counter
Стрічка новин
Вибрати все
21 Лютого
20 Лютого
19 Лютого
Всі новини...

Юрій Гаврилечко
Юрій Гаврилечко

На відміну від бізнесменів у чиновників, крім злочинного, інших шляхів збагачення немає


Створення нової фінансової або фіскальної поліції лише спричинить додаткові витрати з бюджету і дублювання функцій інших підрозділів. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив економічний експерт ГО «Фонд суспільної безпеки» Юрій Гаврилечко.

«По-перше, податкову міліцію треба ліквідувати. По-друге, замість неї нічого створювати не потрібно взагалі. Кожен повинен займатися своєю справою. Тобто податкова інспекція повинна виконувати тільки дві функції - це обслуговування платників податків і фіксація сплати податків. Розслідувати економічні злочини і будь-які інші злочини повинно МВС. І ніякої окремої структури для цього не потрібно, бо будь-яка окрема структура, яка починає займатися чимось окремо, вона стає на 100% корумпованою. Заява міністра юстиції про те, що давайте зробимо окремий антикорупційний суд - це маячня. Так ми можемо запропонувати і окремий слюсарівський суд, окремий дорожній суд, а потім суд зоотехніків. А чому ні? Тільки у нас кількість так званих органів, які з чимось борються, - незліченна. Їх треба скорочувати. Варто відзначити, щоб була меншою кількість економічних злочинів, потрібно спрощувати податки, скорочувати функції державних установ, давати бізнесу можливість спокійно працювати. Прості люди, як правило, не корумповані. На відміну від бізнесменів у чиновників, окрім злочинного, інших шляхів збагачення немає. Ось бізнесмен може заробити гроші, а чиновник - не може», - розповів економіст.

Гаврилечко зазначає, що розслідувати ухилення від сплати податків має МВС. Головне, щоб був чіткий розподіл, хто які функції виконує.

«Схема має бути наступна: у нас є Верховна Рада, яка ухвалює закони. Є Міністерство фінансів, яке має розробити порядок роботи фіскальної служби. І окремо, не в складі Міністерства фінансів, повинна бути фіскальна служба, яка займається обслуговуванням платників податків і фіксацією факту сплати податків. І вже зовсім окремо злочинами має займатися МВС, стежити за законністю повинна прокуратура. А ось якщо фінансові злочини пов'язані ще з якоюсь кримінальною діяльністю - цим має займатися СБУ. Жодної окремої фінансової або фіскальної поліції або ще якоїсь спеціалізованої поліції не повинно існувати в принципі. Адже саме існування такої структури буде джерелом фінансових злочинів. Така структура буде центром фінансових злочинів», - резюмував експерт.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 44Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Гороскоп на 21лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 21лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Цей день може бути для вас енергійним та насиченим подіями Сфокусуйтеся на с....
Любовний гороскоп на 21 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 21 лютого 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Цей день може приносити вам додаткову пристрасть та романтику Будьте відкрит....
Гороскоп на 21 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку від Тамари Глоба
Гороскоп на 21 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку від Тамари Глоба
У цей день, коли космічні енергії тісно переплітаються, створюючи унікальний астрологічний краєвид, Тамара Гло....
З чого почати міняти своє життя: 7 кроків на щастя
З чого почати міняти своє життя: 7 кроків на щастя
Кожна людина стикається з труднощами та проблемами, і в такі моменти ми розуміємо, що настав час змінювати сво....
Як захиститися від енергетичного вампіра
Як захиститися від енергетичного вампіра
Енерговампіризм на сьогоднішній час явище досить поширене Хто ж такі енергетичні вампіри, яку шкоду вони можут....
більше матеріалів


/-0,39343595504761-/ /-pc-/
Top