counter
Стрічка новин
Вибрати все
23 Квітня
22 Квітня
Всі новини...

Ярослав Макітра
Ярослав Макітра

Шокін теж говорив правильні слова, але ми пам'ятаємо, чим усе закінчилося


Оцінити роботу ГПУ і Генпрокурора Юрія Луценка можна буде тоді, коли гучні кримінальні провадження будуть доведені до суду. ГПУ після вибору такого темпу повинна його підтримувати. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політичний експерт Інституту соціальних технологій «Соціополіс» Ярослав Макітра.

«Однозначно важко сказати, чи буде результат від усього цього, бо у всіх цих справах задіяно цілу низку органів і процедур. Це не залежить тільки від Генпрокуратури. Все залежить в разі, наприклад, Онищенка від Верховної Ради (яка повинна проголосувати за зняття з нього недоторканності. - Ред.), від судів. Тому зараз сказати однозначно, чи будуть гучні справи доведені до логічного кінця, - практично нереально. Звичайно, в будь-якій діяльності є необхідність показати все у вигідному світлі, це завдання будь-якого органу. Будь-яка робота передбачає самопіар. У цьому немає нічого поганого або хорошого. Це просто факт. Те, що прокуратура подає все в такому ключі, - це логічно, інакше, напевно, і бути не може», - розповів експерт.

Макітра бачить у піарі ГПУ поки тільки позитив, адже те, що справи заведені і їх передають у роботу, - вже великий плюс. Але потрібно, щоб темп тільки наростав, а не сповільнювався, і щоб ці починання не зійшли нанівець.

«Роботи в Україні непочатий край: є тисячі корупційних схем, тисячі корупційних чиновників, і у ГПУ роботи вистачає. Логічно, що якщо задали такий темп, то він повинен тривати. Якщо такого не буде, якщо не буде наростання кількості кримінальних справ, якщо не буде задіяна не тільки ГПУ, а й Антикорупційна прокуратура, то буде зрозуміло, що влада не зацікавлена, що у неї немає політичної волі для розслідування цих справ. Є невеликі, але позитивні зрушення в порівнянні з тим, що було в попередній прокуратурі. Приблизно так само починав Шокін - він теж говорив правильні слова, говорив про справу Майдану, про затримання причетних до подій Майдану, було подання на Єфремова, було всього багато, але ми пам'ятаємо, чим усе закінчилося», - резюмував політолог.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 36Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Сон у ніч з 22 на 23 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
Сон у ніч з 22 на 23 квітня 2024 року: тлумачення за місячним календарем
23 квітня о 19:32 розпочнеться 16-й місячний день Фаза Місяця – зростаюча
Гороскоп від Анжели Перл на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Анжели Перл на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 23 квітня 2024 року, представлений Анжелою Перл, обіцяє успішний початок дня, наповненого продукти....
Гороскоп від Павла Глоби на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 23 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку
Павло Глоба 23 квітня 2024 року наголошує, що важливо прислухатися до інтуїції Вона може вказати напрямок і до....
Гороскоп на 23 квітня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Гороскоп на 23 квітня 2024 року від Тамари Глоби для всіх знаків Зодіаку
Тамара Глоба розповіла, що 23 квітня буде сприятливим днем для деяких знаків зодіаку щодо любовних стосунків О....
Гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 23 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні може бути днем, коли ви відчуєте себе особливо енергійно та активно....
більше матеріалів


/-0,16118383407593-/ /-pc-/
Top