counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
29 Листопада
Всі новини...

Сергій Таран
Сергій Таран

Якщо країна хоче мати незалежну зовнішню політику, її основою має стати національна армія


Якщо країна хоче мати незалежну зовнішню політику і встояти під час епохи безладу, то її основою має стати національна армія. Зі світової кризи безпеки України має зробити для себе висновки - зокрема розраховувати тільки на власні сили і працювати над тим, щоб самостійно забезпечити безпеку своїм громадянам. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог Сергій Таран.

«Світові тенденції зараз означають, що світ проходить епоху пертурбації. Для України може бути два висновки - перший: не треба ніколи сподіватися на те, що нам хтось допоможе, тому основний акцент має бути на розвитку внутрішніх сил. Адже навіть такі потужні країни, як США або Велика Британія, які завжди нам допомагали, не гарантують того, що вони це робитимуть і надалі. Я вже не кажу про інші країни. Другий: в основі можливості країни мати незалежну зовнішню політику лежить національна армія і тільки в другу чергу - економіка. Тому Україна повинна мати можливості для забезпечення власної безпеки. Тоді у нас буде більш передбачуване майбутнє в світі, який змінюється», - розповів політолог.

Він також зазначає, що проблеми з нестабільністю на Близькому Сході завжди існували, регіон був нестабільним ще з радянських часів. Таран наголошує, що останнім часом просто змінилися акценти.

«Близький Схід завжди був нестабільний, в регіоні час від часу відбувалася дестабілізація. Раніше це були Лівія, Єгипет, потім Сирія, зараз своя ситуація в Туреччині. Єдине, що треба розуміти, що це не завжди буде так. Бо нафта - один із найважливіших світових ресурсів, який багато в чому визначав політику, втрачає свою вагу, хоча і не одразу. І тоді в цьому регіоні буде значно менше гравців. Ми повинні ставитися до цих подій абсолютно спокійно, цей процес завжди був. Питання лише в тому, наскільки ми готові інвестувати у власні ресурси, які нам гарантували б збереження власної незалежної зовнішньої політики», - резюмував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 44Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів


/-0,22613787651062-/ /-pc-/
Top