counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
29 Листопада
Всі новини...

Ігор Луценко
Ігор Луценко

Щоб вирішити проблему відповідальності в зоні АТО, треба ввести воєнний стан


Щоб розібратися в ситуації з необхідністю покарання військових за скоєні ними злочини, треба на Донбасі ввести воєнний стан. Саме він регулює у воєнний час норми і правопорушення військових. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив член Комітету ВРУ з питань запобігання та протидії корупції, народний депутат Ігор Луценко.

«На мою думку, з амністією є величезні проблеми. Якщо застосовувати амністію, то питання - за яким критерієм. Якщо ми злочини такого типу амністуємо, то під неї можуть потрапити, наприклад, і сепаратисти. Єдине, що в цій ситуації треба було зробити, щоб розділити те, що не є злочином у військових умовах, і те, що ним є, - це ввести воєнний стан. У такому випадку реквізиція транспортного засобу для того, щоб виконувати бойові завдання, не є злочином, навіть якщо ти взяв їжу, ще якісь матеріальні ресурси, щоб забезпечити виконання бойових завдань - це теж нормально. А зараз це де-юре мародерство. Без воєнного стану інших можливостей відокремлювати «праведних» від нечесних фактично немає. Зараз же треба доводити нагальну необхідність того, чому той чи інший солдат вчинив ті чи інші дії. Але, звичайно, під це не підпадає мародерство, зґвалтування, викрадення», - зазначив нардеп.

Луценко також підкреслив, що зараз є проблема з тими, хто вже скоїв злочин і досі не поніс покарання. Також треба стежити за тим, щоб при оголошенні певної амністії не було зловживань або спроб використовувати цю амністію, щоб прикрити свої нечесні вчинки.

«Питання в тому, наскільки буде дійсно адекватним той законодавчий акт, який ми можемо прийняти. Але не думаю, що до цього дійде. Думаю, що максимум може бути якась часткова амністія за якимись критеріями. Не думаю, що амністія буде стимулювати такі злочини, але у нас проблема з тими, хто їх вже скоїв. Треба з ними розібратися. Перш за все це стосується «Айдару», бо там група, яка конкретно працювала на сепаратистів і на регіоналів, займалася саме терором проукраїнських активістів під брендом «Айдару». З цими як розібратися? Вони формально «Айдар» - що ми їм прощати будемо? Ні, в жодному випадку. Тому тут така складна ситуація», - підсумував нардеп.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 66Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів


/-0,50344204902649-/ /-pc-/
Top