counter
Всі новини...

Василь Вовк
Василь Вовк

Немає нічого страшного в тому, щоб повернути старих правоохоронців


Система МВС вимагає не просто ремонту, а повної заміни. Набір у патрульну поліцію став реформою не по суті, а лише за зовнішніми проявами. Залишилася та сама система хабарів під час конкурсного відбору, злочинність тільки зросла, а голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе не виправдала надій. Змінити систему можна тільки на прикладах керівників і принципі відповідальності. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

«Так звана реформа виявилася тільки зовнішньою зміною. Варто зазначити, що брендування однієї поліцейської машини коштує три тисячі гривень, а проплатили 12 тисяч за кожну. Якщо порахувати - ми отримаємо мільйонні «відкати» на брендування автомобілів», - розповів Вовк.

Експерт зазначає, що одна з проблем нової поліції - це короткий період навчання. Її розв'язанням може стати більш тривалий процес навчання і дійсно чесний відбір.

«Поліцейський повинен провчитися декілька років. Якщо він офіцер, то зобов'язаний мати вищу освіту паралельно з юридичною. При цьому я знаю декілька прикладів, коли за хабар проходили в нову поліцію, а ті, хто не могли заплатити, - не проходили. Коли я викликаю поліцію, вони приїжджають і кажуть: «Такий-то екіпаж виїхав до вас». А для чого вони приїхали? Щоб повідомити, що приїжджає опергрупа? А ось слідчі працівники в районі отримують зарплату вдвічі нижче, у них немає нових машин і форми. Там конфлікт закладений вже всередині - між тими, хто працює, і тими, хто красується. Треба бачити перспективи, стратегію. А про стратегію ніхто не подумав. Система вже зламалася, тут не ремонт потрібен, а заміна», - зазначив Вовк.

Фахівець переконаний, що потрібно зробити декілька кроків для розв'язання ситуації зі злочинністю та провалом реформи нової поліції. Реформування буде можливо тільки на прикладі і моральному авторитеті керівника і на умовах повернення в систему фахівців.

«Що робити? Зверніть увагу, що охорону громадського порядку під час демонстрацій, мітингів забезпечують ті, хто знає оперативну обстановку і криміногенну ситуацію. Нічого страшного в тому, щоб повернути старих фахівців, немає. Реформа не в формі, яку ти одягаєш, а в суті. Реформа - це приклад керівника, який підбирає собі заступника, який підбирає керівників підрозділів, а вони - працівників. Ось і весь вихід із ситуації. Тоді кожен нестиме відповідальність за своїх підлеглих», - розповів експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 46Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний день сьогодні 3 грудня 2023 року
Місячний календар — найкращий помічник на шляху до досягнення цілей Поради астрологів допоможуть вам сьогодні ....
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
Гороскоп на 3 грудня 2023 року від Павла Глоби
На календарі неділя, 3 грудня 2023 року Це буде особливим для багатьох знаків Зодіаку, каже відомий астролог П....
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Гороскоп від Павла Глоби на 29 листопада 2023 року
Для всіх знаків зодіаку День підходить для довгострокового планування та наведення порядку у справах
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на висоті Можливо, ви знайдете вирішення якогось склад....
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 29 листопада 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія привертатиме увагу оточуючих У коханні будьте відкрити....
більше матеріалів


/-0,23928284645081-/ /-pc-/
Top