counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Андрій Блінов
Андрій Блінов

Введення блокади Криму лише погіршить ситуацію


Блокада Криму на сьогодні не надто доречна і чесна, оскільки Україна має торговельні відносини з Росією в цілому, а продовження європейських санкцій не допоможе повернути півострів до складу України. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив експерт з економічних питань Андрій Блінов.

«На мій погляд, продовження санкцій по Криму на його повернення жодним чином не впливають. Питання повернення Криму знаходиться в контексті глобального конфлікту. Сказати, що санкціями можна домогтися лояльності якихось людей, не можна. Наприклад, лояльності електорату, який прийде і на наступних виборах проголосує проти Єдиної Росії, але за будь-яку іншу партію, яка поставить під сумнів статус Криму. Санкції аж ніяк не наближають півострів до повернення до складу України», — розповів експерт.

Блінов наголосив, що на цьому етапі блокада Криму — зовсім неоднозначне питання, яке вимагає вкрай чітких дефініцій.

«Якщо між Україною і Росією йде війна і ці люди знаходяться на окупованій території, то в умовах воєнних дій забезпечується максимально можлива евакуація такого населення і лояльних українських громадян на континентальну територію. Після чого, звичайно, неможливо торгувати через лінію фронту. А у нас йде торгівля. У нас стоять міжнародні пункти пропуску з українського боку (навіть якщо вони називаються лінією контролю з адміністративним кордоном). Всі прекрасно розуміють, що це нагадує пункт пропуску, на якому стоять українські митники», — зазначив економіст.

Блінов наголосив, що такими пунктами пропуску де-факто Україна визнала, що Крим на сьогодні перебуває під контролем Росії і що там діють російські закони, зокрема, митні та податкові правила.

За словами експерта, якщо вводити блокаду в умовах, коли на півострові залишається населення, яке вважає себе громадянами України, то це тільки погіршить ситуацію і посіє зерна сумнівів в умах цих людей.

«В умовах, коли український уряд, не оголосивши Росію агресором, з ним торгує, не дуже зрозуміло, чому населення в цій ситуації морально або фактично ганблять за якісь торговельні відносини між собою. Держава користується подвійними стандартами, якщо не потрійними. На мій погляд, у цій ситуації вводити блокаду неетично по відношенню до власних громадян. Уряд повинен піклуватися про власних громадян. Спочатку треба запропонувати переїхати кримчанам на контрольовану територію, а після цього вже блокувати. Сьогодні будь-яка блокада — це подвійні або навіть потрійні стандарти, адже Україна закуповує в Росії величезну кількість товарів на суму до 10 мільярдів доларів», — резюмував Блінов.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 48Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
Гороскоп від Анжели Перл на 18 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп від Анжели Перл на 18 квітня 2024 року для всіх знаків Зодіаку.
Астролог Анжела Перл прогнозує, що 18 квітня 2024 року може принести цікаву інформацію, важливу для майбутньог....
більше матеріалів


/-0,23341012001038-/ /-pc-/
Top