counter
Стрічка новин
Вибрати все
28 Вересня
27 Вересня
26 Вересня
Всі новини...

Сергій Таран
Сергій Таран

Стратегією для уряду повинна стати дерегуляція економіки


Поки немає конкретної інформації про структуру фінансової поліції, про її функції і керівництво - неможливо оцінити необхідність такого органу. Втім варто зазначити, що податкову міліцію треба однозначно розформовувати, а фінансова поліція повинна мати обмежені функції. Таку думку «Аналітичній службі новин» (АСН) висловив політолог Сергій Таран.

«Нічого не зміниться, якщо просто називати один орган іншою назвою. Ми нічого не знаємо про повноваження, про те, що вони мають на увазі, коли говорять про ліквідацію одного органу задля створення іншого. Не йдеться ні про функції, ні про відповідальність, ні про обрання керівництва, ні про структуру. Це все тільки слова. Тому, поки ми не будемо мати більше інформації, коментувати нічого. Це як поліцейська місія ОБСЄ на Донбасі: одна фраза, а що за нею стоїть - кожен розуміє по-своєму. У будь-якому випадку така фінансова поліція повинна мати обмежені функції. Взагалі зараз стратегією для українського уряду має бути дерегуляція української економіки. Чим менше контролю, тим краще. Зараз відсутність свободи для українського ринку набагато серйозніша загроза, навіть ніж корупція. У будь-якому випадку новий орган повинен мати мінімум повноважень. Відпустити ринок - це повинно бути основним завданням для уряду», - розповів політолог.

Таран переконаний, що попри неясність з фінансовою поліцією податкову міліцію треба однозначно розформувати. Експерт зазначає, що також треба звернути увагу на спрощення адміністрування податків.

«Розформування податкової міліції навіть не обговорюється - це треба було давно зробити. Один із найважливіших напрямів - спрощення адміністрування податків. Вони у нас меншими навряд чи стануть, бо нам це МВФ не дозволить. Вони кажуть, «якщо ви знизите податки, то як будете гроші віддавати і чому ми повинні за це платити?». Але, крім того, нам ці податки потрібні на армію. Тому податки не будуть знижуватися, а от спрощення адміністрування податків має стати завданням для уряду», - підсумував Таран.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 41Новини партнерів
Інші важливі новини і публікації
Що не можна робити з фотографіями небіжчиків і ворогів
Що не можна робити з фотографіями небіжчиків і ворогів
Наші фотографії несуть у собі особливу енергетику Відомо, що за допомогою знімків можна як допомогти людині, т....
Величезна скумбрія перерізала горло літній жінці
Величезна скумбрія перерізала горло літній жінці
В Австралії літня жінка-рибалка ледь не загинула під час риболовлі через агресивну рибу Белінда Бінгхем із чол....
6 щоденних звичок, які вбивають ваші нирки: як зберегти здоров'я нирок
6 щоденних звичок, які вбивають ваші нирки: як зберегти здоров'я нирок
Нирки - важливий орган в людському тілі Вони беруть участь в регуляції тиску, водно-сольовому балансі, але гол....
28 вересня: що не можна і що потрібно робити в день Микити-гусятник
28 вересня: що не можна і що потрібно робити в день Микити-гусятник
28 вересня в народному календарі - день Микити-гусятник, православна церква вшановує пам'ять святого Микити Го....
Складний день випробувань і зусиль: Найточніший гороскоп на сьогодні, 28 вересня
Складний день випробувань і зусиль: Найточніший гороскоп на сьогодні, 28 вересня
Овен День дражнить апетити Овнів, в тому числі, фінансові Як саме ви будете використовувати дану тенденцію, з....
більше матеріалів


/-0,5772500038147-/ /-pc-/
Top