counter
Стрічка новин
Вибрати все
7 Серпня
6 Серпня
5 Серпня
Всі новини...

Вадим Карасьов
Вадим Карасьов

Відхід Путіна нічого не змінить ні в російській політиці, ні в самій РФ


Відхід Путіна нічого суттєвого не змінить ні в російській політиці, ні в самій РФ. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

«Теоретично замінити Путіна може Олексій Дюмін. Він визнаний офіційним наступником Путіна. Цю кандидатуру вже називають російські ЗМІ. Він - колишній охоронець президента, керівник спецоперацій. Це також нинішній губернатор Тульської області. Йому 45 років. Путін його готує на своє місце. Очевидно, що він придивляється до людей такого вікового діапазону з відповідним силовим бекграундом, тестує їх на здатність бути не тільки силовиком, а й політиком, адміністратором або менеджером. Другий кандидат - це Юрій Трутнєв. Він є повноважним представником Далекосхідного округу РФ. Йому 60 років. Також він мав бізнес, а зараз - проявляє себе як адміністратор. І третім кандидатом є Сергій Шойгу. Людина досить популярна в народі. Він - єдиний, хто працює в структурі державної влади з 1991 року: спочатку - на посаді міністра надзвичайних ситуацій, потім - міністра оборони. Що стосується Іванова або Патрушева - це люди іншої вікової категорії, тому вони, з точки зору Путіна, навряд чи відповідають віковим стандартам наступника. Хоча Шойгу теж немолодий чоловік, йому вже 60 років, проте він користується популярністю в народі. Ось це коло і є списком можливих кандидатів на посаду президента РФ», - зазначив експерт.

На думку політолога, в Росії ніхто з опозиціонерів не здатен замінити Путіна у владі, якщо тільки того сам Путін не дозволить.

«Там немає опозиції. Якщо хтось і зможе замінити Путіна, то це зможе той, хто буде з російської еліти і за згодою самого Путіна. Але у опозиції немає шансів, бо там немає консолідованої сили. У РФ присутні опозиційні групи, які перебувають за межами країни і проводять свої заходи в Литві або де-небудь іще», - підкреслив Вадим Карасьов.

Директор Інституту глобальних стратегій переконаний, що зміна влади в Кремлі нічого суттєвого не змінить ні в суспільстві, ні у владі, а значить - розглядати варіанти, що після відходу Путіна від влади відбудеться громадянська війна або розпад РФ, не варто.

«Відхід Путіна нічого суттєвого не змінить - ні в російській політиці, ні в самій РФ. Проблема лежить у політичній та історичній культурі Росії, яка вже не є надімперією, але перебуває в стані країни в постімперському стані. Якщо говорити про нинішній стан РФ, то вона є військовим гігантом, але одночасно й економічним карликом. Однак навряд чи варто очікувати розпаду Росії, адже заміна гравця не означає зміну команди», - зазначив експерт.

Експерт переконаний, що питання України для Кремля стояло гостро завжди, адже без України Кремль не здатен реалізувати свої геополітичні інтереси.

«За великим рахунком, нічого не зміниться, тому проблема України - не проблема Путіна, це головний біль всієї РФ і всіх російських громадян. Для них ця проблема буде полягати в тому, чи буде РФ великою державою і чи стане великодержавна ідея головною, чи буде Росія й надалі одним із ключових геополітичних гравців, чи буде РФ і її громадяни жити в велич або в економічному достатку. Тут буде багато стояти на кону. Україна - це екзистенційна проблема і драма для Росії. Очевидно, що Путіну не потрібен Донбас. Йому потрібна Україна, яка є головним призом», - резюмував Карасьов.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 50Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
На що хворіють різні знаки Зодіаку і як їм відновлювати здоров'я
На що хворіють різні знаки Зодіаку і як їм відновлювати здоров'я
Що зірки говорять про ваше здоров'я, і ​​як на це впливає ваш зодіакальний знак? Перевірте себе і зверніть ува....
Як розпізнати людей з поганою енергетикою і чому вони небезпечні
Як розпізнати людей з поганою енергетикою і чому вони небезпечні
Уміння розпізнавати людину з негативною енергетикою — це безсумнівний плюс для всіх, хто хоче захистити себе в....
Подивитися на луску, понюхати і натиснути: як в магазині вибирати якісну рибу
Подивитися на луску, понюхати і натиснути: як в магазині вибирати якісну рибу
Щоб вибрати якісну рибу в супермаркеті, необхідно звернути увагу на її луску, понюхати тушку і натиснути на не....
Знаки Зодіаку, яким не можна довіряти великі суми грошей
Знаки Зодіаку, яким не можна довіряти великі суми грошей
ВодолійВодолії - натури творчі, тому питання фінансів просто не вписуються в сферу їх інтересів Вони досить сп....
Народні прикмети на 7 серпня: на яку погоду чекати взимку і що не можна робити в цей день
Народні прикмети на 7 серпня: на яку погоду чекати взимку і що не можна робити в цей день
Православні цього дня згадують святу Анну, матір Пресвятої Богородиці та бабусю Ісуса Христа Тому 7 серпня не ....
більше матеріалів


/-0,32663011550903-/ /-pc-/
Top