counter
Стрічка новин
Вибрати все
30 Листопада
29 Листопада
Всі новини...

Юрій Гаврилечко
Юрій Гаврилечко

На відміну від бізнесменів у чиновників, крім злочинного, інших шляхів збагачення немає


Створення нової фінансової або фіскальної поліції лише спричинить додаткові витрати з бюджету і дублювання функцій інших підрозділів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економічний експерт ГО «Фонд суспільної безпеки» Юрій Гаврилечко.

«По-перше, податкову міліцію треба ліквідувати. По-друге, замість неї нічого створювати не потрібно взагалі. Кожен повинен займатися своєю справою. Тобто податкова інспекція повинна виконувати тільки дві функції - це обслуговування платників податків і фіксація сплати податків. Розслідувати економічні злочини і будь-які інші злочини повинно МВС. І ніякої окремої структури для цього не потрібно, бо будь-яка окрема структура, яка починає займатися чимось окремо, вона стає на 100% корумпованою. Заява міністра юстиції про те, що давайте зробимо окремий антикорупційний суд - це маячня. Так ми можемо запропонувати і окремий слюсарівський суд, окремий дорожній суд, а потім суд зоотехніків. А чому ні? Тільки у нас кількість так званих органів, які з чимось борються, - незліченна. Їх треба скорочувати. Варто відзначити, щоб була меншою кількість економічних злочинів, потрібно спрощувати податки, скорочувати функції державних установ, давати бізнесу можливість спокійно працювати. Прості люди, як правило, не корумповані. На відміну від бізнесменів у чиновників, окрім злочинного, інших шляхів збагачення немає. Ось бізнесмен може заробити гроші, а чиновник - не може», - розповів економіст.

Гаврилечко зазначає, що розслідувати ухилення від сплати податків має МВС. Головне, щоб був чіткий розподіл, хто які функції виконує.

«Схема має бути наступна: у нас є Верховна Рада, яка ухвалює закони. Є Міністерство фінансів, яке має розробити порядок роботи фіскальної служби. І окремо, не в складі Міністерства фінансів, повинна бути фіскальна служба, яка займається обслуговуванням платників податків і фіксацією факту сплати податків. І вже зовсім окремо злочинами має займатися МВС, стежити за законністю повинна прокуратура. А ось якщо фінансові злочини пов'язані ще з якоюсь кримінальною діяльністю - цим має займатися СБУ. Жодної окремої фінансової або фіскальної поліції або ще якоїсь спеціалізованої поліції не повинно існувати в принципі. Адже саме існування такої структури буде джерелом фінансових злочинів. Така структура буде центром фінансових злочинів», - резюмував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 42Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
Зникне вогник: найточніший любовний гороскоп на 1 грудня
1 грудня приказка про те, що щастя любові в дії, як ніколи актуальна Відносини завтра поставлені під сумнів ли....
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Неправильне програмування: 13 слів, які краще не вимовляти перед сном
Коли день не вдається з самого ранку, іноді винні ми самі, так як ще ввечері притягли в своє життя негатив Вия....
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
Як собаки відрізняють поганих людей від хороших
«Я не довіряю людям, яким не подобаються собаки, але я довіряю собакам, якщо їм не подобається якась людина» —....
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Небезпечна риса. Що найбільше не люблять чоловіки різних знаків Зодіаку
Астрологія – це ціла наука, яка визначає особистість людини, її характер і особливі риси Але мало кому відомий....
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Майте на увазі: 5 не товариських знаків Зодіаку
Ці люди більш схильні залишатися вдома і дивитися на екран телевізора або комп'ютера, а не тусити з друзями Їм....
більше матеріалів


/-0,45776081085205-/ /-pc-/
Top