counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

4 звички бідних людей, які заважають розбагатіти


Переглядів: 1082


4 звички бідних людей, які заважають розбагатіти

Життя невідповідно до своїх достатків. Люди, які бояться виглядати бідними, зовсім не вміють грамотно розпоряджатися своїми фінансами. Наприклад, вони купують в кредит дорогий телефон або брендовий одяг, але економлять на продуктах харчування. Необхідно жити за коштами, тоді ви будете більш раціонально планувати свій бюджет і намагатися його збільшити, щоб вам вистачало на бажані речі або гаджети. Але коли у вас айфон останньої моделі, а на обід мівіна, навколишні навряд чи вважатимуть вас багатієм, а відразу ж зрозуміють, що у вас проблеми з грошима.

Бажання витратити все і відразу. Один з маркерів бідності - це бажання витратити відразу ж всі гроші, як тільки вони з'явилися. Припустимо, ви отримали премію або виграли велику суму грошей, бідна людина відразу ж витратить все до останньої копійки на, здавалося б, необхідні речі. У таких людей гроші не затримуються і навіть кошти на "чорний день", тому що для таких людей кожен день чорний.

Презирство до бідних. Люди, які хочуть здаватися багатими, зазвичай дуже нешанобливо говорять про бідність, а людей, які відчувають фінансові труднощі або мають потребу в грошах, називають "нищеброд". Це говорить про те, що гроші у людини з'явилися зовсім недавно і буквально деякий час назад, вона і сама перебувала у лавах таких же нищебродів, але зараз хоче всіма способами від цього відхреститися. Демонстративний прояв неповаги до бідних людей і бажання розповісти всім, що дана людина до них не відноситься - дуже красномовно говорять про моральний і фінансовий статус людини.

Постійна економія. Прагнення накопичити гроші і розбагатіти призводить до того, що людина може позбавити себе всього і перестати витрачати, а гроші цього не люблять. Енергія грошей не повинна застоюватися, як показує практика, скільки ви витрачаєте, стільки і заробляєте. Це інша сторона марнотратства. У грошовому питанні повинен бути баланс, як не можна витрачати все до копійки на дрібнички, також не можна все зароблене складати під подушку і перетворюватися в скнару. Якщо ви постійно в голові підраховуєте витрати, не ходите в кафе без калькулятора і ніколи не дозволяєте відхилитися від списку в магазині - це притягує до вас бідність.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів
/-0,25864315032959-/ /-pc-/
Top