counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
Всі новини...

Сергій Шабовта
Сергій Шабовта

Аваков кілька років тяжіє до створення «монстра» під дахом МВС


Можливе створення фінансової поліції - це всього-на-всього бажання відвернути увагу від реальних проблем, які є в Національній поліції, зокрема від зростання злочинності в Україні. Крім того, якщо таке відомство й створювати, то воно точно не повинно бути в структурі НП. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив експерт і президент Української федерації фахівців безпеки Сергій Шабовта.

«Спочатку одні сили виступають за те, що треба прибрати податкову міліцію, яка перебуває чітко під впливом керівників ДФС. Мовляв, вони в такому вигляді нас не влаштовують. Після цього підозріла активність пані Деканоїдзе (Хатія Деканоїдзе - глава Національної поліції. - Ред.), яка озвучує думки з приводу фінансової поліції. На моє глибоке переконання, це жодним чином не входить у її функціональні обов'язки оцінювати такі речі. Глава Нацполіції явно займається не своєю справою, намагаючись відволікати громадську думку від тих вад і недоліків, які є в її відомстві, а саме від загрозливого зростання злочинності в Україні. Це проблема, яка серйозно на аналітичному, організаційному рівні не вирішується», - розповів експерт.

Шабовта наголошує, що таке відомство у жодному разі не повинно бути підконтрольним Нацполіції. А якщо об'єднувати всі відомства, які займаються економічними злочинами, то одразу виникне низка проблем у нормативно-правовій сфері.

«У складі МВС новому відомству абсолютно нічого робити, бо до завдань правоохоронної системи додаватимуться функціональні обов'язки, не прописані законом. Питання переслідування за фінансові зловживання перебуває на стику кількох відомств - це і СБУ (там, де явні прояви корупції і можливий вплив фінансових зловживань на користь тероризму), і НАБУ. Яким боком туди втиснути фінансову поліцію кадрово незабезпеченої Національної поліції України? Будь-яке об'єднання подібних структур породжує масу нормативно-правових конфліктів: у чиєму віданні перебуває справа? У нас є ще прокуратура, яка визначає статус справи. Тут простежується спроба все зібрати в одному місці. Аваков кілька років тяжіє до створення такого собі монстра під дахом МВС, туди підтягуються функції, які не властиві і не типові для поліції. Під це йдуть фінанси, псевдореформаторські заяви. А проблеми насправді не вирішуються. Нас продовжують накачувати цієї фальшю, в тому числі пропозиціями про створення фінансової поліції, яка візьме на себе всі функції і забере у інших відомств. Але ми ж розуміємо, що це просто «найгарячіші горішки», тому що, власне, навколо фінансів усі зловживання й відбуваються», - резюмував фахівець.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 27Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів


/-0,32333588600159-/ /-pc-/
Top