counter
Стрічка новин
Вибрати все
18 Квітня
17 Квітня
Всі новини...

Андрій Золотарьов
Андрій Золотарьов

Мешканці півострова зовсім не прагнуть назад в Україну


Україна поки нічого не зробила для того, щоб реінтегрувати Крим. Люди на півострові зовсім не прагнуть назад в Україну, незважаючи на існуючі на півострові проблеми, продовження санкцій теж кардинальним чином нічого не змінить. Таку думку «Аналітичній службі новин» висловив політолог, керівник аналітичного центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов.

«Поки про реінтеграцію Криму ми можемо говорити тільки гіпотетично. Поки, як на Донбасі є лінія розмежування, через яку йде потік контрабанди, так і в Криму є така ж лінія. Уже українські митники із задоволенням золотять собі ручку. Зараз це ситуація, на якій заробляються мільйони, причому не гривень. Потік контрабанди налагодили і нічого не робиться в плані реінтеграції Криму. Усі міркування про те, що Крим повернеться, поки виглядають голослівними. І соціологія це не підтверджує. Якщо гіпотетично уявити, що у Росії виникають проблеми або Путіну стукнуло щось у голову повернути Крим і він запропонує провести референдум, то він буде не на користь України», - розповів політолог.

За словами експерта, як і у випадку з Донбасом, треба мати на увазі не територію, а людей, які на ній живуть, і боротися за те, щоб своє майбутнє вони пов'язували з Україною.

«Чим далі, тим, усупереч зусиллям «мінстеця», стає очевидніше, що і пляжі в Криму не такі вже порожні і що ніхто не хоче назад в Україну. Багато хто незадоволений, особливо постраждав дрібний і середній бізнес. Але основна маса - пенсіонери, держслужбовці, лікарі і вчителі цілком задоволені існуючим порядком речей і назад не збираються», - сказав Золотарьов. На думку політолога, продовження санкцій - це всього лише формальність, яка ніяк не вплине на повернення Криму. Вони тільки створять певну незручність для певних людей.

«Юридичні права України на Крим не оскаржить жодна країна. Якщо у Росії раптом трапиться велика смута (чого не можна виключити) і якщо Україна вирішить збройним шляхом повернути Крим, то, власне кажучи, ніхто це оскаржувати не буде. Але ми можемо завоювати територію, але навряд чи людей. Так, є певні проблеми, є незручності з переміщенням, але назад Крим не поспішає», - розповів політолог.

Авторские блоги и комментарии к ним отображают точку зрения их авторов. Точка зрения редакции информационного агентства ASN может отличаться от точки зрения авторов блогов, колонок на сайте и комментариев к ним. Редакция агентства ASN не несет ответственность за достоверность материалов из раздела «Блоги», «Колонки», сайт агентства только обнародует данную информацию.

Переглядів: 45Новини партнерівІнші важливі новини і публікації
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Місячний день сьогодні 18 квітня 2024 року
Кожен новий день — це чудові можливості для особистого зростання та розвитку Астрологи підкажуть, що саме прин....
Харчування за астрологічним принципом
Харчування за астрологічним принципом
Як відомо, планети здатні впливати на організм людини Щоб підтримувати тонус організму та імунітет, необхідно ....
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Як режим дня впливає на біополе та настрій людини
Часто ранок починається з занепаду сил і дратівливості Це наслідки неправильного режиму дня
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша енергія буде на високому рівні, і ви будете готові приймати ви....
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
Любовний гороскоп на 18 квітня 2024 року: що обіцяють астрологи
♈️ Овен (21 березня - 19 квітня) Сьогодні ваша пристрасть та рішучість будуть на піку, що зробить вас неперев....
більше матеріалів


/-1,0687789916992-/ /-pc-/
Top