
У Кремлі постійно стежать за подіями у Києві. Про це заявив прес-секретар президента країни-агресора Дмитро Пєсков, передає «Газета.ру».
У РФ вважають ситуацію в столиці України «далекою від стабільності» через акцію протесту, яка пройшла біля будівлі Верховної Ради в центрі Києва. «Ми спостерігаємо за тим, що там відбувається, ситуація далека від стабільної - це очевидний факт», - сказав він.
Нагадаємо, 17 жовтня під будівлею Верховної Ради почалася акція протесту. Мітингувальники вимагали скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і проведення виборів за відкритими списками. Увечері того ж дня під парламентом встановили намети. Сьогодні спікер Верховної Ради Андрій Парубій під час відкриття пленарного засідання парламенту зажадав розблокувати в'їзд, а також розблокувати всі виходи і входи в Раду.