counter
Стрічка новин
Вибрати все
26 Лютого
25 Лютого
Всі новини...

Сергій Шабовта
Сергій Шабовта

Основний вектор діяльності ГПУ - це зведення рахунків з колишніми політичними опонентами


Головна помилка ГПУ в тому, що при відкритті справ вона намагається зводити рахунки з опонентами, займається старими справами, а не тими корупціонерами, які зараз при владі і активно розкрадають країну. Всі справи, які зараз підносяться як важливі, - насправді це  лише незначна частина, а учасники гучних справ - дрібні пішаки. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт і президент Української федерації професіоналів безпеки Сергій Шабовта.

«Я б розділив принципово те, що робить ГПУ, на дві частини. Перша - Генпрокуратура під керівництвом Юрія Луценка активно займається справами минулого. Але активність у пошуку і спробах звинуватити людей, які вже відійшли від влади, дивує навіть європейських експертів. Зокрема, була чітка заява пана Томбінського про те, що, мабуть, у України є більш актуальні сьогоднішні проблеми. Бо люди, які сьогодні перебувають при владі, безумовно, розкрадають і розтягують Україну. Насправді вся ця діяльність спрямована не на вирішення проблем завтрашнього дня, тому, навіть якщо справи потраплять до суду, Україна все одно залишиться з масою проблем. Друге: зверніть увагу, затримали і голосно піднесли затримання бідного головного санітарного лікаря, будь він хоч чотири рази негідник, але ж підсумкова сума, в зловживанні якої його звинувачують, прозвучала - і це 400 тисяч гривень. Шахраї, які крадуть мільярдами і мільйонами - мерзенно хихикають. Якщо взяти в масштабах держави, то це суто артистичний прийом, щоб показати, що за сьогоднішніми днями працюють. Але це лише дрібна сошка на тлі великих зловживань. Це не означає, що з ним розбиратися не треба, але на тлі дрібних пішаків, навколо яких розігрують вистави, повинні бути і великі справи. У мене величезне здивування викликає і справа Онищенка, він ніколи не мав бізнесу в великих енергокомпаніях, людина займалася багатьма речами, але йому інкримінують те, до чого він взагалі не причетний», - розповів експерт.

Шабовта переконаний, що результатів такої активності від ГПУ та інших силових відомств не буде. Не буде жодної реальної «посадки» реального корупціонера. Ще одна проблема полягає в тому, що в поле зору потрапляють тільки опоненти.

«Весь досвід нещадної боротьби з корупцією, який маємо в останні роки, нам поки що не дав жодного відчутного нормального публічного результату. Жодного чиновника не згадаємо, хто б голосно був посаджений у в'язницю і отримав по заслугам. Вони пропадають тихо в болотце недомовок, тихо сходить нанівець медійний потік, а потім якимось дивним чином на допомогу ще приходить і закон Надії Савченко, і коло замикається. Думаю, що на успішне завершення гучних справ розраховувати не доводиться. Мене дуже бентежить, що основний вектор діяльності, який явно проглядається в ГПУ, - це зведення рахунків зі своїми колишніми політичними опонентами. Це абсурд. Якщо Генпрокуратура поставила перед собою як стратегічне завдання переслідування прибічників Януковича, то це означає, що нинішні казнокради можу радіти і кожен день свого життя відзначати як свято. У них є всі підстави для цього, бо ГПУ ними ніколи займатися», - резюмував Шабовта.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 46Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Оптична ілюзія: тест, який розповість про таємниці вашої особистості
Багато віків люди билися над загадками людської душі Езотерики пояснюють звички та бажання людини потойбічними....
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Як загадати бажання на падаючу зірку, щоб воно виповнилося
Усім відомо: якщо встигнеш загадати бажання під час падаючої зірки, воно обов'язково здійсниться Але й у цієї ....
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Как услышать внутренний голос: три полезных практики, которые расширят сознание
Внутрішній голос — це ключ до пізнання себе, навколишнього світу та здатності взаємодіяти з цим світом Є багат....
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
6 вправ, які допоможуть знайти своє призначення
Якщо ви задалися пошуком свого призначення, ви вже на півдорозі до духовного самопізнання 6 вправ допоможуть в....
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Порожнеча буття: 6 причин, через які люди губляться в житті
Кризи в житті, важкі втрати, розлучення, проблеми — все це може збити з правильного шляху Повернення до себе б....
більше матеріалів


/-0,22498202323914-/ /-pc-/
Top