counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Жовтня
25 Жовтня
Всі новини...


Як військовим пенсіонерам перерахують пенсії і чим вони не задоволені


Переглядів: 5334


Як військовим пенсіонерам перерахують пенсії і чим вони не задоволені

Напередодні ввечері прем'єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що перші виплати підвищених пенсій військовослужбовцям почнуться вже в кінці березня. А також він детально розписав, як це буде відбуватися:

З другої половини березня Пенсійний фонд почне виплати перерахованих пенсій військовослужбовцям. Основні виплати почнуться з 1 квітня. Пенсії будуть перераховані з 1 січня 2018 року. Тобто, в квітні військові пенсіонери отримають перераховану пенсію за січень-квітень включно.

Пенсії перерахують за довідками уповноважених структур, в яких особи проходили службу (Міноборони, МВС, та інші). Тобто пенсіонерам не потрібно буде окремо звертатися до Пенсійного фонду.

Для перерахунку пенсій військовослужбовцям (крім осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ) будуть враховані: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років.

При перерахунку пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ будуть враховуватися: оклад за посадою, оклад за спеціальним званням, процентна надбавка за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення, премія за січень 2016 року.

Пенсії будуть підвищуватися поетапно. На першому етапі, починаючи з 1 січня 2018 року, пенсії для військовослужбовців підвищаться в середньому на 1500 грн. З 1 січня 2019 року пенсії зростуть в середньому ще на 750 грн. І з 1 січня 2020 року - ще в середньому на 750 грн.

Таким чином за два роки військові пенсії зростуть приблизно вдвічі. Зараз середня пенсія військових становить 2898,41 грн.

При перерахунку пенсій також враховані вимоги закону «Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій осіб» в частині перерахунку пенсій колишнім працівникам МВС відповідно до закону «Про Національну поліцію України». Пенсії їм буде перераховано з 1 січня 2016 року із розстрочкою виплати коштів за попередній період. Тобто з 1 січня 2018 року ці фірми будуть отримувати нові пенсії, а сума за попередній період їм буде виплачуватися починаючи з 1 січня 2019 року.

В цілому пенсії будуть переглянуті для 12 силових відомств. Підвищені пенсії повинні отримати майже 498 тис. осіб. У бюджеті Пенсійного фонду передбачено 7,8 млрд грн для підвищення військових пенсій.

Не всі військові пенсіонери задоволені таким ходом подій.

Так що швидше за все акції протесту триватимуть. Як виявилося, ліквідаційні комісії, які почали перераховувати пенсії, стали застосовувати занижені коефіцієнти, пише Країна.

Наприклад, за особливі умови праці, ризик, передбачений коефіцієнт від 0% до 100%. Раніше більшості пенсіонерів ставили 50%, а зараз до 10%. 100% доплату за ризиковану роботу отримають тільки колишні міністерські чини, просиділи все життя в кабінетах.

Те ж саме відбувається з преміальним коефіцієнтом, який до недавнього часу становив 20-50%, а зараз при перерахунку пенсій багатьом пишуть по 0,5-5%. Формально ці коефіцієнти не змінилися і можуть досягати 120-150% від окладу, але вони завжди були плаваючими і яку саме цифру вибрати - вирішують на місцях.

Колишні військові підозрюють, що ліквідаційні комісії отримали вказівку навмисно занижувати коефіцієнти, щоб зменшити загальну суму оновлених пенсій. У регіонах військові пенсіонери вже почали воювати з ліквідаційними комісіями.


Читайте АСН в Google News
Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації
Остерігайтеся брехати і брехунів: найточніший любовний гороскоп на 27 жовтня
Остерігайтеся брехати і брехунів: найточніший любовний гороскоп на 27 жовтня
Навіть не намагайтеся хитрувати зі своєю коханою людиною – 27 жовтень зірки категорично проти нещирості навіть....
Цікавий японський гороскоп за групою крові
Цікавий японський гороскоп за групою крові
Японці обожнювали будувати різні системи, згідно з якими можна визначати майбутнє Наприклад, вони вважали, що ....
Найпротивніша і неприємна дівчина по знаку зодіаку
Найпротивніша і неприємна дівчина по знаку зодіаку
3 місце — Водолій Третє місце, бронзова медаль і почесна грамота «За видатні заслуги в справі динамо 80-го лі....
Мат і безлад допомагають визначити інтелектуалів
Мат і безлад допомагають визначити інтелектуалів
Безлад і лайки характерні для людей з високим IQ, до такого висновку прийшли вчені з Університету Міннесоти Їх....
Хитрість завдяки якій, масло під час смаження не бризкали в усі сторони
Хитрість завдяки якій, масло під час смаження не бризкали в усі сторони
Кухня для жінки, як особистий кабінет У ній ми проводимо велику частину свого часу, коли знаходимося вдома
більше матеріалів
/-0,29285717010498-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top