counter
Євген Магда
Євген Магда

Луценку доведеться показувати все кращий і кращий результат


Швидше за все, боротьба Юрія Луценка з незаконним видобутком бурштину не тільки показова діяльність для медіа, а й досить серйозна активність. Зараз дії у боротьбі з бурштинової мафією оголошуються не заздалегідь, як це робилося завжди для піару, а вже після того, як були проведені. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний експерт, директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

«В принципі, оскільки для Юрія Луценка Рівненська область - це мала Батьківщина, то він би не став там робити якісь суто медійні кроки. До того ж, якщо ви помітите - на відміну від попередніх дій Генеральної прокуратури інших генеральних прокурорів, більшість оголошень робляться постфактум, а не заздалегідь. Тобто, думаю, що все це досить серйозно. Розумію, що звучатимуть слова, що Луценко, мовляв, збирає вершки і бореться не з тими, хто все це контролює. У будь-якому випадку дії Генпрокуратури, на мій погляд, заслуговують на увагу. Варто зазначити, що ситуацію з видобутком бурштину треба міняти - це абсолютно очевидний факт. Те, що там відбувається, - це фактично екологічна катастрофа, і потрібно на це реагувати. Не можна допускати подальшого розвитку цієї ситуації», - розповів експерт.

Магда зауважив, що бурштин є досить важливою частиною українського експорту і тому повністю відмовлятися від експорту не варто. Але політолог зазначає, що потрібно навести лад.

«Потрібні відповідні зміни, які перетворили б Рівненську область, яка зараз нагадує Дикий Захід у творі Джека Лондона, на все ж більш цивілізоване місце для видобутку бурштину. Думаю, що вже тепер не прокурорів саджати треба, а робити наступні кроки. Зміна керівництва прокуратури Рівненської області - це хороший крок, але суспільство має потребу в усе більш високому рівні викриттів. Луценко як у комп'ютерній грі: він проходить все нові і нові рівні. Тому, відповідно, йому доведеться показувати все більший і більший результат», - резюмував Магда.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 27Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Антонів день. 16 серпня. У жодному разі не робіть це, щоб не залишитися без грошей
Антонів день. 16 серпня. У жодному разі не робіть це, щоб не залишитися без грошей
16 августа отмечают церковный православный праздник - день памяти Антония Римлянина, и народный праздник Антон....
10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів
10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів
Родичі та знайомі - це, без сумніву, ті люди, які чекають від вас правди і тільки правди Але не завжди відкрит....
Лікарі назвали дуже незвичайну ознаку погіршення здоров'я дитини
Лікарі назвали дуже незвичайну ознаку погіршення здоров'я дитини
Дізнатися, наскільки здоровою дитина буде через кілька років, можна по її силі хвата: якщо вона слабка, це віщ....
8 продуктів, які перетворюють вас на смердючого скунса
8 продуктів, які перетворюють вас на смердючого скунса
Відомо, що неприємний запах тіла, що виникає при потовиділенні, викликається бактеріальною активністю на шкірі....
Вчені виявили небезпеку електронних сигарет
Вчені виявили небезпеку електронних сигарет
Дослідники Бірмінгемського університету заявили про небезпеку електронних сигарет, повідомляє Бі-бі-сі Україна....
більше матеріалів


/-0,90451407432556-/ /-pc-/
Top