counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Вересня
20 Вересня
Всі новини...

Сергій Таран
Сергій Таран

Не лише політики, а й громадяни не звикли брати на себе відповідальність на виборах


В Україні поняття політичної відповідальності відсутнє і не зрозуміле громадянам, оскільки вони звикли до радянської політичної системи, яка сама була відповідальна за всіх і все. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог Сергій Таран.

«Проблема відповідальності, точніше її відсутності, бере свій початок ще з радянської системи, коли держава відповідала за все. Влада була для людей одна. Люди розуміли, що є влада, яка бере на себе відповідальність, а від них нічого не залежить. І зараз ми маємо ситуацію, коли концепція відповідальності взагалі не розвинена в Україні. І такою вона є не лише тому, що політики не відповідають за свої слова, а й тому, що громадяни не розуміють, хто й за що відповідає. Вони взагалі не розуміють цю концепцію відповідальності тому, що просто для українців є політик, який говорить гарні речі, який красиво обіцяє - і на цьому все. Відсутнє тривале очікування результату діяльності політиків, коли вони обіцяють щось під час виборчої кампанії, потім проходять вибори, потім вони виконують свої обіцянки, а громадяни стежать за цим. Тобто ці виборчі цикли, які на Заході тривають 4-5 років, в Україні не відбуваються, вони закінчуються днем ​​виборів: проголосували і все. І далі громадяни не розуміють, що таке відповідальність політиків взагалі», - розповів політолог.

Таран зазначив, що найгірше в такому стані речей те, що українці самі не готові брати на себе відповідальність. Результати виборів красномовно свідчать про бажання громадян уникати відповідальності.

«В Україні існує небезпека популізму саме тому, що приходять політики, які говорять: «Ми все зробимо», - і громадянам легше обрати таких кандидатів, ніж заглиблюватися в те, що вони не можуть виконати свої обіцянки. З іншого боку, є бажання громадян уникнути цієї відповідальності. Іноді вони можуть бути відповідальними, як під час Революції гідності, іноді ні. І як показують результати виборів, чисельно в Україні переважають ті виборці, які не готові брати на себе відповідальність, а ті, хто готові (і вони, по суті, є) - рухають країну, але їх дуже мало », - підсумував політолог.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 28Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 21 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 21 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні можете відчути хвилювання через несподівані зміни у планах Не бійте....
Гороскоп від Тамари Глоби на 21 вересня 2023 року
Гороскоп від Тамари Глоби на 21 вересня 2023 року
Как рассказала Тамара Глоба, 21 сентября 2023 года не стоит волноваться по пустякам, даже если возникнут разно....
Гороскоп від Павла Глоби на 20 вересня 2023 року: що принесе цей день всім знакам зодіаку
Гороскоп від Павла Глоби на 20 вересня 2023 року: що принесе цей день всім знакам зодіаку
Астролог Павло Глоба обіцяє сприятливий день для Водолія, який зможе вирішити свої важливі питання Близнюки ма....
Гороскоп на 20 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 20 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня – 19 квітня) Сьогодні ваша енергія на піку Скористайтеся цим часом для втілення своїх іде....
Любовний гороскоп на 20 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 20 вересня 2023 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія та пристрасть досягнуть піку Поділіться своїми почуття....
більше матеріалів


/-0,23442602157593-/ /-pc-/
Top