Закон про реструктуризацію валютних кредитів, який скасували депутати на засіданні Верховної Ради, не був обґрунтованим і не враховував інтереси всіх учасників процесу. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економіст Міжнародного центру перспективних досліджень Олександр Жолудь.
«Я вважаю, що він не був обґрунтованим. Понад те, я вважаю, що, в принципі, на сьогодні це було політичне питання. Думаю, що тільки коли ми враховуватимемо інтереси всіх зацікавлених сторін - як вкладників, так і банків, які видали гроші, і, відповідно, клієнтів цих банків, - лише тоді ми можемо дійти якоїсь згоди. Банки вже з 2009 року пропонували людям переводити кредити з валютних у гривневі. Значна кількість людей перейшла на такі умови. Якщо подумати, на сьогоднішній день обсяг валютних кредитів фізичним особам не є вже таким істотним просто тому, що у нас кредити фізичним особам у валюті не видають з 2009 року. Тобто шість років їх не видають. Частину кредитів, які люди не змогли погасити, вже списано, частину кредитів повернули», - розповів економіст.
Він зазначає, що на сьогодні реструктуризація валютних кредитів не те питання, яке є критичним для більшості населення.
Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.