counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
Всі новини...

ЖК «Квартал Алей»: Ключ до вашого комфорту. Огляд кращої новобудови в м. Бровари


Переглядів: 105


ЖК «Квартал Алей»: Ключ до вашого комфорту. Огляд кращої новобудови в м. Бровари

Одним з основних показників якості будь-якого ЖК, за яким його оцінюють майбутні мешканці, - комфорт, який вони будуть відчувати кожен день. Саме комфорт сьогодні є тим комплексним поняттям, на яке орієнтуються не тільки інвестори, а й забудовники. Його створення - складний і кропіткий процес, в якому кожен нюанс має величезне значення.

Не з чуток знають про це інвестори Броварів, де сьогодні будуються відразу кілька якісних сучасних житлових комплексів. І зовсім недавно з'явилася інформація про старт нового проекту, який поповнить «сім'ю» новобудов Броварів - ЖК «Квартал Алей»

Офіційний сайт, «Кварталу Алей» заявив про роботу зі створення просунутого «Міста в Місті» - саме така концепція об'єкта була заявлена ​​компанією-забудовником. Для невеликого столичного сателіта за 15 хвилин їзди від Києва це перший подібний проект, тому знайомству з ним варто приділити особливу увагу.

Чимала частка успіху будь-якого житлового комплексу в дуже вдалому розташуванні. Дизайн популярного ЖК Київської області «Квартал Алей» приємно дивує розвиненою інфраструктурою, прикрашеною шармом затишної приміської новобудови. Бровари вважаються одним з кращих київських сателітів за рівнем життя.

Інфраструктура м.Бровари за важливими категоріями не поступається Києву, а близькість до столиці і екологічна паркова зона навколо комплексу - запорука чистого повітря і унікального мікроклімату Кварталу Алей.

Особливе місце в серцях місцевих жителів займає чудовий сосновий ліс - популярне місце для прогулянок або занять спортом. Не відстає і саме місто - маса дерев уздовж вулиць і прекрасні парки доповнюють образ цього еко-куточка Київщини. 

ЖК Квартал Аллей, купить квартиру в Броварах, новостройки,

Розташування та Транспорт ЖК «Квартал Алей»

Вдале розташування самих новобудов у Броварах - одна з переваг ЖК «Квартал Алей». У відгуках інвестори попередніх проектів відзначають, з одного боку, пішу доступність інфраструктури і згаданого вище лісу, з іншого - видалення від транспортних артерій міста. Таким чином, жителі цього району можуть насолоджуватися тишею і спокоєм, не втрачаючи в зручності міської логістики. Відносно недалеко знаходиться і столичний метрополітен, до якого можна доїхати на автобусі або авто всього за 15-20 хвилин.

ЖК бізнес-класу «місто в місті»

Сам майбутній ЖК бізнес-класу, за задумом проектувальників, стане вершиною архітектурної думки, поставленої на фундамент перевірених часом інженерних рішень. Концепція «місто в місті» передбачає всеосяжний підхід до забезпечення комфорту майбутніх мешканців.

Від внутрішнього облаштування ЖК до формування громадських зон та створення своєї інфраструктури - проект дійсно вражає уяву. Так він передбачає будівництво нових школи, дитячого садка, медичного центру, спортивного стадіону, фітнес-центру і торгово-розважальних комерційних закладів.

Забудовник визначив курс на якість

Традиційним для забудовника є акцент на якість споруд, що створюються із застосуванням екологічно чистих матеріалів і прогресивних будівельних технологій. Так, основою будівель стане монолітний каркас конструкцій - запорука їхньої надійності, сейсмічної стійкості і довговічності.

Також інвестори зможуть розраховувати на будівництво дитячих і спортивних майданчиків, власний паркінг і підключення новобудов Броварів «Квартал Алей» до автономної котельні, у відгуках мешканців інших ЖК зарекомендував себе як заставу тепла і затишку в їхніх будинках.

ЖК Квартал Аллей, купить квартиру в Броварах, новостройки,

ЖК «Квартал Алей» - місто європейського рівня

Велика увага буде приділена і оригінальному зовнішньому вигляду ЖК: каскадна поверховість і відповідність світовим трендам в обробці будівель гарантують його сучасний стиль і привабливість. Порадує інвесторів і асортимент планувальних рішень і свобода їх вибору - від кількості кімнат і рівнів квартир до наявності своєї тераси.

Все це буде гармонійно поєднуватися з прекрасно оформленої прибудинковою територією і грамотним ландшафтним дизайном. А облаштування пішохідних алей не тільки з'єднає різні громадські зони ЖК, але і надасть мешканцям додаткову можливість комфортного відпочинку на свіжому повітрі.

Високий рівень комфорту новобудови в м.Бровари

Резюмуючи сказане, можна впевнено стверджувати: ЖК «Квартал Алей» має всі шанси стати справжнім проривом на ринку нерухомості всього регіону. Сучасний і продуманий проект, підкріплений багаторічним досвідом команди забудовника, напевно приречений на успіх. А його майбутні інвестори - стати володарями прекрасного комфортного житла, де вони зможуть насолодитися кожною хвилиною свого життя.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів
/-0,25095796585083-/ /-pc-/
Top