counter
Стрічка новин
Вибрати все
22 Червня
21 Червня
Всі новини...

Юрій Дерев'янко
Юрій Дерев'янко

Потрібно знизити вплив олігархів на політику і, як наслідок, на економіку


Що менше олігархів буде при владі, то легше подолати бідність. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив народний депутат Юрій Дерев'янко.

«В Україні не вдається подолати бідність, бо не вдається подолати олігархічну систему, яка пронизує політичну та економічну сфери. Як наслідок цього, в Україні не подолано корупцію, не створено нормального інвестиційного клімату, немає умов для того, щоб забезпечити економічне зростання. А бідність — це вже наслідок цих всіх причин, — говорить парламентарій. — Крім того, у нас немає перезавантажень і оновлень судової системи, прокуратури та правоохоронних органів. Тож ми не маємо зацікавлених інвесторів, які готові інвестувати, працювати, немає конкуренції, яка стимулювала б розвиток робочих місць і, відповідно, добробут людей».

На думку народного обранця, в боротьбі з кризою треба зробити так: суттєво знизити вплив олігархів на політику, і, як наслідок, на економіку.

«Я з колегами зареєстрував законопроект про Стратегію деолігархізації України, де покроково визначено, що потрібно зробити. А саме, знизити вплив на політику, ухваливши закони про фінансування політичних партій, заборону політичної реклами на телебаченні і білбордах, встановивши жорсткий контроль за отриманням та витрачанням коштів політичними партіями. Також необхідно ухвалити закон про пов'язаних з олігархами осіб, яким заборонити обіймати певні посади», — озвучив своє бачення Юрій Дерев'янко.

Політик також зазначає: якщо українці не голосуватимуть за олігархічні групи, а дадуть змогу політичним партіям, які не пов'язані з олігархами, прийти до влади, то ці політичні сили зможуть сформувати нову Верховну Раду, і Президент підтримував би саме саме такий курс.

«При такій єдності за 3—5 років були б відчутні зміни, а за 7—10 років це була б взагалі зовсім інша країна», — зазначає він.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 40Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Талісмани та обереги для Знаків Зодіаку
Грамотно підібрані талісмани працюють бездоганно, крім везіння та добробуту вони приваблюють до свого власника....
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
Три шага, чтобы восстановить энергетический баланс и жизненные силы
У нашому житті успіх у будь-якій із сфер життя залежить від енергетики нашого тіла, на яку впливає безліч факт....
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Енергетика людини: 7 ознак сильного біополя
Сильне біополе - це міцне здоров'я, висока самооцінка та розвинена біоенергетика Саме цих якостей часом не вис....
Як очистити будинок по фен-шуй
Як очистити будинок по фен-шуй
Якщо ви відчуваєте себе не комфортно у своєму будинку, між човнами вашої родини часто відбуваються сварки, ви ....
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Шість корисних рослин для будинку по фен-шуй
Кімнатні рослини дуже впливають на енергетику будинку У кожної квітки свої властивості та характер, які необхі....
більше матеріалів


/-0,19871878623962-/ /-pc-/
Top