counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Червня
20 Червня
Всі новини...

Олександр Стегній
Олександр Стегній

Раніше більшість дрібних і середніх правопорушень просто не реєструвалася


Раніше більшість дрібних і середніх правопорушень просто не реєструвалася, тому зростання кількості злочинів пов'язане з системою їх реєстрації. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив соціолог, виконавчий директор компанії «Социс» Олександр Стегній.

«За всю історію України не було такої ситуації, коли з району проведення бойових дій потрапляє зброя фактично на територію всієї країни. І очевидно, що ця зброя кимось використовується. Водночас економічно складна ситуація сприяє зростанню злочинності. Ведення бойових дій - дуже дороге задоволення для державної скарбниці. Ці гроші не йдуть на фінансові програми і поліпшення життя людей, що тягне за собою погіршення матеріального стану суспільства», - сказав експерт.

На думку Олександра Стегнія, оцінювати ефективність роботи зараз досить складно через реформи і появу нових кадрів.

«Наскільки ефективно працює поліція - важко сказати. За однією з версій, кількість злочинів пов'язана з системою реєстрації, адже вона стала більш прозорою. Свого часу більшість дрібних і середніх правопорушень просто не реєструвалися. Тому не дивно, що ця цифра стала більшою», - підкреслив виконавчий директор центру «Соціс».

Експерт переконаний, що проект реформ має бути доведено до логічного кінця. Також представники МВС повинні боротися з економічними злочинами, доводячи їх до логічного завершення у вигляді судового рішення.

«Сам процес реформування необхідний, і він повинен бути завершений. Проблема зростання кількості злочинів лежить в економічній площині. Але це також стосується як змін у МВС, так і в реформуванні судової системи. Останні події показують, що більшість доведених злочинів в економічній сфері не закінчуються судом. Відповідно, така безнаказаність дозволяє і далі користуватися корупційними схемами. У сукупності виходить досить сумна картина. Однак сказати, що органи внутрішніх справ стали гірше працювати, ніж кілька років тому, мені складно», - зазначив Стегній.

Експерт переконаний, що позитивним сигналом до можливих змін у системі МВС можна вважати приклад самоочищення в лавах патрульної поліції, де вже були виявлені непорядні працівники.

«У складі нової патрульної поліції звільняють зі свого штату осіб, які вчинили злочин. Порівнюючи це з «корпоративною етикою», коли злодії «в погонах» покривалися іншими людьми і намагалися приховати якісь факти, - це вже крок уперед», - констатував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 24Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Медитація для глибокого розслаблення та зняття стресу
Медитація для глибокого розслаблення та зняття стресу
Постійна напруга і тривога заважають насолоджуватися життям і досягати поставленої мети У цьому випадку допомо....
Фен-шуй спальні: як правильно розташувати ліжко
Фен-шуй спальні: як правильно розташувати ліжко
Найголовніший об'єкт у спальній кімнаті, звичайно ж, ліжко У фен-шуй квартири вона розглядається з якимось сак....
Вибір одягу з фен-шуй
Вибір одягу з фен-шуй
Цї рекомендації допоможуть підібрати гардероб, що ідеально підходить для вас, і посилити енергетику за допомог....
Гороскоп на тиждень з 24 по 30 червня 2024 року
Гороскоп на тиждень з 24 по 30 червня 2024 року
Нас з вами чекає останній тиждень червня Саме час підбити підсумки місяця, що минає, і спробувати зробити щось....
Місячний день сьогодні 21 червня 2024 року
Місячний день сьогодні 21 червня 2024 року
Використання місячного календаря допомагає прийняти рішення, вибирати час для початку нових проектів або справ....
більше матеріалів


/-0,28231000900269-/ /-pc-/
Top