counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Лютого
22 Лютого
21 Лютого
Всі новини...

Володимир Фесенко
Володимир Фесенко

Жоден голова ОДА не зможе перемогти контрабанду без відповідної допомоги


Гучні призначення Георгія Туки, Геннадія Москаля, Павла Жебрівського, Михайла Саакашвілі на пости голів Луганської, Закарпатської, Донецької та Одеської обладміністрацій не зможуть допомогти повністю розв’язати проблеми з контрабандою. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив директор Центру політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Коли призначали цих людей, то питання контрабанди хоч і було на порядку денному, але з точки зору навантаження і різних функцій залежно від регіону. Сказати, що це було головною причиною призначення цих людей і головним завданням для них — було б неправдою. Наприклад, Москаль має займатися не лише боротьбою з контрабандою, але елементарно наведенням порядку в регіоні, відновленням впливу центральної влади на регіон, де він значною мірою був втрачений. Така сама проблема, але в іншому контексті, з іншими причинами була в Донецькій області. Але Кіхтенко, скажімо так, потрапив під вплив місцевих еліт і найпевніше співпрацював з ними, ніж виконував завдання центральної влади», — розповів Фесенко.

Політолог зазначив, що питання контрабанди в Закарпатті або в Одеській області і в зоні АТО — це принципово різні речі, оскільки в одному випадку йдеться про контрабанду через держкордон, а в іншому (у Донецькій і Луганській областях) — про контрабанду на території військових дій, де немає державного кордону. Ці регіони не можна узагальнювати і це принципово.

«Це всього-на-всього одна з проблем, одне із завдань, які треба розв’язати. Але це мають робити не голови ОДА, а влада загалом. І на Одещині, і на Закарпатті. Але треба згадати, що у нас контрабанда не лише в цих регіонах. Є ще один край контрабандистів — це Волинь. Там зміни глави області не відбулося, оскільки не було скандальної ситуації. Але проблема актуальна і для Волині. Боротьба з контрабандою залежить не тільки від ефективності голови адміністрації, а і від скоординованих ефективних дій правоохоронних органів, силових структур разом із місцевою владою. Сам голова області, хоч би яким він був талановитим, не зможе перемогти контрабанду, якщо не буде відповідної допомоги», — розповів Фесенко.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 26Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки радять бути активними та рішучими Можливі нові проекти та ....
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 23 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) На цей день зірки обіцяють вам неймовірні моменти пристрасті та романтики Ва....
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Павла Глоба на 23 лютого 2024 року
23 лютого 2024 року обіцяє стати значним днем, повним астрологічних подій, які нададуть унікальні можливості д....
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Астрологічний прогноз Тамари Глоба на 23 лютого 2024 року
Під впливом астрологічних аспектів 23 лютого 2024 року кожен знак Зодіаку стикається з унікальними можливостям....
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
7 речей, від яких потрібно відмовитися, щоб стати щасливішими
Кожна людина по-своєму представляє справжнє щастя Іноді наші звички, уявлення про життя та ставлення до світу ....
більше матеріалів


/-0,20992207527161-/ /-pc-/
Top