counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня
Всі новини...


Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова


Переглядів: 94


Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

«Опозиційний блок» створив тіньовий уряд. Презентація пройшла досить помпезно. Інтерес преси був серйозний: у списках акредитації — дві сотні позицій. Так, представників всеукраїнських друкованих видань було 11, інтернет-ЗМІ — 16, камер від центральних телеканалів — 14. Представників регіональної преси — 158 осіб. З «іноземців» — ВВС, «ВГТРК» і ONE News. Але сенсацій не було. Опозиційний Кабмін очолив Борис Колесников. Усе пройшло якось зім'ято і нудно.

 

Зазначимо, що презентація опозиційного уряду проходила в холі чемпіонів НСК «Олімпійський». Схоже на символізм і ностальгію. Адже, наприклад, саме тут 27 грудня 2011 року за участю віце-прем'єр-міністра інфраструктури Бориса Колесникова відбулася презентація пам'ятних монет Євро-2012. Він, пам'ятається, говорив тоді про готовність придбати монету із золота 999,9 проби вагою 500 г номіналом 500 гривень.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

31 березня 2015 року все пройшло в кращих традиціях партійних з'їздів. Зал у символіці «Опозиційного блоку», у президії — його представники, а виступи супроводжувалися схвальними оплесками.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Першим слово взяв голова парламентської фракції «Опозиційного блоку» Юрій Бойко. «Вважаю, що, обравши прем'єр-міністра Бориса Колесникова та членів опозиційного уряду, наша фракція і вся опозиція зробила важливий крок зі зміцнення руху опору нинішній владі», — сказав він, вітаючи новообраних членів опозиційного уряду нехай із тіньовими, але портфелями.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Потім виступив сам тіньовий прем'єр, озвучивши бачення всіх проблем у державі: від девальвації, безробіття, необхідної недоторканності інвестицій до особливого статусу Донбасу для забезпечення миру. Колесников повідомив, що в травні опозиціонери представлять свій проект Конституції, тому що вважають за доцільне провести референдум з обрання президента з мінімальними повноваженнями, а парламент — зробити двопалатним, із сенаторами, і багато іншого. Економічні плани новизною не здивували: підтримка сільського господарства, енергоефективність, інноваційні технології та промисловість.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Виступив перед громадськістю також опозиційний віце-прем'єр-міністр з індустріалізації та відновлення Донбасу Олександр Вілкул. Акцент — на відновлення Донбасу, який був і буде українським. Курс — не тільки на контроль роботи влади і розробку законопроектів, а й на «створення системи, яка буде впроваджена на практиці в роботу офіційного уряду, коли ми переможемо на виборах».

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Наталія Королевська, відтепер тіньовий віце-прем'єр із соціальної політики і пенсійної реформи, у своєму виступі змалювала свою нову красиву мрію. Це — недопущення розширення зони соціальної несправедливості до критичних масштабів, необхідність того, щоб люди побачили світло в кінці тунелю і відчули впевненість у завтрашньому дні. Говорила вона також щось про вміння українців будувати кораблі і космічні ракети, але зміст загубився у смішках із залу — хтось згадав знамените «У той час, коли наші космічні кораблі борознять простори Всесвіту! ..». І тому мало хто почув, що це було частиною заклику до об'єднання в боротьбі з бідністю.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Довго і старанно виступав на презентації тіньовий міністр економічного розвитку і торгівлі нардеп Євген Мураєв. «Економіка є основою існування державності, і вона, на жаль, майже повністю зруйнована безграмотною і некомпетентною роботою влади», — заявив він, запевнивши, що політикою опозиційного уряду буде економічний прагматизм.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Крім того, силовий блок у тіньовому Кабміні буде курирувати Вадим Рабинович, МЗС — Костянтин Грищенко, Міністерство соціального забезпечення — Михайло Папієв, МВС — Костянтин Стогній, МОЗ — Ігор Шурма, Мін'юст — Юрій Котляров, Мінфін — Віктор Скаршевський, МінАПК — Микола Шишман. Михайло Добкін займеться питаннями місцевого самоврядування та децентралізації. А відповідальність за питання освіти та науки, підтримки молоді покладено на Олену Колесникову.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Презентація тривала недовго. Але, якщо чесно, останніх виступаючих народ слухав уже упівуха.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Преса сподівалася отримати коментарі по завершенні офіціозу. Охоче ​​спілкувалися з журналістами Олександр Вілкул, Михайло Папієв, Наталія Королевська, Сергій Льовочкін, а також ще хтось із маловідомих і невпізнанних. Оглядачі ламали голову, що це було і навіщо весь цей акт без розв'язки.

 

Тіньове чемпіонство Бориса Колесникова

 

Складалося враження, що вся ця презентація — демонстрація сили Бориса Колесникова, який, кажуть, після арештів і порушення справ щодо деяких регіоналів навіть виїжджав із країни. Але політолог Кость Бондаренко зазначив, що все трохи не так. «Колесников нікуди не зникав з України. Тиждень він був на лікуванні, і все. Також це не пов'язано з виборами. По-перше, до виборів ще далеко. По-друге, вони місцеві, і на них працюють зовсім інші проекти. Більше це пов'язано зі структуруванням партії «Опозиційний блок», створенням нової структури, в якій опозиційний уряд посяде гідне місце», — запевнив він.


Варто зазначити, що тіньовий уряд — це не наше ноу-хау. Тіньові кабінети офіційної опозиції є, наприклад, у Великобританії та Канаді. І в незалежній Україні, нехай більше для піару, але об'єднувалися різні опозиціонери. Сумнівно, що опозиційний уряд буде реально пропонувати шляхи вирішення проблем і вказувати владі на явні помилки. Ситуацію могла б змінити конкуренція, зокрема якби праві опозиціонери, наприклад ВО «Свобода», створили свої тіньові кабінети. Але, на жаль, це всього лише фантазії.

Юлія Артамощенко, АСН

Читайте АСН в Google News
Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації
Італійський жиголо, який спокусив 6 тисяч жінок, помер під час сексу
Італійський жиголо, який спокусив 6 тисяч жінок, помер під час сексу
Найвідоміший плейбой Італії Мауріціо Дзанфанті, спокусив, за його власними словами, більше 6 тис жінок, помер ....
Відносини стануть мінним полем: Любовний гороскоп на 28 вересня
Відносини стануть "мінним полем": Любовний гороскоп на 28 вересня
Часом любов нагадує мінне поле, а сьогодні 28 вересня будьте особливо обережні! Підступ цього дня – емоційна л....
У Pfizer спрогнозували терміни закінчення пандемії
У Pfizer спрогнозували терміни закінчення пандемії
Гендиректор американської транснаціональної фармацевтичної компанії заявив в інтерв'ю журналістам CNBC в неділ....
Річниця жахливої трагедії під Харковом
Річниця жахливої трагедії під Харковом
Рівно рік тому, пізно увечері 26 вересня о 20:45 під Харковом сталася жахлива трагедія Під час виконання навча....
Проявляйте почуття, заводьте романи: Любовний гороскоп на 26 вересня
Проявляйте почуття, заводьте романи: Любовний гороскоп на 26 вересня
Любов, як вогонь: без їжі вона згасає, проте завтра є шанс, що в ваше любовне багаття Доля підкине свіжу в'яза....
більше матеріалів
/-0,32526993751526-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top