counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Руслан Сольвар
Руслан Сольвар

Слід спрямувати всі зусилля на детінізацію економіки та легалізацію зарплат


До боротьби з бідністю потрібно підходити комплексно. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат від фракції БПП Руслан Сольвар.

«Спільно з розробкою соціальних ліфтів потрібно турбуватися про економічне зростання, розвиток підприємств, створення нових робочих місць і розширення ринків збуту вітчизняної продукції та одне з головних завдань - боротьба з тіньовим ринком праці», - заявив Руслан Сольвар.

Політик зазначив, що на сьогоднішній день боротьбу з бідністю ускладнює війна на Донбасі. Саме військові дії стали головним чинником, що вплинув на падіння добробуту українців.

«Справа не тільки в тому, що більша частина бюджетних коштів йде на фінансування армії, підвищення обороноздатності країни і відновлення інфраструктури. Через руйнування стратегічних підприємств у Донецькій і Луганській областях, вже другий рік поспіль державна скарбниця недоотримує мільярди прибутку», - говорить народний депутат.

За його словами, щоб заручитися підтримкою іноземних кредиторів для продовження кредитної програми Міжнародного Валютного Фонду уряд був змушений піти на низку непопулярних кроків. Зокрема, істотно збільшити тарифи на енергоносії для населення. Хоча паралельно і була запропонована програма субсидування для соціально вразливих верств населення, нові платіжки для більшості виявилися непосильними. Люди опинилися на межі бідності.

На думку народного обранця, навіть запущені урядом програми субсидування не вирішують проблеми бідності.

«Вихід - у глобальному піднятті добробуту країни. І навіть незважаючи на війну, я вважаю це можливим. Тільки уявіть, що всі кошти які зараз перебувають у тіні - спрямувати в державний бюджет. Упевнений, їх вистачить, щоб підняти всі види соціальних виплат та рівень прожиткового мінімуму. І в першу чергу, треба подбати про багатодітних, адже наскільки я знаю, саме ці категорії є найбільш уразливими. Тому треба спрямувати всі зусилля на детінізацію економіки та легалізацію зарплат», - резюмував Руслан Сольвар.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 71Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів


/-0,23275804519653-/ /-pc-/
Top