counter
Стрічка новин
Вибрати все
9 Грудня
8 Грудня
Всі новини...

Олександр Дем'янчук
Олександр Дем'янчук

Дестабілізація в світі на користь нинішньої російської влади


Світова криза останнім часом тільки наростала. Вона викликана проблемами державного управління, міграційними процесами, економічними складовими і зростанням відкритості світу, до якої не були готові ні в світі, ні в Європі. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог, завідувач кафедри політології Національного університету України «Києво-Могилянська академія» Олександр Дем'янчук.

«Кризова ситуація поступово наростала і накопичувалася. Це пов'язано з цілим рядом процесів, які паралельно протікали: і міграційний, і економічний перерозподіл. Зараз взагалі криза державного управління в тому вигляді, в якому вона існувала до цього часу. Поступово на перший план виходять потреби менших груп людей. Держава піклується взагалі про добробут всього суспільства і не дуже звертає увагу на окремі суспільні групи. І якщо раніше громадські групи мали значно менше коштів для того, щоб домагатися задоволення своїх інтересів, то зараз цих самих коштів у них набагато більше, і це, по суті, є одним з джерел тероризму. Ще один фактор - зростаюча відкритість світу. Світ стає все більш відкритим і з цим нічого не поробиш, але ні світ, ні Європа не готові до такої відкритості. Знову ж через те, що національні держави передовсім думають про свої національні інтереси, про інтереси своїх громадян, що цілком зрозуміло і правильно. Але при цьому інтереси іноземців, які приїхали на територію держави або які там живуть, взагалі ж бо ущемляються», - розповів політолог.

Дем'янчук виділяє ще один дуже важливий фактор світової кризи - це російський фактор. Втім, він відзначає, що, на жаль, Європа не звертає на нього уваги.

«Все-таки Росія для того, щоб відновити свої можливості, намагається дестабілізувати ситуацію. Дестабілізація в світі - на користь нинішньої російської влади. І якщо все це разом узяти, то це свідчить про те, що процеси, які ми спостерігаємо, будуть, на жаль, тільки наростати. Події в Туреччині, які 20 років тому були б виключно справою Туреччини, зараз виходять далеко за її межі. Теракт у Ніцці теж: він зачіпає інтереси Франції, але зачіпає і інтереси всього ЄС. Щоразу ми стикаємося з тим, що будь-які події з локальних поступово стають регіональними або навіть світовими. Очевидно, що зараз настав час лідерам держав світу обговорити цю ситуацію і шукати інші шляхи виходу з кризи», - підсумував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 53Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Народные приметы на 9 декабря 2022 года: что нельзя делать в Юрьев день
Народные приметы на 9 декабря 2022 года: что нельзя делать в Юрьев день
В народе 9 декабря называли Юрьевым днем Он играл большую роль в жизни общества: в этот день крестьяне имели п....
Гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 10 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ 10 грудня Овни можуть опинитися перед непростим вибором Зробити його допоможе близька людина, кажуть зір....
Любовний гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 9 грудня 2022 року: що обіцяють астрологи
ОВНИ У цей день вам доведеться поступитися коханій людині - заради ваших стосунків Домовтеся зі своїм его про....
9 грудня – Єгорія Холодного. І як це пов'язано з Юрієм та Георгієм
9 грудня – Єгорія Холодного. І як це пов'язано з Юрієм та Георгієм
"Він Гога, він же Гоша, він же Юрій, він же Гора, він же Жора" - стара цитата з одного раніше популярного філь....
Народні прикмети на 8 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Народні прикмети на 8 грудня 2022 року: що не можна робити цього дня
Православные в этот день вспоминают папу Римского Климента I В народе 8 декабря называли Климом Холодным и вер....
більше матеріалів


/-0,4569079875946-/ /-pc-/
Top