counter
Архів Повернутись назад 29 Липня 2015
29 Липня
оформление ленты  Блог: 
Політика Сергій Гребенюк Часто обвинувальний вирок виконати буде неможливо При заочному засудженні заарештувати людину буде складно, проте конфіскувати її майно цілком реально. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив адвокат Сергій Гребенюк. «Чинна нині законодавча процедура дає змогу притягнути людину до відповідальності і винести їй відповідний вирок, навіть якщо наразі вона не перебуває на територої України. Та чи відбуватиме людина покарання — це інше питання», — сказав він. За його словами, найімовірніше, будуть ситуації, коли обвинувальний вирок винесено, однак виконати його буде неможливо, оскільки людина перебуває на території іншої держави, яка не видасть її. Разом з тим, правозахисник зазначив, що в обвинуваченого через заочний суд можна буде конфіскувати майно. «Навіть більше, якщо є корупційна складова, то вирок суду дасть змогу накласти санкцію як стягнення в дохід держави на будь-яке майно», — зазначив Гребенюк. Крім того, адвокат додав, що обвинувачений може оскаржити рішення заочного суду не лише в міжнародних, але й в українських судах. «Права людини жодним чином не обмежуються. Вона може оскаржити рішення в апеляції, в касації, тобто пройти всі процедури українського правосуддя. А потім, якщо не погодиться з винесеними рішеннями національних судів, може звернутися і до європейського суду з прав людини. Просити перегляду, заявляючи про те, що процес був упередженим або політично мотивованим», — резюмував він.
Події Дві фури, три мікроавтобуси і три авто затримали з контрабандними товарами для «ДНР» Співробітники Служби безпеки та військової прокуратури постійно блокують поставки товарів на території, тимчасово непідконтрольні Києву. Про це повідомляє прес-служба СБУ. «У районі населеного пункту Суха Балка Донецької області затримано два вантажні автомобілі, які прямували на окуповану територію. Фури рухалися з вантажем будівельних матеріалів і побутової хімії, які перевозилися без належної документації. Під час огляду одного з транспортних засобів правоохоронці виявили «дозвільні документи «ДНР» для проїзду та реалізації товару на території, тимчасово контрольовані бойовиками», — сказано в повідомленні. Крім вантажівок,, біля селища Верхньоторецьке Ясинуватського району були зупинені три мікроавтобуси, які прямували на тимчасово окуповані території. У них було 2,5 тонни овочів. «Три автомобілі, що прямували до Донецька, були затримані мобільною групою в районі села Березово Мар'їнського району. Вони перевозили понад 2 тонн м'ясної продукції та продуктів харчування », - розповіли в СБУ. У Службі безпеки відзвітували, що продовжують протидіяти незаконному переміщенню товарів.
Політика Перший заступник Генпрокурора заявив, що не підпадає під люстрацію Перший заступник генерального прокурора України Юрій Севрук вважає, що під люстрацію він не підпадає. Про це він повідомив під час брифінгу, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». «Так, як пишуть в Інтернеті, то можна сказати, що я людина і Медведька, і Піскуна, й інших прокурорів, які тут працювали, тому що я весь час при них працював... Чому працював при всіх керівниках? Сподіваюся, що працював добре, тому поступово підвищувався по службі. І мене оцінили мої керівники», — сказав він. За його словами, в Інтернеті з'явилася інформація про те, що він нібито підпадає під люстрацію. «У нас згідно із законом потрапляють під люстрацію прокурори м. Києва, які працювали під час Революції гідності. На той момент я вже понад рік працював у ГПУ. Також під люстрацію підпадають керівники самостійних підрозділів Генпрокуратури, а я був заступником начальника управління, яке входило до головного управління. Тому я не підпадаю під люстрацію», — пояснив він. Він також додав, що всі документи на люстраційному перевірку він подав і вони розміщені на сайті ГПУ. «На сьогодні не прийшов лише висновок із МВС. Та лише він надійде, як ухвалять остаточне рішення», — резюмував він.
Політика Клімкін розповів, коли чекати повернення Криму до України Сьогоднішній статус Криму не збережуть навіть у середньостроковій перспективі. Про це в інтерв'ю The New Times заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін. За його словами, в Криму нині відбуваються кричущі порушення прав людини, контроль над ЗМІ і розмах корупції. «Тому я абсолютно впевнений: у перспективі нинішній статус Криму в жодному випадку не буде збережено. До того ж я кажу навіть не про довгострокову, а про середньострокову перспективу», — зазначив Клімкін. При цьому він зазначив, що Україна стовідсотково використовує всі наявні правові можливості в пред'явленні Росії позовів через анексію Криму. «Результат буде однозначно позитивним. І це не самонавіювання. Справа ЮКОСа показує: жодні порушення законодавства ні до чого доброго не приводять», — сказав Клімкін.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Марія Яковлєва Закон «Про ринок газу» лише погіршив ситуацію в цій галузі Якщо створити газовий ринок, питання енергозалежності України можна буде зняти. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловила енергетичний експерт Марія Яковлєва. За її словами, вирішити це питання можна лише шляхом реформування галузі. «Взагалі, для України енергетична сфера є стратегічною. Є дві таких галузі — енергетика й АПК. Це локомотиви економіки, те, що зможе її зрушити з місця. В чому проблема? Сьогодні у нас — величезна монополія в енергетиці, зокрема на газовому ринку (75% — державна власність і тільки 25% видобутку — це спільна діяльність і приватний видобуток). Держава — дуже поганий господар: вона неефективно використовує ресурси. Тож якщо ми говоримо, що хочемо залучити інвестиції в країну, однозначно, треба змінювати цю систему, потрібно розрубати цей гордіїв вузол, який зводиться до монополії», — наголосила вона. При цьому експерт зазначила, що за останній рік не зроблено нічого для поліпшення ситуації у галузі, а закон «Про ринок газу» лише посилив ситуацію. «На жаль, в цьому законі ринок не народився. Якщо цей законом дає змогу існувати вертикально-інтегрованим компаніям, це зберігає і підсилює і без того велику «ракову пухлину» і чорну діру, як НАК «Нафтогаз України». У законі немає чіткого поділу за видами діяльності, знов залишається змога поєднувати транспортування розподільними мережами та постачання, а значить, залишається монополія на окремій ліцензованій території (це монополія облгазів, або когось іншого, але споживач знову програв, бо через монополії залишається без права вибору та економії своїх грошей)», — зазначила Яковлєва.За її словами, монополіст не здатний реформувати сам себе, ніколи він розлучиться зі своїм існуючим становищем і добровільно не буде його погіршувати. «Тільки політична воля Президента і парламенту здатні зробити реальні реформи. Президент у своєму щорічному зверненні до парламенту визначив стратегічний курс реформ — демонополізація та дерегуляції, які в результаті приведуть до деолігархізації. Тепер справа за парламентом. Вперше в історії незалежної України має народитися закон про чіткий план реформ у газовій галузі, щоб з самого початку було видно, яким чином передбачається реформування, як вона буде змінена, і який результат отримають від цього прості українці. Це - головні завдання реформування галузі», — додала експерт.
Політика Порошенко: Україні від Заходу потрібно лише 1,2 тис. Javelin Україна розраховує на 1240 американських переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin. Про це заявив американському виданню Wall Street Journal, Президент Петро Порошенко. «Нам потрібно лише 1240 Javelin, і це абсолютно справедливо», — сказав він. За словами Порошенка, цифра 1240 не випадкова, оскільки від такої ж кількості ядерних боєголовок Україна відмовилася в рамках Будапештського меморандуму. «Україна добровільно віддала цей ядерний арсенал, і в обмін США і Великобританія обіцяли гарантувати наш суверенітет і територіальну цілісність», — сказав глава держави. Президент наголосив, що Україна потребує солідарності Заходу для боротьби з агресією на сході країни. «Ми не вимагаємо, щоб британські, американські чи французькі солдати прибули сюди і воювали за нас... Ми робимо це самі, але ми платимо найвищу ціну — життя своїх солдатів. Нам потрібна просто солідарність», — сказав Порошенко. Він зазначив, якщо міжнародне співтовариство не зможе зупинити агресора, це буде означати, що глобальної безпеки не існує. «У будь-який час якийсь літак або підводний човен можуть здійснити ракетну атаку, зокрема й проти США», — висловив думку глава Української держави.
Суспільство На картки громадянина України нададуть 50 мільйонів гривень Кабінет Міністрів ухвалив рішення про надання Міграційній службі 50 мільйонів гривень на виготовлення картки громадянина в рамках процесу лібералізації візового режиму з ЄС. Про це розповів прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на засіданні уряду, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». Яценюк зазначив, що цього року потрібно вирішити всі технічні питання щодо безвізового режиму. «Ще раз нагадаю, що картка громадянина ходитиме паралельно з внутрішнім паспортом, тобто ніхто нікого не буде примушувати змінювати. Але це одна з ключових умов, щоб документ, що посвідчує особу громадянина України, відповідав стандартам, визначеним у Європейському Союзі. Ми сьогодні надаємо 50 мільйонів гривень для Державної міграційної служби для створення системи картки громадянина України», — розповів прем'єр. Яценюк вимагатиме від усіх органів влади конкретних дій для точного виконання поставлених завдань. Він також зазначив, що кількість критеріїв збільшилася порівняно з минулим роком. та попри збільшення вимог з боку європейських партнерів, всі технічні питання треба вирішити.
Суспільство В Україні з'явиться новий авіаперевізник З першого вересня в Україні запрацює альтернативний авіаперевізник. Про це в ході засідань уряду заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». Як зазначив міністр, цього року застосовано принципи відкритого неба до аеропортів Львова та Одеси, а також підписано договір про відкрите небо з США. «Завдяки тому, що було врегульовано конфлікт між Державіаслужбою та бізнесом, було впорядковано авіаправила, що дало змогу створити альтернативного перевізника на українському ринку, який з 1 вересня почне регулярні рейси і запрацює на «повні крила» до кінця року», — сказав Пивоварський. Він також зазначив, що є певні труднощі у відносинах з Британією, Іспанією та Польщею щодо підписання договорів про спільний авіаційний простір. Міністр дав доручення Державіаслужбі почати переговори з цими країнами із залученням Міністерства закордонних справ.
оформление ленты  Блог: 
Політика Степан Хмара Сьогодні категорично не можна змінювати Конституцію Зміни до Основного закону країни в частині децентралізації можуть ухвалити в першому читанні вже в серпні цього року. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив відомий політичний діяч, радянський дисидент Степан Хмара. «Дуже інтенсивно працює Конституційний Суд. Припускаю, що текст змін до Конституції Суд передасть в Раду до кінця цього тижня. У тому, що вони будуть підтверджені, сумнівів немає, — каже Степан Хмара і продовжує. — Адже неспроста не закривали другу сесію Верховної Ради. Думаю, вже в серпні ці зміни можуть проголосувати». Також Хмара наголосив, що на сьогодні «категорично не можна змінювати Конституцію». «Адже не дарма свого часу ми прописали в статті 157 Основного закону, що під час умов воєнного часу і надзвичайного стану не можна змінювати Конституцію. Акцентую увагу — не воєнного стану, а саме умов воєнного стану. В чому полягає різниця? Не обов'язково, щоб був указ Президента про воєнний стан у країні. Умови воєнного стану є: окупована частина території, де-факто йдуть військові дії», — сказав Хмара. «Тому потрібно здійснювати тиск на депутатів парламенту, щоб призупинити конституційний процес. Всі, хто сьогодні голосуватимуть за зміни до Конституції, будуть зрадниками країни, людьми, які знищують країну», — сказав політик.
Економіка МВФ може рекомендувати податкові новації України іншим країнам Міжнародний валютний фонд розглядає можливість рекомендувати деякі податкові новації України для використання в інших країнах. Про це, як передає кореспондент «Аналітичної служби новин», повідомив голова Державної фіскальної служби України (ГФС) Роман Насіров. «Нині в ДФС перебуває технічна місія МВФ. Вони дуже скрупульозно вивчають на наш досвід втілення такої системи (електронної системи адміністрування податку на додану вартість (ПДВ), — ред.). МВФ розглядає питання рекомендувати схожу систему іншим країнам, у яких є такі самі проблеми, як у нас», — повідомив Насіров. За його словами, розглядається можливість введення в Україні електронного адміністрування не лише ПДВ, але й інших податків. «У ВР внесено законопроект щодо акцизних накладних, введення електронної системи адміністрування. Ми будемо намагається встигнути цього року, а якщо ні, то з 1 січня (2016 року, — ред.), Щоб ввести схожу систему — електронного адміністрування акцизного податку», — зазначив він.
Події Грицак: За затриманого російського військового пропонувалися «значні суми грошей» Голова СБУ Василь Грицак заявив, що за російського кадрового військового Володимира Старкова прикордонникам пропонували гроші. Про це він повідомив на брифінгу в Києві, передає кореспондент Аналітичної служби новин. Грицак зазначив, що згідно з перевіреними даними, після затримання військового з РФ російське командування дало вказівку бойовикам «ДНР» і «ЛНР» зробити все можливе і неможливе для того, щоб узяти в полон українських військових, щоб за всяку ціну виміняти Старкова або помститися. «Також відразу після затримання Старкова були здійснені дзвінки на телефони, вилучені після затримання. Пропонувалися, м'яко кажучи, значні фінансові винагороди для того, щоб забрати його назад на територію «ДНР» і «ЛНР», — розповів Грицак.Він також зазначив, що прикордонники не погодилися і передали затриманого в СБУ.
Економіка Держава заборгувала понал 21 мільярда гривень із відшкодування ПДВ Заборгованість держави з відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) становить 21,5 мільярда гривень. Про це, як передає кореспондент «Аналітичної служби новин», повідомив голова Державної фіскальної служби України (ГФС) Роман Насіров. «Сума заборгованості з відшкодування ПДВ становить трохи понад 20 млрд грн. Це десь 21,5 млрд грн», — повідомив він. За словами Насірова, ДФС розроблено законопроект, мета якого — збільшення суми відшкодування ПДВ з 58 до 70 млрд грн. «Що стосується потенційного відшкодування за рахунок фінансових інструментів — це питання на розгляді в Мінфіні. І це практично буде рішення Мінфіну: запропонувати той інструмент платникам податків до кінця цього року, або вирішити питання іншим способом», — підсумував голова ДФС.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Олег Устенко Держава зможе гарантувати субсидії населенню Держава зможе гарантувати субсидії населенню. Таку думку «Аналітичної служби новин» висловив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко. «Кошти на субсидії повинні бути. Адже коли ухвалювали рішення про надання субсидій за новою системою, то обирали між населенням і НАК «Нафтогазом». Тобто потрібно було або використовувати декілька мільярдів доларів для того, щоб субсидувати дефіцит НАК «Нафтогазу», або спробувати використати трохи менше грошей для субсидій населення», — сказав він. Тому, за його словами, незалежно від кількості охочих отримати субсидії, держава зможе їх гарантувати. «І це все одно дефіцитні гроші. Навыть більше, покриття дефіциту йде за рахунок міжнародних кредитів, які ми б не отримали, якби «Нафтогаз» зберігав дефіцит, як і минулого року», — пояснив експерт. Разом з тим, економіст вважає, що недостатньо перекинути гроші з одного суб'єкта на інший, тобто з «Нафтогазу» на населення. «Це правильний напрямок руху, але недостатный. Необхідна реформа самого «Нафтогазу» і енергоринку загалом», — резюмував він.
оформление ленты  Блог: 
Політика Віктор Небоженко Чиновники часів Януковича більше бояться Інтерполу, ніж українських судів Закон про заочні суди ухвалили для прикриття повної політичної поразки закону про люстрацію. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко. «Закон про заочні суди ухвалили для прикриття повної політичної поразки закону про люстрацію. У країні не проходить політичне очищеня. Для цього і придумували африканський варіант у вигляді заочних судів. Європа таких судів не знає, а в Африці їх дуже люблять», — сказав він. За його словами, від заочних судів не варто очікувати ніяких ні соціальних, ні політичних наслідків. Крім того, експерт акцентував, що немає жодних гарантій, що такий суд не буде корумпованим, як й інші українські суди. Також, на думку політолога, будь-які закони, які повинні судити заочно, свідчать про принципову слабкості української прокуратури. «Такий закон був би хорошим, якби у нас працювала правоохоронна система. А якщо вона не працює навіть для забезпечення матеріалів для Інтерполу, то що дасть такий закон, про що можна говорити?», — говорить він. Разом з тим, Небоженко вважає, що високопосадовці часів Януковича більше бояться Інтерполу, ніж українських судів. «Навіть більше, теоретично вони можуть оскаржити винесене рішення в європейських судах, які за своїм міжнародним статусом вищі за будь-який. А після того як Інтерпол зняв звинувачення з Януковича, то цілком імовірно, що він може виграти і європейський суд з прав людини. І тоді Європа може змусити повернути Януковича як почесного громадянина, як людину, що постраждала від беззаконня української судової системи», — резюмував він.
Суспільство Тандіт: Росія відповіла інформаційними провокаціями на затримання російського військового Російські ЗМІ відреагували на затримання на Донбасі кадрового російського військового Володимира Старкова провокаціями в інформвойні. Таку заяву зробив радник голови СБУ Юрій Тандіт на брифінгу у Службі безпеки, передає кореспондент «Аналітичної служби новин». Він зазначає, що після затримання російського військового, наступного дня було опубліковано провокаційне повідомлення про обстріл українськими прикордонниками двох громадян РФ поблизу Красної Талівки. Пізніше цю інформацію ці самі російські ЗМІ спростували. «Наступного дня в ніч з 27 на 28 приблизно о першій годині ночі за київським часом у багатьох російських ЗМІ з'явилася інформація, що затриманих 16 травня кадрових військових РФ сержанта Олександра Александрова і капітана Євгена Єрофєєва обміняли на українських високопосадовців — силовиків. Це була інформація відволікаючого характеру. Газетна качка мала на меті відвернути увагу від суду над Надією Савченко», — повідомив Тандіт. Радник Грицака розповів, що 28 липня він у присутності слідчого і журналіста Рейтерс провів зустріч з російськими грушниками Александровим і Єрофєєвим. «Вони знаходяться на території України і їх нікуди не передавали і не обмінювали. Є підтвердження — відео. Вони знаходяться в київському військовому госпіталі і не мають претензій щодо умов перебування і ставлення до них», — підсумував Тандіт.
оформление ленты  Блог: 
Події Вадим Карасьов Спільне патрулювання Широкиного — оптимальний варіант контролю, хоча і не найвдалий Можливість спільного патрулювання демілітаризованого Широкиного в Донецькій області силами української міліції і бойовиками «ДНР», про яку говорили учасники переговорного процесу в рамках Тристоронньої контактної групи, — єдиний варіант оптимального контролю, хоча і не найвдаліший. Таку думку «Аналітичної службі новин» (АСН) висловив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов. «Демілітаризована буферна зона для того, щоб бути демілітаризованою. Вона повинна бути під контролем, до того ж не тільки і не стільки під моніторинговим контролем ОБСЄ, скільки під контролем якогось силового контингенту. У таких конфліктах при створенні демілітаризованої зони використовуються миротворці ООН або під егідою інших міжнародних організацій. Але в ситуації на Донбасі поки що про миротворчий контингент не йдеться», — розповів експерт. Політолог зазначив, що потрібно шукати якісь форми збройного силового контролю над буферною зоною, щоб у жодної зі сторін не було приводу, спокуси порушити перемир'я, повернути техніку і щоб були гарантії демілітаризації такої буферної зони. «Очевидно, що в цих умовах єдиний, хоча й не найоптимальніший і прийнятний варіант — це змішаний контингент, який би складався з силових структур України і з іншого боку з так званих структур «ДНР». Силових структур мається на увазі  поліцейського, а не військового характеру. Це ненайвдаліший, але єдиний спосіб якось проконтролювати ситуацію з демілітаризацією зони і забезпечити гарантії реального перемир'я і гарантії недопущення відновлення бойових дій», — зазначив Карасьов.
оформление ленты  Блог: 
Політика Олексій Арестович Щоб виграти інформаційну війну, потрібно проводити реальні реформи Щоб українцям захиститися від стану колективного психозу, який зокрема є метою проведеної Російською Федерацією інформаційно-психологічної війни, а за великим рахунком, виграти цю війну, в країні треба проводити реальні, а не надумані реформи. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив військовий експерт і психолог Олексій Арестович. За його словами, обробляючи українців у потрібному їм напрямку, росіянам навіть не доводиться особливо напружуватися: вони беруть реальні факти — і подають під потрібним їм соусом. «Говорити, що Україна вже програла інформаційну війну, не можна. Можна хоча б тому, що ця війна ще не закінчилася, — уточнює Олексій Арестович. — Але програє. Причин декілька. У росіян, по-перше, величезний досвід: Чечня, Грузія, участь в активних бойових діях у Сирії, де вони, виступаючи на стороні сирійського уряду, дуже багато чому навчилися. Річ у тім, що Сирія — це полігон, де беруть участь спецслужби різних країн світу, до того ж конфлікт триває вже п'ятий рік поспіль. Зокрема, російських військових фахівців там дуже багато і зрозуміло, що вони там багато чому навчилися. Й інформаційним війнам насамперед». При цьому не можна забувати, акцентує експерт, що Росія — централізована держава, де все відбувається за єдиним задумом. «Тобто, — роз'яснює Арестович, — вони можуть подзвонити з Кремля і дати телебаченню конкретну команду. В Україні так не можна: у нас можна рекомендувати, створити умови, щоб телебачення щось там сказало, але безпосередньо команду дати неможливо. А у них дають команду, тому там все так і відбувається. Крім того, в Росії для такої боротьби створені спеціальні структури - ті самі ольгинські тролі, наприклад. Є навіть науково-дослідні інститути, які цим централізовано займаються, і люди за свою роботу отримують непогані гроші». За словами експерта, щоб нам хоча б переломити ситуацію, в Україні теж треба створювати структури на державному рівні, які будуть професійно займатися цією роботою. «Треба підбирати людей, виділити бюджет, — говорить експерт, — і впоратися з цією проблемою насправді сьогодні цілком реально, чому ні? Просто треба хотіти це зробити. Де взяти фахівців? Я легко можу підібрати команду, і такі люди ще є. Просто потрібно створити умови, щоб такі фахівці зайнялися інформаційною війною». Поки ж, стверджує експерт, перебуваючи під впливом інформаційних атак з боку Росії, українці перебувають в стані, коли затяжна депресія переплітається з надією. «Це дуже складний стан, мов би на грані між колективним психозом і нормальністю, яка схиляється то в один, то в інший бік. І одне із завдань інформаційно-психологічної війни, яку ведуть з нами росіяни, — переломити психіку українців у зону депресії, колективного психозу», — сказав Арестович. За словами експерта впоратися з таким станом на рівні держави можна. «Для цього нам потрібно проводити всеосяжні реформи, в першу чергу що стосуються стола і оплати рахунків за комунальні послуги. Адже кращої захистом є реальне перетворення суспільства. Але це, за словами Арестович, те, чого насправді не відбувається. Тому супротивнику особливо і намагатися не треба: для пропаганди є підстави», — говорить експерт. «Найкраща пропаганда — та, де не треба нічого придумувати, а можна просто взяти реальні факти й інтерпретувати їх так, як тобі вигідно, — каже Олексій Арестович, — що насправді і роблять росіяни. Адже їм не доводиться спеціально шукати інформприводи, щоб Україну в чомусь звинуватити. Просто береш реальну ситуацію в суспільстві і реальне небажання влади проводити реформи, погіршення економічної ситуації — і ось вам поле для пропаганди. І до них тут складно причепитися, оскільки рівень життя пересічного українця постійно падає». Він також наголосив, що ми не знаємо, за що боремося і яке майбутнє нас чекає. «Реально не знаємо, чого хоче наша влада і куди вона веде нашу країну. Тому, щоб впоратися в першу чергу з інформаційно-психологічною війною з боку росіян, потрібно проводити реальні реформи, а не їх імітацію. Були б реформи справжніми, всі інформаційно-психологічні атаки росіян разом б втратили силу». А доти, доки нагорі цього не зрозуміють, у суспільстві мало що зміниться», — резюмував експерт.
Суспільство оформление ленты  У Луганській області затримано тепловоз із нелегальною партією ювелірних виробів У Луганській області зведеною мобільною групою у складі підрозділу ДФС України «Фантом», співробітників СБУ, військової прокуратури та прикордонників затримана нелегальна партія ювелірних виробів, яку намагалися вивезти з непідконтрольних України територій. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби. Як повідомляється, на переїзді біля Станиці Луганській правоохоронці оглянули тепловоз, який віз партію вугілля на одну з ТЕС. У ході огляду в одному з відсіків були виявлено п'ять господарських сумок із золотими хрестами, сережками, обручками, срібним посудом та виробами церковно-релігійного призначення. «За словами машиніста, коштовності йому передав начальник однієї зі станцій, яка розташована по той бік лінії розмежування. Нелегальний вантаж він планував доставити до залізничної станції поблизу міста Щастя, де його мали забрати спільники контрабандистів, особистості яких встановлюються», - йдеться в повідомленні. Наразі нелегальний вантаж вилучено, проводиться перевірка.  
Політика Щодо виборів у Чернігові порушено 57 кримінальних виробництв За фактами порушень у ході виборів і передвиборчої агітації в Чернігові порушено 57 кримінальних проваджень. Про це повідомляє прес-служба МВС. За інформацією правоохоронців, 37 з них стосуються безпосередньо порушень виборчого законодавства. «18 проваджень відкрито за фактом підкупу виборців, п'ять за зверненнями про перешкоджання здійсненню виборчого права і три - про викрадення виборчих бюлетенів», - йдеться в повідомленні. У МВС також зазначили, що в день голосування було відкрито 8 кримінальних проваджень, що стосуються порушень під час проведення голосування. «Шість кримінальних проваджень відкрито за фактами умисного пошкодження майна (агітаційних наметів, стендів), крадіжки агітаційних плакатів і чотири - за вчинення хуліганських дій», - зазначили в міліції. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про три неправдивих повідомлення про замінування приміщень і про два факти незаконного поводження зі зброєю. За результатами перевірок шість кримінальних проваджень було закрито.
За кордоном У Ліхтенштейні накладено арешт на 13 мільйонів франків українського судді У Ліхтенштейні заарештовано 13 млн швейцарських франків на рахунках судді Вищого господарського суду - екс-заступника голови цього суду. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів. Як повідомляється, встановлені п'ять компаній, які зареєстровані в Панамі та Ліхтенштейні і мають рахунки в банківських установах Ліхтенштейну та Латвії. На рахунках зазначених компаній протягом тривалого часу акумулювалися значні суми грошових коштів з сумнівним походженням. У прес-службі зазначили, що спільними бенефіціарними власниками та/або уповноваженими особами за рахунками, відкритими у банківській установі в Ліхтенштейні, є чинний суддя Вищого господарського суду України та його дружина. «У часи президентства Віктора Януковича цей суддя обіймав посаду одного із заступників голови Вищого господарського суду України», - йдеться в повідомленні. Як повідомляється, за одним із рахунків, де бенефіціарним власником та уповноваженою особою є дружина судді, зазначені активи були арештовані.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-1,3206880092621-/ /-pc-/
Top