counter
Стрічка новин
Вибрати все
19 Вересня
18 Вересня
Всі новини...


Ілля Несходовський
Ілля Несходовський

Ненадійність економіки і корупція лякають інвесторів


Головними причинами відсутності інвесторів в українській економіці є відсутність реформ і значна корупція, яка поширюється всіма органами і сферами. Інвестори через такі фактори не ризикують втрачати свої кошти, хоча інтерес до економіки нашої країни в них є. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економічний експерт Ілля Несходовський.

«Криза й війна - це не ті причини, через які інвестори не йдуть в Україну. По-перше, це відсутність реформ, ненадійність економічного сектору України, тобто невідомо, які будуть прийняті правила, як вони будуть продовжуватися, ця непередбачуваність і лякає інвестора. А друга причина - це корупція. І корупція стоїть на першому місці. У нас судова система не діє належним чином, і це призводить до того, що інвестор просто не хоче приносити гроші в Україну. Адже він ризикує практично всім», - переконаний експерт.

Несходовський зазначає, що інвестор не йде в Україну, будучи впевненим у тому, що він може втратити все, хоча гроші в інвесторів є, і зацікавленість в Україні теж.

«Що стосується інших факторів, наприклад ресурсів, у нього самого достатньо ресурсів. Сьогодні загальна світова банківська система перенасичена ліквідністю. Після того як Росія отримала вельми значні санкції, і після того як закрили кордони, інвестори, які раніше інвестували в Росію, шукають альтернативу. Вони розглядають Україну як можливу альтернативу для інвестицій. Разом з тим фактори, які я назвав, відлякують інвесторів від того, щоб приймати такі рішення. Крім того, у нас досить сильно девальвувала валюта, тому Україна зараз є привабливою з погляду трудових ресурсів, у нас достатньо кваліфікована й дуже низькооплачувана робоча сила. Це може залучити інвесторів, також у нас достатньо внутрішніх ресурсів, в Україні насичена, добре розвинена інфраструктура. З одного боку, Україна має все. Але поки не будуть зроблені рішучі кроки, спрямовані на подолання корупції, нічого не буде. Світ повинен побачити досить гучні справи із затримання корупціонерів на вищому рівні. Про це говорив Байден, про це говорив представник МВФ, про це говорили в Єврокомісії, в Європарламенті. І це якраз і є найбільшою проблемою для України», - підсумував економіст.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 21Новини партнерів

Інші важливі новини і публікації
Названо несподівані плюси сексу. Але попередили - все добре в міру.
Названо несподівані плюси сексу. Але попередили - все добре в міру.
Сексолог, співробітниця Сілезького медичного університету Беата Врубель, в коментарі польському виданню Newswe....
Михайлове Чудо — празник мстітєльний
Михайлове Чудо — празник мстітєльний
"На Михайлове Чудо то нічого не робили, Боже сохрані! — розповідає 70-річна Ганна Лебединська із села Петропав....
І це мода? Як вам такі Гуччі?
І це мода? Як вам такі Гуччі?
Те, що в сучасному світі епатажні речі викликають непідробний інтерес як у модників, так і у які прагнуть бути....
Чи не коронавірусів єдиним. норовірусна інфекція
Чи не коронавірусів єдиним. норовірусна інфекція
Весь світ напружено дивиться на розвиток і мутацію китайського вірусу COVID-19 При цьому складається враження,....
Конфлікти і сварки через відмови: Любовний гороскоп на 19 вересня
Конфлікти і сварки через відмови: Любовний гороскоп на 19 вересня
Жінки набагато краще за чоловіків уміють говорити слово «ні», і завтра у вас буде шанс в цьому переконатися Де....
більше матеріалів


/-0,2373571395874-/ /-pc-/
x
Вітаємо!

Ми помітили, що ви використовуєте блокувальник реклами.

Дуже просимо відключити його для ASN.IN.UA!

Реклама - основне джерело прибутку для нас. Без неї ми не зможемо оплатити роботу журналістів і їхні відрядження.

Не позбавляйте себе хороших матеріалів!

Top