counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Український гурт з Дніпра підкорив у США шоу America's Got Talent


Переглядів: 828


Український гурт з Дніпра підкорив у США шоу America's Got Talent

Виступ українського танцювального гурту Light Balance підкорив ведучих і глядачів талант-шоу America's Got Talent («Америка шукає таланти»). На офіційній сторінці конкурсу в Facebook виступ українців назвали «одним з найдивовижніших в історії конкурсу». 

Найбільше номер українців вразив ведучу програми Тайру Бенкс. Вона навіть скористалася унікальним правом, яке може використовувати один раз у сезоні, і натиснула «чарівну кнопку», що відправляє учасників відразу в наступний тур - на живі виступи.

Колектив Light Balance підтримали всі четверо суддів американського талант-шоу - телеведучий Саймон Коуелл, супермодель Гайді Клум, співачка Мел Бі та актор Хоуї Мендел. Глядачі в залі стоячи аплодували українським танцюристам. Їхній номер вражає не тільки складною хореографією, а й незвичайним неоновим шоу. Перед тим, як натиснути кнопку, Бенкс запитала у глядачів, чи правда, що хлопці танцювали неймовірно. «Шалено добре?» - сказала вона.

Як зазначила пізніше Гайді Клум, судді і раніше бачили танці в темряві, але «вони не були настільки гарні», як номер українців. У свою чергу технічний директор групи Микита Сухенко в інтерв'ю за кулісами зазначив, якщо група виграє шоу, це дасть їм шанс змінити своє життя і життя своїх родин, перевезти їх у США. 

Light Balance, група, Україна, США, America's Got Talent, танцюристи, шоу, Тайра Бенкс

Звичайний танець перетворюється на справжнє шоу завдяки складним костюмах українців. Костюми створені вручну з використанням технології «холодного неону». Для цього потрібен електролюмінісцентний дріт, покритий люмінофором, який світиться в електромагнітному полі.

Костюми всіх танцюристів управляються через Bluetooth-передавач, для кожного учасника групи завантажується окрема програма. Хореографу доводиться не тільки придумувати руху танцюриста, але й розподіляти час, коли і яка деталь костюма має почати світитися. Для синхронізації дій 10 осіб і музики написано спеціальний комп'ютерний додаток. В результаті доводиться прораховувати кожну дію до мілісекунд.

Light Balance, група, Україна, США, America's Got Talent, танцюристи, шоу, Тайра Бенкс

Гурт Light Balance було створено у Дніпрі у квітні 2012 року. Його творцями стали 19-кратний чемпіон світу з кікбоксингу Денис Балдін і його близький друг - інженер і програміст Микита Сухенко. У 2013 році артисти брали участь в українському шоу «Україна має талант», а в 2014 році - в аналогічному шоу у Великій Британії, де дійшли до півфіналу.

Костюми для свого шоу учасники робили самі. Для одного костюма потрібно близько 50 м електролюмінісцентного дроту, який в Україні коштує $4 за метр. Сплачував за костюми і репетиції колектив з власної кишені.

Вікторія Антонюк

Читайте АСН в Google News
Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів
/-0,30180215835571-/ /-pc-/
Top