counter
Всі новини...

 Владислав Рашкован
Владислав Рашкован заступник голови НБУ

Нацбанк схвалює прийняття закону про фінансову реструктуризацію


За словами заступника голови НБУ Владислава Рашкован, схвалення парламентом фінансової реструктуризації - важливий крок у реформуванні фінсектора.

Прийняття Верховною Радою законопроекту N3555 про фінансову реструктуризацію наближає економіку України до одужання, а банківську систему - до вирішення питання проблемних кредитів. Про це сказав заступник глави Національного банку України Владислав Рашкован.

"Ухвалення цього законопроекту - велике досягнення для реформування фінансового сектора країни. Створення добровільного механізму фінансової реструктуризації боргів підприємств прописано в меморандумі співпраці України з Міжнародним валютним фондом і є однією з цілей Комплексної програми розвитку фінансового сектора України до 2020 року", - зазначив Рашкован. Національний банк сподівається на подальшу плідну співпрацю з Верховною Радою.

Регулятор нагадує, що процедура фінансової реструктуризації передбачає добровільне, а не обов'язкова участь підприємств і відбуватиметься на узгоджених усіма сторонами умовах.

"Цей законопроект посилює роль арбітражу при вирішенні розбіжностей між учасниками реструктуризації. Крім того, арбітраж зможе стверджувати план реструктуризації в разі його схвалення двома третинами, але менше 100% залучених кредиторів", - повідомляє НБУ на офіційному сайті.

Нагадаємо, що за прийняття законопроекту у вівторок, 14 червня, проголосували 229 народних депутатів. Документ дає можливість збільшити поріг для ініціювання боржником процедури реструктуризації - за умови, що згода на участь в реструктуризації має бути підписана не менш як трьома фінансовими установами, які є сторонами рамкового договору. Жодна зі сторін не повинна бути пов'язаною особою боржника. Згода також може бути підписана однією або декількома фінансовими установами, яким належить не менше 50% загальної суми вимог фінансових установ до боржника, за винятком вимог пов'язаних осіб.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 49Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Антонів день. 16 серпня. У жодному разі не робіть це, щоб не залишитися без грошей
Антонів день. 16 серпня. У жодному разі не робіть це, щоб не залишитися без грошей
16 августа отмечают церковный православный праздник - день памяти Антония Римлянина, и народный праздник Антон....
10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів
10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів
Родичі та знайомі - це, без сумніву, ті люди, які чекають від вас правди і тільки правди Але не завжди відкрит....
Лікарі назвали дуже незвичайну ознаку погіршення здоров'я дитини
Лікарі назвали дуже незвичайну ознаку погіршення здоров'я дитини
Дізнатися, наскільки здоровою дитина буде через кілька років, можна по її силі хвата: якщо вона слабка, це віщ....
8 продуктів, які перетворюють вас на смердючого скунса
8 продуктів, які перетворюють вас на смердючого скунса
Відомо, що неприємний запах тіла, що виникає при потовиділенні, викликається бактеріальною активністю на шкірі....
Вчені виявили небезпеку електронних сигарет
Вчені виявили небезпеку електронних сигарет
Дослідники Бірмінгемського університету заявили про небезпеку електронних сигарет, повідомляє Бі-бі-сі Україна....
більше матеріалів


/-0,25576519966125-/ /-pc-/
Top