-стилісти створюють індивідуальний образ для представляється лінійки одягу, якого то серіалу, фільму або медійної особистості будь-якого порядку.

Як у нас з'являються нові напрямки?

Наприклад, коли відомий співак / актор або блогер, не має значення, в загальному будь-популярна людина постане в новому вигляді, "іскрометному" образі багато фанатів підтримають. Увага цього приділять і досвідчені майстри салонів краси високому преміального сегмента. До них якраз і ходять забезпечені люди, щоб відповідати смаку і віянь свого багатого оточення, адже необхідно бути своїм у такому суспільстві, а дурнойв не на часі кус швидко зчитується.

Звичайні перукарі економ класу і середньої ланки, просто навіть не здогадуються і не здатні встежити за новими тенденціями, адже вчиненні ними недорогих послуг в великій кількості віднімають багато і сил і часу.

Які є варіанти?

Отже, представляю свій погляд на поточний рік, грунтуючись на досвіді і вивченні світового шоу бізнесу в нинішніх реаліях.

мода і краса, стиль, образ, мода, чоловік

По-перше, я виділю в списку вже набирає популярність з 2019 року- "Подовжена стрижка"

Про неї можна багато розповісти, і то як за останній рік в Англії і в штатах почастішали запити залишати волосся достовірніше (вивчені мною статті і пости в соц. Мережах від зарубіжних колег привели до цього твердження) і то, як все більше знаменитостей використовують в своїх образах такі стрижки. У нашій країні трохи інший менталітет і радикальні стилі прищеплюється до нас довше =) вийшов у світ фільм "Джентельмени" лише посилюють і допомагають впроваджувати нові тренди для суспільства).

мода і краса, стиль, образ, мода, чоловік

По-друге, сформована але новий лад і повторно заходить тренд на стрижку "Маллет", що має популярність в 70-80х роках. У США про неї говорять "It's all business in the front, and all party in the back" (ділова спереду, тусовка ззаду)

мода і краса, стиль, образ, мода, чоловік

По-третє, виділю стрижку slick-back, адже підійде вона найкращим чином тим хто підтримує діловий стиль в одязі і одночасно хоче зберегти довжину волосся. вся чубчик, верхня частина разом з боками зачісується назад, тут буде не обійтися без засобу для укладання, так що рекомендую тримати в побуті пасту або помаду для укладання. Якраз ця стрижка була у фільмі Джентльмени у Чарлі Хеннема в ролі Райана, а також у Генрі Голдінга в ролі сухого ока.

В кінці виділю пару тез про те, що під час карантину якраз можна відпустити свої волоссячко рости, а по завершенні вже сформувати у себе якусь подовжену стрижку з перерахованих вище. Зрозуміло не зайвим буде дізнатися у майстра щодо того чи підійде під ваш тип волосся і форми обличчя обраний тип.

Скажіть що думаєте про це? Можливо ви, або ваш хлопець (якщо ви, мій дорогий читачу дівчина) носили довге волосся, поділіться своїми відчуттями, мені цікаво дізнатися, адже сам в процесі і вже неабияк набридла ця копиця волосся, що заважає тренуванням і вимагає щоденний догляд.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів
/-0,33141398429871-/ /-pc-/
Top