counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Вересня
22 Вересня
Всі новини...


Василь Вовк
Василь Вовк

Немає нічого страшного в тому, щоб повернути старих правоохоронців


Система МВС вимагає не просто ремонту, а повної заміни. Набір у патрульну поліцію став реформою не по суті, а лише за зовнішніми проявами. Залишилася та сама система хабарів під час конкурсного відбору, злочинність тільки зросла, а голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе не виправдала надій. Змінити систему можна тільки на прикладах керівників і принципі відповідальності. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив генерал-майор СБУ, експерт з питань державної безпеки Василь Вовк.

«Так звана реформа виявилася тільки зовнішньою зміною. Варто зазначити, що брендування однієї поліцейської машини коштує три тисячі гривень, а проплатили 12 тисяч за кожну. Якщо порахувати - ми отримаємо мільйонні «відкати» на брендування автомобілів», - розповів Вовк.

Експерт зазначає, що одна з проблем нової поліції - це короткий період навчання. Її розв'язанням може стати більш тривалий процес навчання і дійсно чесний відбір.

«Поліцейський повинен провчитися декілька років. Якщо він офіцер, то зобов'язаний мати вищу освіту паралельно з юридичною. При цьому я знаю декілька прикладів, коли за хабар проходили в нову поліцію, а ті, хто не могли заплатити, - не проходили. Коли я викликаю поліцію, вони приїжджають і кажуть: «Такий-то екіпаж виїхав до вас». А для чого вони приїхали? Щоб повідомити, що приїжджає опергрупа? А ось слідчі працівники в районі отримують зарплату вдвічі нижче, у них немає нових машин і форми. Там конфлікт закладений вже всередині - між тими, хто працює, і тими, хто красується. Треба бачити перспективи, стратегію. А про стратегію ніхто не подумав. Система вже зламалася, тут не ремонт потрібен, а заміна», - зазначив Вовк.

Фахівець переконаний, що потрібно зробити декілька кроків для розв'язання ситуації зі злочинністю та провалом реформи нової поліції. Реформування буде можливо тільки на прикладі і моральному авторитеті керівника і на умовах повернення в систему фахівців.

«Що робити? Зверніть увагу, що охорону громадського порядку під час демонстрацій, мітингів забезпечують ті, хто знає оперативну обстановку і криміногенну ситуацію. Нічого страшного в тому, щоб повернути старих фахівців, немає. Реформа не в формі, яку ти одягаєш, а в суті. Реформа - це приклад керівника, який підбирає собі заступника, який підбирає керівників підрозділів, а вони - працівників. Ось і весь вихід із ситуації. Тоді кожен нестиме відповідальність за своїх підлеглих», - розповів експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 44Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації
Ходячі проблеми і нерви: 3 чоловічих знака Зодіаку, з якими краще не будувати відносин
Ходячі проблеми і нерви: 3 чоловічих знака Зодіаку, з якими краще не будувати відносин
Іноді до жінки в стосунках погано ставляться Вона виявляється жертвою жорстокого поводження і маніпуляцій
12 типів поведінки, які відштовхують від вас людей і роблять вас самотніми
12 типів поведінки, які відштовхують від вас людей і роблять вас самотніми
Звички, які отруюють ваше життя і відштовхують від вас оточуючих Ваша поведінка - це завжди помітна річ, яка м....
Найкрасивіші і найбільш небезпечні жінки за знаком Зодіаку
Найкрасивіші і найбільш небезпечні жінки за знаком Зодіаку
Ці знаки зодіаку небезпечні своєю пристрастю і непередбачуваністю Вони кажуть! В своїх прагненнях до мети, так....
6 знаків зодіаку, у яких любов до тварин написана в зірках
6 знаків зодіаку, у яких любов до тварин написана в зірках
Є люди, які люблять тварин більше, ніж інші Вони відносяться до братів наших менших як до членів родини, і, мо....
Пристрасть вирветься з-під контролю: Найточніший любовний гороскоп на 23 вересня
Пристрасть вирветься з-під контролю: Найточніший любовний гороскоп на 23 вересня
Любов – не зітхання на лавці, любов – це пристрасть і несподівані пориви, готові в найневідповідний момент вир....
більше матеріалів


/-0,49124503135681-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top