counter
Стрічка новин
Вибрати все
15 Червня
14 Червня
Всі новини...

Ганна Гопко
Ганна Гопко

Депутати можуть ініціювати все що завгодно, аби лише це не шкодило інтересам держави


Народні депутати можуть пропонувати будь-які ініціативи, в тому числі й різних варіантів переговорів, але головне, щоб такі ініціативи не суперечили інтересам держави. Також варто пам'ятати про те, що представники «ДНР» та «ЛНР» керуються вказівками Кремля. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловила народний депутат, голова Комітету Верховної Ради у закордонних справах Ганна Гопко.

«Ми повинні чітко говорити, що є офіційний формат на рівні держав антипутінської коаліції, які допомагають Україні мирним шляхом повернути мир, реінтегрувати Донбас. І ми чітко розуміємо, що ініціатива різних депутатів, які можуть діяти на свій розсуд, як вони вважають за потрібне, не зашкодить інтересам країни. Для нас стало ключовим, що у 2016 році ми побачили істотні зміни в питанні безпеки: це реальне припинення вогню, це реальне відведення військ, реальний доступ Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на окуповані території. Це також обмін заручниками. Але тут чітко потрібно розуміти, що представники «ДНР» і «ЛНР», до яких часто навідуються Сурков та інші представники Кремля, керуються Москвою і саме вона дає їм конкретні вказівки, як поводитися. Фінансування, координація, присутність російських військ - це все план окупації, підтримка Росії. Тому переговори відбуваються на рівні Президента, який уповноважений вести зовнішню політику, на рівні нормандського формату і ширше - трансатлантичної коаліції. Тобто вони ведуть переговори з тими, хто почав злочинну анексію, воєнну окупацію Донбасу. А окремі депутати можуть вносити різні ініціативи, якщо вони не суперечать державним інтересам і сприяють змінам на Донбасі», - розповіла нардеп.

«Лише тиждень тому в парламенті у нас був круглий стіл разом із представниками Центру громадянських свобод про злочини проти людяності на окупованих територіях. Зараз реально потрібно зупиняти насильство, зникнення людей, тортури, і я думаю, що Надя Савченко тут якраз і бачить свою роль у тому, щоб ситуація зі зникненням людей поліпшилася. Вона бачить свою роль ще й у тому, щоб допомогти в гуманітарній частині, у звільненні своїх побратимів, наших громадян», - наголосила Гопко.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 27Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Страхи, які заважають нам розвиватися
Страхи, які заважають нам розвиватися
Достатньо часто на шляху у людини виявляється він сам Комплекси та викликані ними страхи заважають досягти усп....
Ваше духовне завдання за місяцем народження
Ваше духовне завдання за місяцем народження
У кожного з нас є свої кармічні завдання, які перед нами поставила Всесвіт ще перед нашим народженням Зрозуміт....
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Чи можна тримати в хаті папороть? Прикмети та забобони
Папороть здавна вважалася магічною рослиною Яких легенд про нього тільки не ходить! Люди вірили, що за допомог....
Народні прикмети та забобони на удачу
Народні прикмети та забобони на удачу
Існує безліч прийме і забобонів, дотримуючись яких можна залучити удачу Чи варто вірити цим прикметам? Звичайн....
Які квіти не можна тримати вдома
Які квіти не можна тримати вдома
Кожна квітка має неповторну енергетику Деякі з них сприятливо позначаються на домашній атмосфері, інші, навпак....
більше матеріалів


/-0,24722504615784-/ /-pc-/
Top