counter

Ти заслуговуєш кращого: Коли треба терміново кидати свого партнера


Переглядів: 353


Ти заслуговуєш кращого: Коли треба терміново кидати свого партнера

Кожна дівчинка мріє зустріти принца і щоб далі все як в казці: довго і щасливо. Але коли з'являється той самий на білому коні, не завжди очікуване виявляється реальністю. Так що ж робити, якщо «довго і щасливо» все ніяк не настає? Є п'ять принципових причин, за якими треба від нього піти.

1. Сів на шию
Ти працюєш на трьох роботах, голова гуде, твої тіло і душа вимагає негайного відпочинку на узбережжі блакитного пляжу або, як мінімум, романтичної вечері від коханої людини. Але приходячи додому, ти виявляєш, що він сидить перед телевізором і з моменту твого відходу в квартирі з'явилася тільки пара брудних кухлів і тарілок. Ходив він сьогодні на співбесіду? Ні, він не хоче бути офісним планктоном. Тільки ось директором філії чомусь поки не беруть. Чи варто чекати біля моря погоди? Краще бігти подалі до блакитним берегів прямо зараз.

2. Він жадібний
«Всім бабам потрібні тільки гроші!». Одна ти — безсрібниця. І щоб тебе не розбалувати, він навіть за кавою платити не буде. Адже щастя не в подарунках, а в увазі! Це він тобі пише з нового айфона, який ти йому подарувала на день народження. З таким чоловіком будеш звітувати за кожну копійку. І добре, зараз, коли ти забезпечуєш себе сама. А ось поки ти будеш витирати носи дітям в декреті і повністю залежати від його милості, вовком завиєш.

3. Він егоїст
Він може змотатися з друзями на всі вихідні, поки ти клеїш шпалери у вашій спальні. Але влаштує істерику, якщо ти зібралася повеселитися з подругами, а вдома його не чекає вечеря. Роздуте его любить топтатися по комплексам інших людей («мені здається, ти додала пару кіло, комусь пора в спортзал»), коли має чим похвалитися самому, а підживлення потрібно. А ще воно любить численні жертвоприношення і маніпуляції («я купив собі новий телевізор, щоб ти зі мною футбол дивилася»). І найголовніший аргумент: експерти кажуть, що для егоїста ти ніколи не будеш досить хороша.

4. Він грубіян
«Ти що тупа? Я просив зробити каву без цукру!». "Оглухла чи що? Де мої речі?". Поспішаємо привітати, твій обранець грубіян. Відразу варто відзначити, що тут справа не в тобі. Ти не тупа і начебто відмінно чуєш. Просто людина вважає, що з близькими так можна. Цікаво уточнити, чи спілкується він так зі своїм шефом? Звичайно, ні. Тому що з шефом не можна. А з тобою чомусь можна ...

5. Ревнивець
Французька письменниця Колетт говорила: «Жінка рідко прощає чоловікові ревнощі і ніколи не прощає їх відсутність». Але коли почуття переважають над здоровим глуздом, це добром не закінчиться. Ревнивець боїться обману і одержимий бажанням контролю. Тому під його приціл потрапляють всі: подруги, друзі, родичі. Він не заспокоїться, поки не зачинить тебе в клітці (не факт, що золотій). А якщо ти не піддаєшся дресируванню, то можливі і не найприємніші наслідки: ревниві чоловіки часто впадають в стан афекту і добре, якщо в цей момент твій чоловік здатний тримати себе в руках.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогоднішній день подарує Овнам можливість проявити свою енергію та ініціати....
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 4 грудня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія приверне увагу особливої людини Будьте відкриті новим ....
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
більше матеріалів
/-0,28754782676697-/ /-pc-/
Top