counter
Стрічка новин
Вибрати все
12 Червня
11 Червня
Всі новини...

Володимир Фесенко
Володимир Фесенко

Яценюк «підставився»: він зараз виглядає як прем'єр-міністр в інтересах олігархів


Зараз в Україні передкризова ситуація, але її нейтралізовано на певний час. Відставка ж уряду призвела б до політичної кризи. Але питання про відставку прем'єра просто відкладено на пізніший термін. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, глава центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Політична криза у нас, з юридичної точки зору, виникла б у тому разі, якби відбулася відставка уряду. Зараз же у нас передкризова ситуація, однак її на час нейтралізовано. Але я б не сказав, що поставлено ​​крапку в питанні про відставку Яценюка. Це три крапки. Відставку відкладено або на осінь - на наступну сесію на вимогу Конституції (протягом однієї парламентської сесії можна голосувати питання про недовіру уряду), або подивимося, як зараз розвиватиметься ситуація. Якщо не тільки «Батьківщина», а й «Самопоміч» вийде, то виникне коаліційна криза. І якщо буде створено нову коаліцію, а я думаю, що її буде створено, то тоді вона сформує новий уряд і, швидше за все, з новим прем'єром. Якби не заява Президента, після якої ймовірність відставки уряду стала дуже високою, не дуже очікувалося, що відставка відбудеться. З точки зору влади, зараз це було б не зовсім правильно, це могло б створити проблеми у співпраці з МВФ», - розповів політолог.

На думку Фесенка, відставки уряду та прем'єр-міністра не було через неголосування нардепів, яких можна розділити на три групи з урахуванням того, чиї інтереси вони представляють.

«Думаю, що спрацювали інтереси трьох політичних груп. Перша група - Президент би не чекав із заміною прем'єра, але не варто ризикувати відносинами з МВФ, тому, можливо, частина депутатів від Президента і не тільки від нього не голосували. Це лише припущення, але для Президента був би найкращим варіант, якби Яценюк пішов самостійно, і Порошенко саме на цьому наполягав. Друга група депутатів, які не голосували, - це депутати, пов'язані з інтересами олігархів - Ахметова, Коломойського. Їх влаштовує Яценюк. І 16 лютого Яценюк, казатимемо відверто, підставився. Він зараз виглядає як прем'єр-міністр в інтересах олігархів. І третя група депутатів, які не голосували, і їх було найбільше - це люди, котрі не бажають дострокових виборів. А ось Юля виходить з коаліції саме тому, що хоче дострокових виборів», - резюмував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 21Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
7 способів зробити енергетику вдома чистішим і гармонійнішим
7 способів зробити енергетику вдома чистішим і гармонійнішим
Провести день вдало і використати енергетику нічного світила собі на благо допоможуть точні рекомендації астро....
Гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні Овнам належить ухвалити важливе рішення на роботі Не поспішайте, зв....
Сон у ніч з 11 на 12 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 11 на 12 червня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
12 червня о 9:52 розпочнеться сьомий місячний день Фаза Місяця – зростаюча
Любовний гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 12 червня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія та ентузіазм можуть надати вашим відносинам нового імп....
Анжела Перл розповіла, кого Всесвіт закидає подарунками. Які знаки Зодіаку очікує великий успіх у другій половині червня
Анжела Перл розповіла, кого Всесвіт закидає подарунками. Які знаки Зодіаку очікує великий успіх у другій половині червня
Згідно з прогнозом Анжели Перл, сьогодні очікується день, повний сильних емоцій Однак позитивні тенденції пере....
більше матеріалів


/-0,32530999183655-/ /-pc-/
Top