counter
Архів Повернутись назад 16 Червня 2015
16 Червня
оформление ленты  Блог: 
Політика Сергій Гайдай У Президента проблеми з керованістю країною Те, що Президент призначив в Одеську і Донецьку області нових голів адміністрацій, — цілком логічно й обгрунтовано. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політтехнолог, директор зі стратегічного планування агентства Гайдай.Ком Сергій Гайдай. «У цьому є сенс. Президент повинен призначати і швидко звільняти з посади всіх, хто нині неефективний з його точки зору. Ось Президент так і вчиняє. Що стосується Саакашвілі, по-моєму, зроблено все правильно — це непоганий хід, як для Саакашвілі, так і для самого Президента. З Жебрівським — подивимося за результатами. Наприклад, призначення Москаля виявилося дуже вдалим. За всіма відчуттями, він на своєму місці», — розповів Гайдай.Політтехнолог наголосив, що призначення навряд чи можна безпосередньо пов'язувати з майбутніми місцевими виборами. «Не думаю, що у Президента є проблема місцевих виборів і що вона стоїть гостро. У нього є проблема управління країною. Участь губернаторів у місцевих виборах може реалізовуватися через адмінресурс, але застосування адмінресурсу — сьогодні для будь-якої політсили згубне», — розповів політтехнолог. За словами експерта, нове призначення, особливо голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, може вплинути на перебіг подій у зоні АТО. Проте все залежатиме від ефективності Павла Жебрівського. В інших же регіонах навряд чи варто очікувати глобальні чистки. Наприклад, у Закарпатті найпевніше треба міняти губернаторів не в зв'язку з проявами сепаратизму, а у зв'язку з боротьбою з корупцією, контрабандою і реальною зміною умов життя.
Суспільство На Київщині охоронець VIP-котеджу стріляв у дітей В Київській області в Козині охоронець одного з VIP-котеджів на березі ставка стріляв у дітей, що грали біля води. Міліція почала розслідування. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Антон Геращенко. Як повідомив Геращенко, факт стрілянини охоронця в дітей, які гралися на березі громадського ставка, зафіксований міліцією й буде розслідуватися відповідно до закону. «При цьому потрібно встановити: стріляти в дітей — це рішення безпосередньо самого охоронця чи його напоумив це зробити господар особняка? Слідство за даним фактом вестимуть за статтею 296 КК, ч. 4 — хуліганство. І жодний господар, власник шикарного особняка, його не захистить, ким би він не був! Але спочатку, я думаю, треба буде провести психіатричну експертизу цього охоронця. Нормальна людина не може і не повинена стріляти в дітей, що граються біля ставка!» — написав Геращенко в соцмережі. Нардеп повідомив, що в разі суду охоронцеві загрожуватиме до 7 років позбавлення волі. Також народний депутат повідомив, що бере справу під особистий контроль і попросив всіх свідків, яких не встигла опитати міліція, звертатися до нього.Інформацію про стрілянину розмістила в соцмережі Христина Гайдамака, вона написала про те, що діти 8—12 років просто гралися біля ставка, коли в них стали прицільно стріляти дробом. Як написала жінка, в одного з хлопців влучили. «У них стріляли прицільно. Одному прострелили попу, двоє інших (й син) дивом вціліли, кулі пролетіли поруч з шиєю і грудною кліткою. Діти шоковані, батьки нажахані, міліція поки що пише папірці...», — написала жінка в Facebook.
оформление ленты  Блог: 
Економіка Олексій Плотніков МВФ простіше надати Україні другий транш, ніж рятувати країну МВФ простіше надати Україні другий транш, ніж екстрено рятувати Україну. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України Олексій Плотніков. «Справді, у вимогах МВФ було жорстко прописано, що приватні кредитори мають реструктуризувати борги України, і лише після цього й надалі триватиме фінансування, Україна отримає другий транш», — нагадав він. За словами Плотнікова, МВФ ухвалив рішення таки надати кошти, попри брак реструктуризації, оскільки це технічно і політично простіше зробити, ніж потім екстрено рятувати Україну. «Аналітики МВФ дійшли висновку: якщо Україна не отримає другий транш, ситуація погіршиться настільки, що нашій країні потрібно буде надавати вже якусь особливу, додаткову екстрену допомогу», — пояснив економіст, і додав, що, райпевніше, МВФ дає сигнал кредиторам , що вони повинні погодитися на запропоновані Фондом умови щодо реструктуризації боргів.
Суспільство Стало відомо про плани Путіна щодо захоплення лівобережної України У квітні 2015 року Генштаб Російської Федерації затвердив робочий план щодо захоплення лівобережної України. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат Антон Геращенко. Згідно з планом, на захоплення лівобережної України відводиться 15 діб. У плані передбачено швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями, без захоплення великих міст та обласних центрів. «Відповідно до плану, батальйонно-тактичні групи регулярної Російської армії, об'єднані в групу військ «Північ», повинні будуть вторгнутися на територію України в два етапи — спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім у Полтавську, Київську та Чернігівську», — написав Геращенко. Він також зазначив, що наступ російських військ буде маскуватися під наступ бойовиків «ДНР» і «ЛНР». За словами Геращенка, аналогічний план розроблено командуванням Південного військового округу РФ. «Мета Південної групи військ — удар по Запоріжжю й Мелітополю через район Бердянська і Маріуполя й вихід до Перекопського перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з Кримом», — написав Геращенко. Копії документів можна подивитися за цим посиланням.
Економіка Яресько: Компанії зі Швеції вклали в Україну 350 мільйонів доларів Шведські компанії інвестували в Україну близько 350 мільйонів доларів, й ставши одним ыз найбільших інвесторів в Україні. Про це заявила міністр фінансів Наталія Яресько під час IV шведсько-українського бізнес-форуму, передає РБК-Україна. За словами Яресько, торговий потенціал між Україною та Швецією ще не досяг свого піку. Посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерата зазначив, що торговельне співробітництво між країнами має високий потенціал для розвитку. На думку посла, ухвалена Угода про асоціацію з ЄС стане поштовхом для реформ і дасть змогу українському бізнесу вийти на ринок із понад 500 мільйонами споживачів. Як запевнив Бекерата, в майбутньому, коли шведська сторона побачить поворотну точку в українських реформах, інвестиції зі Швеції стануть ще більшими.
Суспільство Москаль хоче запропонувати пільги бізнесу, який переїде з «ДНР» і «ЛНР» Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль підготував законопроект про податкові «поблажки», щоб стимулювати підприємців переїхати з територій, тимчасово окупованих бойовиками «ДНР» і «ЛНР», на територію, підконтрольну Києву. Про це повідомляє прес-служба Москаля. Якщо бізнесмени захочуть переїхати з «ДНР» і «ЛНР», то вони отримають податкові пільги, зокрема звільнення від сплати податку на прибуток та звільнення від сплати податку на додану вартість. «Колись працював головою ОДА в Закарпатській області, де чинним був Закон про спеціальний режим інвестиційної діяльності. На початку 2000-х багато підприємств із сусідніх країн, які вступили в ЄС (з новими вимогами мінімальної зарплати тощо), розмістили свої потужності на Закарпатті. Вони отримували тут серйозні податкові пільги і могли найняти відносно дешеву, але кваліфіковану робочу силу. За таким самим зразком варто діяти і на Донбасі. Якщо уряд і Верховна Рада дадуть добро, ми доведемо «ЛНР» і «ДНР» до банкрутства», — йдеться в повідомленні Москаля. Як повідомляється, на тимчасово непідконтрольних територіях є підприємства, які готові виїхати. Але їх просто треба мотивувати податковими пільгами. Москаль стверджує, що таких підприємців 90%. Голова Луганської області вже підготував необхідний законопроект і скоро він буде представлений на розгляд депутатів Ради.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Тетяна Тимочко Влада приховує реальні наслідки пожежі, щоб не платити компенсації Кількість сажі, що утворилася в результаті згоряння значного об’єму нафтопродуктів, яка вже осіла на поверхні грунту, на рослинах, потрапила у воду, не може не позначитися на здоров'ї людей. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловила голова Всеукраїнської екологічної ліги Тетяна Тимочко. Лише в перші дні, за словами Тетяни Тимочко, вигоріло 15 тисяч тонн неякісних нафтопродуктів з різними добавками, що, своєю чергою, призвело до утворення величезної маси мінеральних часток, які — як попел — вітром розносяться на багато кілометрів від місця пожежі. «І коли чиновники стверджують, що у нас не буде жодних наслідків, оскільки здоров'ю людей та довкіллю не було завдано жоднлї шкоди, то мені б дуже хотілося бачити цих людей на місці пожежі в перший день: вони ці наслідки навіть без лабораторії змогли б розгледіти», — сказала Тимочко. Міністр: Пожежа на нафтобазі не завдала значної шкоди довкіллю Серйозним наслідком для довкілля, переконана еколог, буде так зване вторинне забруднення, пролонговане у часі, коли ці речовини, що вже осіли на грунт і воду, будуть взаємодіяти з повітрям і розкладатися далі, утворюючи шкідливі для живих організмів сполуки. Одна з найсерйозніших загроз — коли небезпечні сполуки сірки і сульфатних часток, що утворилися в результаті згорання нафтопродуктів, взаємодіятимуть із повітрям і вологою і випадуть на землю кислотними дощами. До того ж вітром ці хмари з кислотними дощами може віднести на значні відстані від місця пожежі, а потрапивши під кислотний дощ, однозначно постраждають овочі. Друга загроза — нафтова пляма, яка значно розповзлася. За словами Тетяни Тимочко, обсипати периметр нафтобази абсорбентами, які повинні були зупинити поширення нафтової плями, треба було відпочатку, а нині час вже згаяно — нафтопродукти поширилися великою територією, і тепер треба проводити заходи з рекультивації цих земель, проконсультувавшись попередньо з вченими Національної академії наук, що мають технології такої рекультивації, бо, за словами еколога, все це буде банальним сіянням грошей на вітер. «Коли почали лити воду і піну, то, змішуючись з водою і піною, нафтопродукти ставали більш розчинними і значніше просочувалися в грунт, — зазначає голова ВЕЛ. «На третій день наша організація провела декілька замірів. Ми зробили декілька шурфів на відстані 50 і 100 м від території нафтобази — в деяких місцях просякнення грунту нафтопродуктами сягало півметра. А за час, що минув після цього, вони, я переконана, просякнуть ще глибше. А це загрожує забрудненням водоносних горизонтів, зокрема ґрунтових вод, які там знаходяться дуже близько до поверхні. Чи постраждають підземні води, визначити можна, лише після серйозних досліджень», — сказала Тимочко. На її думку, місцева санепідслужба  навряд чи впорається з цим питанням самостійно і потребує допомоги. «Поки спостерігаємо спробу влади заспокоїти громадян, приховавши реальні наслідки, з тим щоби не відшкодовувати людям збитки. Саме цим пояснюється той факт, що пропозицію вивезти із зони поширення задимленості, насамперед, дітей, вагітних жінок і людей, які страждають на хронічні захворювання, особливо дихальної системи, влада просто не помітила», — сказала еколог.
оформление ленты  Блог: 
Політика Борислав Береза Я не вірю, що Саакашвілі вдасться щось змінити Найпевніше, ми побачимо заміни на посадах голів обласних державних адміністрацій, залишать тільки тих, хто буде забезпечувати адмінресурс на виборах, допомагати партіям влади, що втрачають рейтинги, роздобути певну кількість голосів. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання та протидії корупції Борислав Береза. За його словами, на сході України сильно активізувався Опозиційний блок і це вкрай сумний результат роботи влади в областях. «Хто ще стане головою ОДА? Я не президент, сказати не можу. Але я не вірю, що пану Саакашвілі щось вдасться змінити», — сказав Береза. На його думку, у Саакашвілі є бажання щось змінити, проте немає можливостей. Він додав, що для досягнення результатів, необхідно, щоб змінилися суддівський і прокурорський корпуси в області. «Про Жебрівського скажу лише одне. Він обіцяв дати звіт нашій робочій групі (з розслідування фактів корупції у КМУ, — ред.), і не дотримав слова. Обіцяв прийти на її засідання — і не прийшов. Не знаю, чого очікувати мені від людини, яка двічі ошукала», — сказав Береза.
оформление ленты  Блог: 
Суспільство Леонід Сіваков Збитки від пожежі на нафтобазі можна довести в суді Люди дуже сильно постраждали через цю пожежу на нафтобазі —  на землю, на траву, на дахи машин випали речовини, які утворилися внаслідок горіння нафтопродуктів на нафтобазі компанії «БРСМ-Нафта», й змити їх нічим не вдається. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив голова Всеукраїнського комітету народного контролю, правозахисник Леонід Сіваков. За його словами, Комітет народного контролю нині зайнятий тим, що адвокати та юристи аналізують ситуацію. «Я поки що не чув виступу жодного фахівця, який би сказав, що після такої техногенної катастрофи робити жителям цієї місцевості, — сказав Леонід Сіваков. — Але ж такі поради потрібні, щоб люди не панікували. Коли бачиш сажу, що осіла на грядці, і розумієш, що всім цим ти дихав, зовсім не до жартів і недомовок. «БРСМ» — це компанія, яка продає на своїх яскравих красивих заправках бензин і дизпаливо, до складу яких входять різноманітні присадки. У цьому можна переконатися, якщо проаналізувати структуру завезеної на нафтобазу продукції. Там до 40 тисяч тонн різноманітних речовин із Росії та наших заводів-виробників, які бензином і дизпаливом не є. А це означає, що продукти згоряння, які нині знаходяться в повітрі і забруднюють все навколо, небезпечні і для людського організму, і для довкілля». Тому, за словами Сівакова, час активним громадянам нашої країни отримати реальні важелі запобігати таким випадкам, а значить, мати законну можливість перевіряти тих, хто у них з певних причин викликає підозри. «Наші адвокати розробили просту і дієву формулу, яка забезпечить реалізацію цієї можливості, — пояснює адвокат, — прописали її в законопроекті №2737, який вже зареєстрували у Верховній Раді. Цей закон передбачає право формалізованого контролю на стадії до події. До речі, ніхто ще в цьому законі не знайшов огріхів техніко-юридичного характеру. Але й ухвалювати його не хочуть. Мабуть, комусь вигідне нинішнє безладдя, коли можна, як-то кажуть, усі кінці приховати в каламутній воді».Що ж стосується майбутніх судових позовів, роз'яснює юрист, то в суспільстві є побоювання, що в українському законодавстві немає юридично встановленого причинно-наслідкового зв'язку між станом довкілля та станом здоров'я людини і, мовляв, такі позови заздалегідь приречені на невдачу. «Але це не так, довести можна все. У цій ситуації почнемо з найпростіших речей: наприклад, та сама заражена полуниця . Якщо людина хотіла її продати, але не продала, легко порахувати, скільки вона коштує за сьогоднішніми середньозваженими цінами реалізації. Якщо людина звернеться до нас і ми в часовому відрізку «сьогодні на сьогодні» будемо складати документи, то ми як адвокати знаємо, як працювати з чиновниками, зі співробітниками фітосанітарної служби, щоб отримати всі необхідні документи, які підтверджують, якщо мова про полуницю, що її не можна реалізувати (що її взагалі не можна їсти!), а також що є зв'язок між полуницею і пожежею (наприклад, знадобиться підтвердження, що її виростили в селі, розташованому поруч з цистернами, що вибухнули)», — роз'яснює алгоритм поведінки Сіваков. Складніше, звичайно, визнає він, буде саме зі здоров'ям людей. «І Боже збав, що ми через 5 років доведемо, що рак легенів у когось виник через сьогоднішню аварію! Але якщо людина нині візьме довідку про те, що вона перебувала там, шанси довести зв'язок підвищуються. Зрозумійте: якщо ми будемо підкріплювати кожен наш рух папірцями, як давно чинять на Заході, в судах можна вирішити багато питань. Адже будь-який папірець, що підтверджує часовий відрізок, зв'язок події (у нашому випадку пожежу на нафтобазі) з цим тимчасовим відрізком, буде приводом для розгляду в судах України. І вже суди — за належно побудованої доказової бази — ухвалюватимуть рішення на користь тих людей, які постраждали від катастрофи»,  — запевняє Сіваков.
Суспільство Геращенко назвав власника будинку, охоронець якого стріляв у дітей в Козині Народний депутат Антон Геращенко повідомив прізвище власника особняка, охоронець якого стріляв у дітей, що гралися біля ставка в Козині. Інформацію нардеп опублікував на своїй сторінці в Facebook. «Фактичний власник елітного особняка в селищі Козин, — колишній заступник директора (2011 — 2012 роки) державної компанії «Укрспецекспорт» (держпідприємство, що торгує зброєю) — Георгій Мазуров. Він був заступником того самого колишнього міністра оборони України, Дмитра Саламатіна, який допомагав Путіну руйнувати українську оборонну промисловість і національну безпеку країни», — написав Геращенко.Депутат повідомив, що ступінь причетності або непричетності Мазурова визначать після допиту охоронця, що безпосередньо стріляв у дітей. Також Геращенко закцентував увагу на тому, що схемами Мазурова і Саламатіна повинні зацікавитися в СБУ. Нагадаємо, охоронець шикарного котеджа в Козині Київської області стріляв дробом у дітей віком 8—12 років, що гралися біля громадського ставка, щоб ті не купалися на пляжі поряд із будинком Мазурова. В одну дитину охоронець влучив.
Події СБУ викрила російського шпигуна в Службі зовнішньої розвідки Служба безпеки України викрила російського шпигуна, співробітника Служби зовнішньої розвідки. Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський. За його словами, викрито капітана Дегтярьова, 1988 року народження, уродженця Євпаторії, що проживає в Києві. Встановлено, що він, використовуючи доступ до державної таємниці, з серпня 2014 — по березень 2015 фотографував документи з обмеженим доступом, копіював інформацію з комп'ютерів і передавав її представникам ФСБ РФ. За словами Лубківського, надалі затриманого повинні були працевлаштувати в російських розвідувальних органах, він повинен був отримати дострокове звання та грошову винагороду. Нині Дегтярьову оголошено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч.1. ст.111 КК України («Державна зрада у формі шпигунства») та обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
Суспільство В СБУ розповіли, де можна перетнути лінію розмежування У зоні АТО з 16 червня змінюється порядок в'їзду і виїзду з неконтрольованої території Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба СБУ.   За інформацією прес-служби, контрольні пункти пропуску для автомобільного транспорту будуть розташовуватися в семи точках: 1) Дорожній коридор «Стаханов — Золоте — Гірське — Лисичанськ» — КПВВ «Лисичанськ»;   2) Дорожній коридор «Горлівка — Артемівськ» — КПВВ «Зайцеве»;   3) Дорожній коридор «Донецьк — Курахове» — КПВВ «Курахове» і КПВВ «Георгіївка»;   4) Дорожній коридор «Донецьк — Маріуполь (через Волноваху)» — КПВВ «Бугас»;   5) Дорожній коридор «Новоазовськ — Красноармійськ — Талаківка — Маріуполь» — КПВВ «Гнутове»; 6) Дорожній коридор «Станиця Луганська — Щастя — Новоайдар» — КПВВ «Новоайдар».   Крім того, новими правилами передбачено чотири пункти пропуску для залізничного транспорту:   1) на дистанції колії «Родакове» — «Красний Лиман» — на залізничній станції «Красний Лиман»;   2) на дистанції колії «Ясинувата» — «Красний Лиман» — на залізничній станції «Костянтинівка»;   3) на дистанції колії «Родакове» — «Світланове» — «Лисичанськ» на залізничній станції «Переїзна»;   4) на дистанції колії «Донецьк» — «Волноваха» на залізничній станції «Волноваха».   В СБУ також зазначили, що в'їхати на окуповану бойовиками територію і виїхати з неї можна за умови пред'явлення документів, що засвідчують особу, та дозволу.
Політика оформление ленты  Ультиматум Наливайченка Робота чергового пленарного тижня Верховної Ради — 16—19 червня 2015 року — загальмувалася. Вечір понеділка і увесь вівторок народні депутати тільки те й робили, що обговорювали потенційну відставку голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка. Передбачалося, що у вівторок, 16 червня, Президент Петро Порошенко внесе подання на звільнення голови СБУ. Але не вніс. Очікується, що «кадровий будильник» задзвенить у середу, а то й у четвер. Але чи буде небезпечний його дзвоник для Наливайченка? Ворон воронові око виклює Офіційно оприлюднених версій можливої ​​відставки Валентина Наливайченка дві. Перша — вкрай погані показники боротьби з контрабандою, особливо на лінії розмежування в зоні АТО. Друга — слабка антикорупційна діяльність СБУ. «У цій ситуації важливо почути самого Валентина Наливайченка, його позицію щодо критики на його адресу та адресу СБУ. І лише потім потрібно ухвалювати рішення», — сказав АСН заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань протидії корупції Віктор Чумак. А ось неофіційних причин відставки Валентина Наливайченка на одну більше. Перша — почалася війна між двома правоохоронними відомствами. «Має місце гучний конфлікт між Генпрокуратурою і СБУ. Тому й виникли ці кадрові питання», — заявив АСН позафракційний народний депутат, голова робочої групи Верховної Ради з розслідування фактів корупції у Кабміні Борислав Береза. Нагадаємо також, раніше голова СБУ Валентин Наливайченко звинуватив колишнього заступника голови Генпрокуратури Анатолія Даниленка в корупційних оборудках компанії «БРСМ-Нафта», що призвело до пожежі на нафтобазі під Києвом.   «Спроба звільнити Наливайченка — це помста за викриття корупційної схеми на «БРСМ-Нафта», створеної ще колишньою бандитською владою, а нинішня влада спробувала її «віджати», — озвучив свою думку АСН заступник голови Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Ігор Мосійчук. До речі, як сказав АСН секретар Комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя Андрій Лозовий: як тільки Наливайченко озвучив свої звинувачення, Даниленка «повернули в Україну». «У нас є інформація, що декілька тижнів тому Даниленко залишив Україну. Але в неділю він отримав залізобетонні обіцянки безпеки і неушкодженості, взамін на чорніння Наливайченка. Погодився. Того самого дня він чартером прибув з Німеччини в Україну. Прилетівши, одразу ж пішов на 5 канал», — сказав Лозовий. Друга версія — внутрішньопартійні розборки. Напередодні старту місцевої виборчої кампанії «Солідарність» Петра Порошенка та «Удар» Віталія Кличка вирішили оформити політичне розлучення. Детонатором такого політичного розриву і повинна була стати відставка Наливайченка. «Моя версія, це внутрішня сварка всередині об'єднаної політичної сили, яка, безумовно, частково пов'язана з Фірташем та іншими олігархами. І з огляду на це, робити кадрові рокіровки за допомогою депутатів — неправильно. Нехай людина або сама піде у відставку, або Президент публічно визнає, що помилився з цією людиною», — сказав народний депутат від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко. Але є й третя версія. Зокрема, що Наливайченко зачепив інтереси глави Адміністрації Президента. Йдеться про звільнення керівництва Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ через звинувачення в причетності до махінацій із нафтопродуктами. (Зауважимо, перший заступник Наливайченка Артюхов встояв, під відставку не потрапив). Примітний також нюанс — у середу, 17 червня, на Комітет Верховної Ради з питань протидії корупції спочатку хотіли запросити голову СБУ Валентина Наливайченка. Але пізніше, як вдалося з'ясувати АСН, за дивним збігом обставин «право першої ночі» віддали Артюхову... щоб він розповів, як героїчно затримали на Одеській митниці найбільшу в історії України партію героїну — понад 500 кілограмів вартістю 1,4 мільярда гривень. А голосів таки немає Одного подання глави держави на звільнення Валентина Наливайченка замало. Необхідно, щоб за нього проголосувало 226 народних обранців. А голосів на підтримку немає. Натискати на зелені кнопки згодні лише представники БПП. Радикальна партія і «Самопоміч» чітко дали зрозуміти, що проти Наливайченка голосувати не будуть. У «Народному фронті» коливаються. Позиція така: одні «фронтовики» кажуть, що відставку потрібно обов'язково підтримати, щоб не повторився 2005 рік (коли розсварилися представники демократичної команди), другі —категорично проти, мотивуючи це так: якщо «сьогодні зіллємо Наливайченка», завтра АП візьметься за Авакова (очільника МВС). «Порошенко хоче бачити на чолі всього силового блоку приручених людей. Та допустити цього жодним чином не можна, інакше зіткнемося з узурпацією влади, від якої країна точно не виграє», — довірливо розповідав депутат-новачок. Наливайченка в розвідку, а Грицака — в СБУ У «Блоці Петра Порошенка» натякнули, що Президент пропонував Наливайченку красиво вийти з гри — подати у відставку. Нібито, Петро Порошенко навіть озвучував кадрові альтернативи. «Зрозумійте, Президенту не подобається не сам Наливайченко, він критикує безпосередньо роботу всієї системи СБУ. Наскільки я знаю, Наливайченку запропоновували після відставки з посади голови СБУ, очолити Службу зовнішньої розвідки або стати віце-прем'єром з питань євроінтеграції», — сказав народний депутат від БПП Ігор Кононенко. Як, у свою чергу, уточнив народний депутат Мустафа Найєм, нібито, Наливайченко навіть пристав на пропозицію стати біля керма зовнішньої розвідки. Та сам очільник СБУ своє таке «працевлаштування» спростовує. «Я поза політикою, і крісла мене не цікавлять», — так Наливайченко відповів на запитання про ймовірність очолити Службу зовнішньої розвідки, якщо депутати підтримають його відставку. Що стосується можливого наступника Наливайченка, то в парламенті називали переважно одне прізвище — керівника Антитерористичного центру при СБУ Василя Грицака.
Суспільство Генпрокуратура готує екстрадицію колишнього банкіра Сергія Курченка Генеральна прокуратура готує документи для екстрадиції в Україну Бориса Тимонькіна, якого було затримано в Німеччині. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ. За інформацією прес-служби, Тимонькін підозрюється в незаконному заволодінні державним майном в особливо великих розмірах, а також у легалізації незаконно здобутого майна, ухиленні від сплати податків. Як повідомляється, Тимонькін здійснював вказані злочини у складі злочинної організації, створеної Сергієм Курченком. У прес-службі зазначили, що затриманому винесено повідомлення про підозру, він оголошений у міжнародний розшук, судом обрано йому запобіжний захід у вигляді взяття під варту. Раніше повідомлялося, що в Німеччині затримано колишнього банкіра Сергія Курченка.
Суспільство В «ДНР» затримано російського журналіста Спеціальний кореспондент «Нової газети» Павло Канигін затриманий бойовиками «ДНР». Про це йдеться в заяві видання, опублікованій на сайті газети. Згідно з повідомленням, нині вирішується питання про депортацію Канигіна в Росію. Як повідомляється, до цього Павлу Канигіну було пред'явлено звинувачення в тому, що він працював не на «Нову Газету», а «на одне з українських видань». Підставою стала знайдена у Канигіна візитна картка українського журналіста на прізвище Мацуга. «Більш абсурдного звинувачення для журналістів, які носять в кишені десятки візиток, придумати складно», — йдеться в заяві. Крім того, Канигіну запропонували тест на вміст у крові наркотичних речовин і, за словами бойовиків, він дав позитивний результат. «Провокацію з боку  «органів держбезпеки «ДНР» редакція газети спростує одразу після того, як Канигін повернеться  в Москву. Три лабораторії, зокрема державна і незалежна, готові провести аналіз крові Канигіна», — сказано в заяві.
Політика Шокін просить Раду дозволити арешт Клюєва Генеральний прокурор Віктор Шокін звернувся до Верховної Ради з поданням про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Сергія Клюєва. Про це повідомляє прес-служба ГПУ. За інформацією прес-служби, Клюєв скоїв злочини, передбачені ч. 3 ст. 209 (вчинення правочинів із майном в особливо великих розмірах, отриманих в результаті суспільно небезпечного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів), ч. 5 ст. 369 (надання посадовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі) Кримінального кодексу України. Нагадаємо, 3 червня Верховна Рада проголосувала за зняття депутатської недоторканності і дозволила притягнути до відповідальності Сергія Клюєва.

Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Кошеня в будинку: що потрібно знати про маленьких мурликів
Коли в будинку з'являється маленьке кошеня, власнику необхідно забезпечити належний догляд Що потрібно придба....
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Відкриття чакр: як досягти внутрішньої гармонії
Чакри — це енергетичні рівні розвитку Це наші внутрішні центри сили, якими протікає енергія
Як створити місце сили у своїй квартирі
Як створити місце сили у своїй квартирі
Будинок може не тільки захищати нас від зовнішніх факторів, але й надавати сили Такий куточок можна створити у....
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Життя без стресу: як дійти згоди із собою та зі світом
Стрес є невід'ємною частиною життя сучасної людини Незважаючи на те, що в житті кожного з нас бувають складні ....
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Як боротися з негативними енергетичними впливами
Кожна людина зазнає негативного впливу: втома, дратівливість та раптові болі – ознаки енергетичної атаки Борот....
більше матеріалів




/-0,95643091201782-/ /-pc-/
Top