counter
Стрічка новин
Вибрати все
13 Квітня
12 Квітня
Всі новини...

Ілля Несходовський
Ілля Несходовський

Ненадійність економіки і корупція лякають інвесторів


Головними причинами відсутності інвесторів в українській економіці є відсутність реформ і значна корупція, яка поширюється всіма органами і сферами. Інвестори через такі фактори не ризикують втрачати свої кошти, хоча інтерес до економіки нашої країни в них є. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економічний експерт Ілля Несходовський.

«Криза й війна - це не ті причини, через які інвестори не йдуть в Україну. По-перше, це відсутність реформ, ненадійність економічного сектору України, тобто невідомо, які будуть прийняті правила, як вони будуть продовжуватися, ця непередбачуваність і лякає інвестора. А друга причина - це корупція. І корупція стоїть на першому місці. У нас судова система не діє належним чином, і це призводить до того, що інвестор просто не хоче приносити гроші в Україну. Адже він ризикує практично всім», - переконаний експерт.

Несходовський зазначає, що інвестор не йде в Україну, будучи впевненим у тому, що він може втратити все, хоча гроші в інвесторів є, і зацікавленість в Україні теж.

«Що стосується інших факторів, наприклад ресурсів, у нього самого достатньо ресурсів. Сьогодні загальна світова банківська система перенасичена ліквідністю. Після того як Росія отримала вельми значні санкції, і після того як закрили кордони, інвестори, які раніше інвестували в Росію, шукають альтернативу. Вони розглядають Україну як можливу альтернативу для інвестицій. Разом з тим фактори, які я назвав, відлякують інвесторів від того, щоб приймати такі рішення. Крім того, у нас досить сильно девальвувала валюта, тому Україна зараз є привабливою з погляду трудових ресурсів, у нас достатньо кваліфікована й дуже низькооплачувана робоча сила. Це може залучити інвесторів, також у нас достатньо внутрішніх ресурсів, в Україні насичена, добре розвинена інфраструктура. З одного боку, Україна має все. Але поки не будуть зроблені рішучі кроки, спрямовані на подолання корупції, нічого не буде. Світ повинен побачити досить гучні справи із затримання корупціонерів на вищому рівні. Про це говорив Байден, про це говорив представник МВФ, про це говорили в Єврокомісії, в Європарламенті. І це якраз і є найбільшою проблемою для України», - підсумував економіст.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 23Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Сонник: тлумачення сну, у якому ви бачили гроші
Якщо снилися гроші, то з ними можуть відбуватися різні події: втрата, отримання, витрата Сни про гроші мають н....
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
Значення родимок на тілі: три відьми мітки
В Европе в средние века за родинку не теле могли сжечь на костре Все потому, что необычные изменения кожи счит....
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути день, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та рішуче ....
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 13 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні у ваших стосунках може настати момент яскравих емоцій та пристрасни....
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 12 на 13 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
13 квітня о 7:01 розпочнеться шостий місячний день, і фаза Місяця буде зростаючою Згідно з прогнозами, ніч з ....
більше матеріалів


/-0,22681403160095-/ /-pc-/
Top